Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwizdo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwizdo

  1. Po wymianie sterownika mannetka ożył bez kodowania .Trzeba było zakodować abs i jest ok .Dziękuje za wszystkie porady
  2. Niestety nie . Porzycze ten sterownik pod kierownicą jak to nie pomorze to będe jezdził po szamanach ;-)
  3. W ustawieniach zmienialem co sie da kabel tez byl inny i nic . Podmienić moduł ?
  4. Gwizdo odpowiedział(a) na michalluczak temat w 1.9TDI
    Powinieneś dostać bez większych problemów w dobrym sklepie motoryzacyjnym ( koło zębate wału )
  5. Witam mam problem poniewaz udało mi się odblokowac fis-a ale niemoge otworzyc 16 wyskakuje too many communication errors to continue . Pytanie do was czy ktoś ma pomysł co z tym zrobić z gòry dziękuje
  6. Witam mam problem poniewaz udało mi się odblokowac fis-a ale niemoge otworzyc 16 wyskakuje too many communication errors to continue . Pytanie do was czy ktoś ma pomysł co z tym zrobić z gòry dziękuje
  7. Nazwy nie mogę znałeś bo sam chciałem kupić drugi
  8. Na pierwszym zdjęciu widać łączenie tam wkładasz śrubokręt i odginasz jest to złożone na wcisk trzeba ścisnąć te końcówki i wsadzić pomiędzy ten zawór a bańkę płaski śrubokręt i podważyć życzę powodzenia
  9. Zdjęcia jak wygląda w środku z mojej naprawy jak kogoś interesuje
  10. Od diesla na pewno nie będzie pasował napisz dokładnie który wysokiego , niskiego ciśnienia ( z grubszą końcówką czy z cieńszą )
  11. Piszczy tylko ten ten kondensator znajduje się w głośniku ?
  12. Mam problem z głośnikiem wysoko tonowym w TP drzwiach piszczy i się strasznie grzeje ktoś wie czemu ?
  13. Przyczyn może być parę zagrzybiała nagrzewnica lub dziurawa
  14. Morze być za wysokie ciśnienie w układzie i czujnik odcina sprężarkę Był też przypadek że w jakimś francuzie śniedziały wtyczki i objawy były podobne
  15. W planach jest wyglinkowanie i polerka całego wozidła tylko na razie akumulator i hamulce się dopominają a w portfelu susza Dzięki za porady
  16. Była traktowana papierem 2000 potem farecla g3 ( nic innego nie udało się kupić) na mierniku 200 - 220 -+ Jeszcze trzeba dopieścić ale to potem
  17. Kiedy ostatni raz była nabijana ? czy po zgaszeniu odrazo odpalasz i bije czy odczekujesz jakiś tam czas?
  18. A więc udało się to spolerować i wygląda dość dobrze. Wielkie dzięki za wszystkie porady
  19. Bardzo dziękuje za odpowiedzi jutro ostatnia szansa dla maski jak nie pomorze żaden sposób to lakieruje i święto
  20. Czy to morze być spowodowane nieprofesjonalnym polakierowaniem ponieważ przód był lakierowany . Co do bezbarwnego nie został uszkodzony i był polerowany dwoma pastami i po obu wychodzi
  21. Witam czy ktoś wie czym to jest spowodowane że po spolerowaniu i tak to wyjdzie z powrotem ?
  22. Trzeba opróżnić układ czujnik znajduje się chyba w kompresorze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.