Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M4RK0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M4RK0

  1. M4RK0 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki za info ale to wątek o b9, ja mam B8 z dokladanym mmi 3gp. Chyba pozostaje dokupić od Chińczyków jakiś car Play/android auto
  2. M4RK0 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hej, Działa Wam google earth w mnie 3gp? Podobno od początku roku google zakończyło współpracę z audi, ja akurat teraz aktualizowalem mapy i mam info o niewystarczajacej ilości danych
  3. U mnie po wymianie kompletu ślizga się sprzęgło ale tylko na dwójce. Zalozylem docisk i sprzęgło sachs performance i dwumase standard do CAGA. macie pomysł co może być nie tak? Sprzęgło łapie pod koniec puszczania pedału sprzęgła. Nie wymieniałem wysprzeglika- podobno był Ok. Do tego jak wyjeżdżam z podziemnego garażu na polsprzegle to słychać dziwne wycie i czuć przypalone sprzęgło.
  4. M4RK0 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś ma forum pisał ze 0.5 wystarczyło do b7. Dobra to biorę 1mb
  5. M4RK0 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ile folii potrzeba na tylne lampy? 0.5mb wystarczy?
  6. M4RK0 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Lepiej wymienić na zarniki osram +200% laser czy koito 3a? Cena w sumie podobna
  7. M4RK0 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Od jakiegos czasu odnoszę wrażenie ze podczas jazdy/postoju jest głośniej. Tak jakby była cały czas uchylona szyba lub niedomknięte drzwi. Wiecie może jak sobie z tym poradzić? Są jakieś opcje dociągnięcia drzwi ma zamkach lub szyb do uszczelek? Nie grzebałem nic w drzwiach poza zmiana głośników
  8. M4RK0 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Da radę wymienić dekor tunelu bez demontażu tunelu?
  9. Mi się pokazuje acc blocked jak pada deszcz, śnieg i się ubrudzi radar. zdarza się to dosyć czesto- tez tak macie czy to kwestia kalibracji na granicy błędu? Udało mi się założyć acc bez kalibracji w aso.
  10. M4RK0 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    felga ori taka https://www.original-felgen.com/8k0601025q1h7.html tylko taka fotke mam z dystansami. tył 17mm przod 13mm ale 20 i 15 mm też by weszło
  11. M4RK0 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    u mnie 8j et47 i dystans 13mm siadło na styk
  12. M4RK0 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Używaliście mlze łańcuchów śniegowych na koła 245/40/18? Takie standardowe wersje nie porysuja felgi ? Czy lepiej kulić coś takiego:? https://www.e-bagazniki.pl/lancuchy-sniegowe-na-kola/lancuchy-sniegowe-polaire-grip-p0700,12141.html https://www.strefakierowcy.pl/54415,thule-easy-fit-cu-9-gr-75.html?gclid=CjwKCAiAyfvhBRBsEiwAe2t_i9RwRo-pMUp4c4EG3UryXL5EhusBOma-aKjyZi7Z29WMMgpeoMqrsRoCPG0QAvD_BwE
  13. M4RK0 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli wychodzi na to ze 15 i 20 przy et47 bedzie tak jak u Ciebie.
  14. M4RK0 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, jakie dystanse powinienem kupić żeby weszły hamulce 356mm z a6? teraz mam felgi sline 18 cali, na oko wychodzi 10mm przód a tył 15mm felgi taki wzór, ale nie pamiętam ET chyba 47 https://www.original-felgen.com/8k0601025q1h7.html
  15. Ja ostatnio wymieniłem na ori z aso i trzyma 90C
  16. Cześć. Ma ktoś z Was vcp i ogarnąłby parametryzacja banga ? Albo jakieś namiary na magika poproszę
  17. Są 2 błędy z dot. Przednich głośników niskotonowych, których jeszcze nie podłączyłem. Test głośników Ok- tylko te dodatkowe pykniecia z suba. Sprawdzę jeszcze starego suba z sound system w polifcie we wzmaku 8T1 035 223 A rozkład pinów jest ten sam, co nie? We wtyczce do wzmaka b&o jest sporo cieńszy kabel do suba niż był w radiu sound system ale to raczej nie powód problemów.
