Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd 17965


szmero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z błędem 17965 otóż przeładowanie turbiny następuje na 5 biegu przy 3 tyś obrotów a na reszcie biegów ciągnie bez problemu ktoś coś może doradzić w tej sprawie? zastanawiam się nad wyczyszczeniem zaworku n75 . Dodam że turbina była niedawno regenerowana zrobiłem na niej około 300 km na turbinie przed regeneracją tylko raz mi się zdarzyło złapać tryb awaryjny tak samo na 5 biegu i postanowiłem ją oddać do regeneracji bo zaczela wsysać olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. N75 do sprawdzenia przy podłączonym mierniku podciśnienia.

2. Jak niesprawny do wymiany. Mycie pomaga w 50% przypadków.

3. Źle ustawiona sztanga.

Myślę że na początek to masz do sprawdzenia. W 3 punkcie kłania się Pan "regenerator" turbiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u mechanika podpiął pod ESI tronica i stwierdził że zawór funkcjonuje jak należy, sztanga pracuję płynnie dodatkowo wymieniłem wężyki od podciśnienia i stwierdził żebym zainteresowałem się katalizatorem ponieważ jak turbina wcześniej puszczała olej katalizator mógł się zapchać. Zastanawia mnie tylko jedno czemu łapie notlaufa nie zawsze w tym samym momencie przeważnie przy 120-130 ale zdarzyło się też przy 160 i raz przy 180 noi jeszcze napomniał na temat sztangi jak kolega wyżej ale na starej turbinie przed regeneracją też złapałem przy 120-130.

Edytowane przez szmero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...