Treść opublikowana przez M4RK0
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Ja mam taki sterownik: SW: 8T0959793N HW: 8T0959793B Obsłuży składanie lusterek? Bo końcówka B wg rozpiski pasuje. Wychodzi na to że soft mam od N a hardware od B i nie zadziała?
-
Antena dachowa
Antenę raczej ciezko rozebrać, odkrecilem co się dało i obudowa nie chciała zjeść. Finalnie poszedłem na łatwiznę i antenę gsm schowalem niedaleko mmi, przy gatewayu. Zasieg 3g jest dobry, prawie taki sam gdy antenę trzymałem przy przedniej szybie.
-
Naprawa auta po zderzeniu z dzikiem
Dostalem wycene warsztatu zaakceptowana przez liberty. Czy poniższe cześci są od sline? Nie wszystkie nr znalazłem. Np kratki od halogenów są od sline, a zderzak i grill (czern fortepianowa) nie wiem. WZM TABLICY REJ P KNPL0 0.01 NAKŁADKA ZDERZAKA P 8K0 807 105 E GRU 1922.24 KRATA KIER POW PRZ L 8K0 807 681 C 01C 93.83 KRATA KIER POW PRZ P 8K0 807 682 C 01C 93.83 WSPORNIK Z L ZDERZ P 8K0 807 283 29.37 NAKŁ GÓR ZDERZ PRZ 8K0 807 081 86.94 ZEST MOC ZDERZAK PRZ 8K0 098 623 223.85 KRATA WLOTU POWIETRZ +8K0 853 651 1QP 733.31 REFLEKTOR L KPL 8K0 941 029 AQ 2218.05 PŁYTA MOC REFLEKT L 8K0 941 453 59.88 BŁOTNIK L 8K0 821 105 A 1080.91 CZESC ZAMYK BLOTN L 8K0 821 111 C 90.38 ZEST MOC BŁOTN PRZ L 8K0 098 625 49.30 UCHW PRZ G BŁOTN P L 8K0 821 467 B 36.25 UCHWYT T G BŁOTN P L 8K0 821 469 C 34.41 NAPIS NA BLOTNIKU L 8N0 853 601 A 112.39 MOCO SKORUPY NADKO L 8K0 098 629 37.11 NADKOLE P L 8K0 821 171 G 168.61 WSPORNIK ZAMKA P 8K0 805 594 L 1036.73 WSPORN REFLEKTORA L 8K0 805 607 C 83.02 KIER POW L CHLODNICY 8K0 121 283 K 35.16 OSŁ GÓRNA ZDERZ 8T0807217A 65.00* Łącznie naprawa ~15600 Z tego co widze kilka czesci jest nadmiarowych, typu pas przedni i nadkole ktore sa nieuszkodzone
-
Naprawa auta po zderzeniu z dzikiem
Wycrna na 3500 zalosne, dali na zamiennikach i z potraceniem amortyzacji pomimo ze AC mam na oryginalach bez amortyzacji. Powiedzieli ze jesli chce naprawę na org to musze oddac do ASO a oni sie z nimi rozlicza na podstawie upowaznienia. Dobra to problem rozwiązany. Ktore ASO wybrać, wajdemajer w powsinie (naprawa robiona jest w vw w piasecznie) czy ASO na polczynskiej (przy salonie Porsche)?
-
Naprawa auta po zderzeniu z dzikiem
hak64, mam ubezpieczenie w Liberty Ubezpieczenia z opcją Warsztat Plus. Masz jakieś zle doświadczenia w wypłacie odszkodowania na podstawie kosztorysu?
