Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Viksc

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Viksc

  1. Viksc odpowiedział(a) na krbartek temat w 1.8T
    z przeplywu jest jakies 150km ,ale za to doladowanie masz jak na auto po programie,jezeli seryjne wtryski to przyjrzalbym sie cisnieniu paliwa,moze tez byc spaprany program.
  2. z logow wyglada wszystko ok, moze katalizator zapchany ?
  3. sprawdz pozadnie szczelnosc dolotu ,zawor dv. i wszystkie wezyki od 75 na poczatek.
  4. Viksc odpowiedział(a) na WYSKUN temat w 1.8T
    A najlepiej to na wyczucie;)
  5. Viksc odpowiedział(a) na panas71 temat w Audi A4 B5
    Turbo z bex pasuje p&p
  6. Czyli wina tego co robił głowice? Jutro będę mialkolejne kółko warte 160zł i bede jeszcze raz od podstaw składał walki, nie chciałbym znów urwać klinu na kółku... Jakiś pomysł co z tym zrobić jak spróbować obrócić walkami by zapobiec zerwaniu klinu? Czy nic się tym nie zrobi i trzeba targac głowice znów do,, fachowca ''?? Chodzi o panewki czyli to co trzyma walki? Czy panewkami nazywasz coś w środku głowicy? Zacząłem też obwiniac napinacz wałkow że coś z nim nie halo i jutro będzie inny wsadzony by obalić blokowanie przez niego prosiłbym o odpowiedź w temacie
  7. Jak się temat rozwiązał? Bo mam podobne objaw tylko w 1.8t i póki co wałek ssący nie chce się obrócić i już dwa kliny z koła rozrządu się urwał...,lecz nie próbowałem luzowac głowicy czy wtedy się obruca, jakaś rada? Możliwe że powoduje to źle ustawienie gmp?
  8. Viksc odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    I Jak rozwiązany temat? Bo mam podobne objawy termostat Wymieniony, nie otwiera się, plyn gotuje i wywala przez zbiorniczek,póki co chciałbym uniknąć ściągania głowicy bo podejrzewam że ciągle się zapowietrza...
  9. Viksc odpowiedział(a) na maddict temat w 1.8T
    dv bedziesz mial wyzej,wpiety zaraz przy tipie,mam tak samo u siebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.