  18. Co może być przyczyna trzasków z suba po przejściu na b&o? Podlaczylem wszystkie głośniki oprócz przednich basowych w drzwiach. Kable sprawdzałem, są Ok. Głośnik działa tylko wydaje dodatkowe „pykniecia” - wina wzmaka?
  19. Start/stop to inny system- wyłącza tylko silnik podczas postoju
  20. ACC wyłącza się poniżej prędkości 20km/h. Nie jest to system do jazdy w korku. W nowych a4 acc jest chyba z opcja stop&go
  21. Hex 0079b9 to dec 31161 czyli z hakiem(1 na końcu). Po zdjęciu CP działa Ok, póki co nie będę kombinował z kodowaniem. Udało się bez kalibracji
  22. Wszystko pokodowane(silnik(błąd po CP), taśma, zegary, mmi) i bez bledow. Acc po sprawdzeniu każdej kombinacji z1161 dawał błąd. Teraz mam 0079B9 i błąd zniknął dopiero po 1 dniu jazdy. Acc działał przez chwile i potem pojawił się CP. Zakładam ze jest już Oki, w środę jadę na zdjęcie CP. rzeczywiscie ten mod wymaga cierpliwości...
  23. tak, bez zmian dziwi mnie to że nie pojawia się błąd CP... czy jest możliwe, że soft w sterowniku jest za stary i niewspółpracuje z autem? radar jest z 2009 a auto z 2011. edit: zostawiłem to kodowanie co podałeś, pojeździłem troche autem i po 1 dniu spróbowałem skasować błąd złego kodowania i udało się ! acc działa, bład z silnika zniknął. póki co nie skaczę z radości bo już raz miałęm taką opcję i błąd złego kodowania wrócił, ale póki co po kilku odpaleniach auta jest ok.
  24. Panowie potrzebuje pomocy z kodowaniem acc. silnik caga, manual, hak, fwd Próbowałem masę kodowań, tj wszystkie opcje X1161, X1168 za każdym razem pojawia się błąd złego kodowania. Raz udało się go skasować i acc działał przez chwile (do ponownego uruchomienia auta), potem wyskoczył znowu... w acc nie mam błędu o CP(minęły 2 dni od montażu) ani o kalibracji zakodowalem silnik (wartość 54 a nie 22), zegary, taśmę, mmi obecnie mam jeden błąd w silniku (ktory można było skasować jak przez chwile nie byłoby błędu w acc) i jeden w acc ------------------------------------------------------------------------------- Address 01: Engine (J623-CAGA) Labels: 03L-906-019-CAG.clb Part No SW: 03L 906 022 NN HW: 03L 906 019 AL Component: R4 2,0L EDC X32 9096 Revision: 25X32--- Coding: 0A194012245403080000 Shop #: WSC 92521 052 00000 ASAM Dataset: EV_ECM20TDI03L906022NN A02011 ROD: EV_ECM20TDI03L906022NN.rod VCID: 7EF7FACB55D3 1 Fault Found: 4330 - Function Restriction due to Received Malfunction Value U1113 00 [039] - Open or Short to Plus Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 6 Fault Frequency: 2 Mileage: 197426 km Date: 2018.09.30 Time: 18:53:34 Readiness: 0 0 0 0 1 ------------------------------------------------------------------------------- Address 13: Auto Dist. Reg (J428) Labels: None Part No SW: 8K0 907 561 HW: 8K0 907 561 Component: ACC2 H07 0080 Serial number: 00000000000000 Coding: 002BA0 Shop #: WSC 51543 823 56573 VCID: EFE9578F82B9 1 Fault Found: 01044 - Control Module Incorrectly Coded 000 - - Freeze Frame: Fault Status: 01100000 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Reset counter: 14 Mileage: 197426 km Time Indication: 0 Date: 2018.09.30 Time: 19:28:22 Freeze Frame: Temperature: 29.0°C Voltage: 12.03 V Bin. Bits: 01000 Hex Value: 0x044B Hex Value: 0x0002 Speed: 0.0 km/h Lateral Accel.: 0.00 m/s^2
  25. Czy tak to powinno wyglądać? Radar tak jakby jest trochę za wysoko a mam przedlifta i mocowanie przedlift

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.