Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szmero

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szmero

  1. Witam, nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział, lecz szukam informacji czy jeśli zakupię sam zestaw naprawczy do podnośnika szyby chodzi mi o same linki (bo jedna zardzewiała i się rozleciała na pół) to będzie to funkcjonowało jak należy? Chodzi mi mniej więcej o takie coś ( będzie to pasowało do avanta? ) http://allegro.pl/zestaw-podnosnik-szyby-przod-l-audi-a4-b6-b7-exeo-i5589604399.html
  2. Ten n18 może być winny tego błędu co odlacza turbine?
  3. A możliwe żeby ona tak wyła cały czas ?
  4. Witam, mam pytanie czy w 1.9 tdi 130km znajduje sie jakas dodatkowa pompka paliwa w baku? na postoju gdy dodaje gaz coś wyje i dzwiek dobiega jakby z tyłu samochodu.
  5. Ok, podjade do znajomego mechanika zeby to tam poustawial i zrobie logi, odezwe sie jak wszystko zrobie.
  6. 011 BS http://vaglog.pl/log_249746.html 004 http://vaglog.pl/log_249745.html 007 http://vaglog.pl/log_249747.html Nie wiedziałem jak długo prowadzić pomiar więc około minuty czekałem.
  7. Witam, zrobilem logi nie wiem czy dobre zebyscie zerkneli poniewaz auto wchodzi mi w tryb awaryjny za kazdym razem jak dobijalem do 4 tys obrotow na 3 biegu to juz przechodzilo przewaznie sie tak dzialo na 5 biegu przy predkosci 130/140km/h. http://vaglog.pl/log_249569.html http://vaglog.pl/log_249570.html http://vaglog.pl/log_249571.html noi logi statyczne http://vaglog.pl/log_249576.html Zrobilem logi: 003,008,011 nie znalazlem nigdzie informacji ktore zrobic. Turbina po regeneracji, zrobilem na niej jakies 3 tyś km. I błąd 16705 jeszcze wywaliło (pisało że źle wskazuje czy coś w tym stylu) jeśli logi złe jestem w stanie zrobić drugie jesli te sa bledne. Logi robione od 1500 do 4000 obrotów. EDIT//// Statyczne http://vaglog.pl/log_250549.html 004 http://vaglog.pl/log_250554.html 007 http://vaglog.pl/log_250552.html 013 http://vaglog.pl/log_250553.html 018 http://vaglog.pl/log_250555.html 023 BS http://vaglog.pl/log_250551.html 003 http://vaglog.pl/log_250550.html 011 Dynamiczne dorzuce pod koniec tygodnia.
  8. Byłem u mechanika podpiął pod ESI tronica i stwierdził że zawór funkcjonuje jak należy, sztanga pracuję płynnie dodatkowo wymieniłem wężyki od podciśnienia i stwierdził żebym zainteresowałem się katalizatorem ponieważ jak turbina wcześniej puszczała olej katalizator mógł się zapchać. Zastanawia mnie tylko jedno czemu łapie notlaufa nie zawsze w tym samym momencie przeważnie przy 120-130 ale zdarzyło się też przy 160 i raz przy 180 noi jeszcze napomniał na temat sztangi jak kolega wyżej ale na starej turbinie przed regeneracją też złapałem przy 120-130.
  9. Witam, mam problem z błędem 17965 otóż przeładowanie turbiny następuje na 5 biegu przy 3 tyś obrotów a na reszcie biegów ciągnie bez problemu ktoś coś może doradzić w tej sprawie? zastanawiam się nad wyczyszczeniem zaworku n75 . Dodam że turbina była niedawno regenerowana zrobiłem na niej około 300 km na turbinie przed regeneracją tylko raz mi się zdarzyło złapać tryb awaryjny tak samo na 5 biegu i postanowiłem ją oddać do regeneracji bo zaczela wsysać olej.
  10. szmero odpowiedział(a) na szmero temat w 1.9TDI
    ok to na tyle w tym temacie, dziekuje za odpowiedzi.
  11. szmero odpowiedział(a) na szmero temat w 1.9TDI
    Napisalem wyzej
  12. szmero odpowiedział(a) na szmero temat w 1.9TDI
    Niestety aktualnie do najbliższego ASO mam jakieś 60 km także czy to opłacalny interes jechać po 4 śrubki ?
  13. szmero odpowiedział(a) na szmero temat w 1.9TDI
    Czy mógłby mi ktoś podać numer śruby pompowtryskiwacza do 1.9 avf bo wiekszosc co patrze na intercarsie maja zastosowanie od 2 litrowej jednostki w gore.