-
Naprawa auta po zderzeniu z dzikiem
Mam AC z opcją oryginalnych części, wycena na cenach z ASO bez amortyzacji itp. Na infolinii powiedzieli mi, że mogę zostawić auto w aso które wybiorę i oni rozliczają się z serwisem albo dostaję wycenę i kasę na konto. Jak naprawa wyniesie więcej niż wycena i wybiorę oocje wyplaty kasy to na podstawie faktur zwróca różnice. Tyle w teorii.. Wroce z tematem jak dostanę wycenę
-
Naprawa auta po zderzeniu z dzikiem
Cześć! Mialem spotkanie na drodze z dzikiem w Warszawie, przez co ucierpiala moja A4. Uszkodzenia nie są duze, do wymiany zderzak, lampa, blotnik, maska, grill i plastiki w okolicy lampy. Mam AC z opcja bezgotowkowej naprawy w ASO albo wyplata kasy na konto i tu jest dylemat: 1. Wybrac opcje z ASO i miec spokoj z ogarnianiem naprawy? Czy naprawa w ASO będzie jakościowo lepsza? 2. Wybrac gotowkę i naprawic na wlasną rękę kupujac częsci ktore mi pasuja, czyli zderzak sline z czujnikami (obecnie mam zwykly bez pdc) i np. nowy blotnik i maskę w ASO a calość oddac do jakiegos dobrego blacharza/lakiernika ? W opcji 1 raczej nie mam szans na czesci inne niz przypisane do mojego vinu Jakieś porady? Macie doświadczenje w tefo typu naprawach? Czy ASO Polczynska jest godne polecenia?
-
Nie dziala start stop oraz podgrzewanie siedzen.
Mi tez po wymianie gatewaya(literka L na koncu, mialem AD) przestal dzialac start/stop. Ogarnales juz ten problem ? W weekend moze bede mial czas i porownam kodowania i adaptacje w starym i nowym gatewayu. Masz moze liste kanalow ktore obsluguje gateway w adaptacji? Edit: wyczytalem ze w gatewayu z koncowka L soft nie obsluguje start/stop. "Wystarczy" wgrac nowszy. Moze Ciebie chodzi o to samo Edit 2: po wgraniu softu 0120 do gatewaya 8T0907468L system start/stop zaczął działać (wcześniej był soft z 2009 roku chyba 0097). Soft 0117 też obsługuje start/stop
-
Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM
to dziwna sprawa bo miałem 3G Basic, wiec niby po co ktoś miał kupować licencję na traffic online ? dlatego myślałem że licencja jest przypisana do MMI.
-
Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM
orientujecie się jak to jest z traffic online, czy licencja jest przypisana do jednostki czy do vinu? Ja wymieniłem MMI na 3g+, auto jest z 2011 roku a licencje niby mam do końca listopada 2016 i wszystko działa. druga kwestia to myAudi - jak dodaje moje auto to wyskakuje info że nie jest w nim obsługiwane Audi Connect - czy da rade to jakoś aktywować i najważniejsze - czy jest sens z tym walczyć?
-
Antena dachowa
Orientujecie się czy da radę wymienić obudowę anteny dachowej? Muszę zmienić antenę na taką z GSM i ciężko dobrać pod kolor auta.
-
3G+ jak włączyć bez VAG-a zielone menu i aktywować wizualizację parktronika
Orientujecie sie czy zadziala wizualizacja w mmi 3g+ jesli wymienie sterownik pdc na 8 kanalowy ale nie podlacze przednich czujników i glosnika ?
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Orientujecie sie czy do 3G LOW da radę złożyć lcd 7 cali od wersji 3G HIGH/3G+ i czy będzie to jakoś działało?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
kurde chyba coś schrzaniłem robiąc oświetlenie przestrzeni nóg. oświetlenie nawiewów i schowka działa więc masa podłączona prawidłowo. zasilanie do lampek wziąłem z 17 pina kostki 32 pinowej. Kodowanie takie jak w 1 poście, na mmi mam widoczną regulacje ale niestety lampkinie świecą i wyskakuje taki błąd: MCE: 8K0 907 063 N 03186 - Front Footwell Lights 012 - Electrical Fault in Circuit Freeze Frame: Fault Status: 01101100 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Reset counter: 148 Mileage: 132026 km Time Indication: 0 Date: 2016.02.16 Time: 20:18:00 jakieś pomysły co może być nie tak?
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Planuję zrobić program w masters tuning w piasecznie. Ktoś z Was był u nich? Jakieś opinie?
-
sygnał kierunkowzkazów
mam taki sam problem. brak cykania przy włączonych kierunkowskazach i brak piszczenia jak zostawie włączony kierunek, wyjmę kluczyk i otworze drzwi. miał ktoś podobny problem? gdzie znajduje się ten głośnik?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc, Jestem z Piaseczna. Posiadam obecnie audi A3 8L i należę do A 3-CLUB.NET Jestem w trakcie zmieniania auta na A4 B8 wiec zarejestrowalem sie tutaj Pzdr