Treść opublikowana przez Gwizdo
-
Problem z zakodowaniem
Po wymianie sterownika mannetka ożył bez kodowania .Trzeba było zakodować abs i jest ok .Dziękuje za wszystkie porady
-
Problem z zakodowaniem
Niestety nie . Porzycze ten sterownik pod kierownicą jak to nie pomorze to będe jezdził po szamanach ;-)
-
Problem z zakodowaniem
Tak
-
Problem z zakodowaniem
W ustawieniach zmienialem co sie da kabel tez byl inny i nic . Podmienić moduł ?
-
Problem z zakodowaniem
Niestety to samo
-
Element bloku silnika
Powinieneś dostać bez większych problemów w dobrym sklepie motoryzacyjnym ( koło zębate wału )
-
Problem z zakodowaniem
Vag com 311
-
Problem z zakodowaniem
Witam mam problem poniewaz udało mi się odblokowac fis-a ale niemoge otworzyc 16 wyskakuje too many communication errors to continue . Pytanie do was czy ktoś ma pomysł co z tym zrobić z gòry dziękuje
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Witam mam problem poniewaz udało mi się odblokowac fis-a ale niemoge otworzyc 16 wyskakuje too many communication errors to continue . Pytanie do was czy ktoś ma pomysł co z tym zrobić z gòry dziękuje
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
Nazwy nie mogę znałeś bo sam chciałem kupić drugi
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
Na pierwszym zdjęciu widać łączenie tam wkładasz śrubokręt i odginasz jest to złożone na wcisk trzeba ścisnąć te końcówki i wsadzić pomiędzy ten zawór a bańkę płaski śrubokręt i podważyć życzę powodzenia
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
Zdjęcia jak wygląda w środku z mojej naprawy jak kogoś interesuje
-
uszkodzony przewód klimatyzacji
Od diesla na pewno nie będzie pasował napisz dokładnie który wysokiego , niskiego ciśnienia ( z grubszą końcówką czy z cieńszą )
-
Piszczący głośnik
Piszczy tylko ten ten kondensator znajduje się w głośniku ?
-
Piszczący głośnik
Mam problem z głośnikiem wysoko tonowym w TP drzwiach piszczy i się strasznie grzeje ktoś wie czemu ?
-
brzydki zapach na ciepłej klimie 25*i w górę
Przyczyn może być parę zagrzybiała nagrzewnica lub dziurawa
-
Obroty silnika a działanie klimy?
Morze być za wysokie ciśnienie w układzie i czujnik odcina sprężarkę Był też przypadek że w jakimś francuzie śniedziały wtyczki i objawy były podobne
-
Lakier zmatowiał
W planach jest wyglinkowanie i polerka całego wozidła tylko na razie akumulator i hamulce się dopominają a w portfelu susza Dzięki za porady
-
Lakier zmatowiał
Była traktowana papierem 2000 potem farecla g3 ( nic innego nie udało się kupić) na mierniku 200 - 220 -+ Jeszcze trzeba dopieścić ale to potem
-
Obroty silnika a działanie klimy?
Kiedy ostatni raz była nabijana ? czy po zgaszeniu odrazo odpalasz i bije czy odczekujesz jakiś tam czas?
-
Lakier zmatowiał
A więc udało się to spolerować i wygląda dość dobrze. Wielkie dzięki za wszystkie porady
-
Lakier zmatowiał
Bardzo dziękuje za odpowiedzi jutro ostatnia szansa dla maski jak nie pomorze żaden sposób to lakieruje i święto
-
Lakier zmatowiał
Czy to morze być spowodowane nieprofesjonalnym polakierowaniem ponieważ przód był lakierowany . Co do bezbarwnego nie został uszkodzony i był polerowany dwoma pastami i po obu wychodzi
-
Lakier zmatowiał
Witam czy ktoś wie czym to jest spowodowane że po spolerowaniu i tak to wyjdzie z powrotem ?
-
Zawór wysokiego ciśnienia klimatyzacji
Trzeba opróżnić układ czujnik znajduje się chyba w kompresorze