  14. szmero opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, mam pytanie dotyczące śruby : http://allegro.pl/sruba-pompowtryskiwacza-oryginalna-skoda-vw-audi-i5586792177.html, czy to ta śruba jest obowiązkowa do wymiany przy odkręcaniu pompki ? (bede odkrecal w celu wymiany uszczelniaczy, wiem ze cos pisze w aukcji na temat wymiany ale wole sie upewnic od osob ktore mialy z tym dotyczenia)
  15. szmero opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, nie sprawdzałem jeszczę w jakiej formie jest turbo lecz mam taki problem iż samochód pożera 0.5l oleju na 2000 km i jak sprawdzalem to wyjdzie na to że samochód znowu łyknie 0.5l oleju na ~2000 km, czy to możliwe żeby turbina pobierała równomiernie olej ?
  16. szmero odpowiedział(a) na szmero temat w Audi A4 B6/B7
    Mam je poprostu powtykać jak leci? Kolor kabla nie ma znaczenia?
  17. szmero odpowiedział(a) na szmero temat w Audi A4 B6/B7
    A jak mogę dojść który kabelek jest od czego? Przepraszam ale jestem zielony w tych sprawach Dziękuję z góry za odpowiedzi.
  18. szmero opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, potrzebuje schemat wtyczki której wchodzi do ampltiunera 1J0962623A. Miałem zepsutą kostkę i zakupiłem uzywaną z pare cm kabla lecz okazało się że kablę z tej samej wtyczki mają inny kolor i te co wychodzą z samochodu mają inne lecz prosił bym o jakiś schemat tej wtyczki jakie piny itp.
  19. szmero odpowiedział(a) na szmero temat w 1.9TDI
    Przepraszam bardzo... już poprawiłem.
  20. szmero odpowiedział(a) na szmero temat w 1.9TDI
    Pod koniec miesiąca będę w stanie zrobić pełną diagnostykę także dam znać a na tą chwilę zrobiłem pare fotek może ktoś coś zauważy niepokojącego. Zrobiłem fotki miejsc gdzię zauważyłem jakieś wycieki i większość sprowadza się do dolotu straszny syf jest pod nim. I chciałbym zapytać co tu jest zaslepione? https://imagizer.imageshack.us/v2/366x650q90/912/5cE53q.jpg reszta zdjec https://imagizer.imageshack.us/v2/1153x650q90/661/9qsucY.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/1153x650q90/540/gXO3LA.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/1153x650q90/912/Jr2pn0.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/1153x650q90/673/XIiMzP.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/1153x650q90/537/ljU2D5.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/1153x650q90/905/WjFdXN.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/366x650q90/908/QT9HoD.jpg a tu turbina: https://imagizer.imageshack.us/v2/3264x1840q50/661/qSUEAC.jpg czy nie poci się za bardzo? Przepraszam za jakość zdjęć lecz robiłem je telefonem.
  21. szmero odpowiedział(a) na szmero temat w 1.9TDI
    Po nocy puszcza małego dymka. Tez mam problem taki że przy każdym odpaleniu trzepie calym samochodem i auto po nocy nie wchodzi na ssanie tylko lekko faluje w granicach 900 obr. To co z tą odmą ? mam sprawdzać ? Dodam że silnik jest zalany castrolem 5w40
  22. szmero opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, moje pytanie dotyczy "zużycia oleju" przeczytalem setki tematów na ten temat i wiele tematów kończy się tym że zużycie 1l oleju na 1000km to norma podana przez producenta lecz niektórzy piszą że nie powinno brać oleju i otóż moje pytanie: Zauważyłem że znika mi olej zniknęło 200ml a przejechałem jakieś 1500km czy to jest normalne w silnikach 1.9tdi ? Odrazu przyznam że butuję samochód jak tylko wskazówka ustawi się na 90. Silnik jest po przekładce (w starym strzelił napinacz paska). Możliwę że olej się rozszedł ? z góry dziękuje za odpowiedź.
  23. szmero opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, wczoraj założyłem temat ale go wcięło po awarii forum. Mam taki problem ponieważ byłem u znajomego na kompie żeby sprawdził błędy i odrazu luknął na pompki i okazało się że jest mały problem 1) -2.40 2) -0.32 3) +0.41 4) +2.xx - niestety nie pamiętam dokładnie ale max do 2.20 Niestety alę jestem w stanie udzielić tylko tyle informacji ponieważ kolega ma lipny programik i dopiero za tydzień będę mógł się udać na dokładniejszą diagnoze. Możecie mi udzielić jakiś wskazówek co do informacji wyżej ? Oznacza to że pompki są do wymiany? Zamienić 1 wtrysk z 4 ? Możliwę że krzywka już nie domaga? czy szykować się na najgorsze? (nowe wtryski?)
  24. Witam Wszystkich. Dołączam do was ponieważ stałęm się posiadaczem Audi wczęśniej posiadałem BMW.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.