Treść opublikowana przez psojekk
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
chińskie nakładki po 2 miesiącach oczekiwania przyszły wreszcie do manuala polecam, fajnie wyglądają zaczęło mi nieco oleju ubywać wobec czego najpierw sprawdzona została turbina - jest okej, uszczelniona wyważona i wróciła do auta. tak więc dalej - odma - do zmiany poszła pokrywa zaworów nowa, z ASO. dodatkowo miałem do zmiany termostat i też wziąłem orginał zobaczymy czy efekt będzie pożądany.
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
tak, w b&o jest głośnik centralny ta kratka powinna się wyjąć. spójrz tu, 4:50 - https://www.youtube.com/watch?v=oxooz_RBIZo
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
nie, różnica nie jest duża. mój tato stwierdził że nie czuje, ja zaś po passacie na betonie wyczuwam różnicę, ale niedużą. zaś bardzo dużą na plus w kwestii prowadzenia. acz do passata to w kwestii prowadzenia jeszcze mu trochę brakuje
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
sprężyny mam mts -35/-35 i sądzę że nadal jeszcze z 1-2 cm możnaby obniżyć eibach niestety dla tego auta jest za wysoki, za mała różnica
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
ja wkładałem głośniczki z tylnich boczków, bo takie miałem i się zmieściły zaś jeśli masz kupować - polecam szukać przednich, to będą prawdopodobnie 8T0 035 399B
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
nie zgodzę się, spójrz na ori grill reja zajmuje belkę, może minimalnie IC, ale i tak mniej niż oryginalna "belka" na grillu btw. wydaje mi się że mam mniejszy IC niż Twój w 3.0 tak patrząc na fotkę.
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
nie zakrywa ic, zakrywa tylko belkę jest mniej więcej w tym miejscu co ori
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
dzięki za opinię łaskawie po dwóch tygodniach (!!) otrzymałem przesyłkę polecam sprzedającego ale tylko cierpliwym towar jest okej, polecam tylko po zakupie przed założeniem "na sucho" nieco go rozruszać (wcisnąć tablicę i wyjąć), gdyż jest to dosyć sztywne i jak od razu włożyłem łapki w grill to nie mogłem wcisnąć tablicy za żadne skarby, tablica się falowała ale nie chciała wejść. wyprostowałem gumowym młotkiem tablicę i już jest okej. siedzi to bardzo stabilnie, tablica w uchwytach nie przesuwa się nawet. nie ma opcji żeby to odleciało. teraz zdjęcie tablicy to max 15 sekund
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
myślałem, ale zrezygnowałem z tego pomysłu. uznałem że lepiej będzie to wyglądać w ten sposób i jestem zadowolony z efektu. gdybym ramkę cyknął na czarno to już pasowałoby poza tym cały dechroming zrobić ?
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
do przedlifta aktualnie ok. 1 tys gdybyś chciał zakładać coś takiego pamiętaj, że widoczna będzie belka, więc trzeba ją pomalować. niby amelinum, ale da się pomalować jasna sprawa, zdam relację jak tylko dostanę
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
tak, właśnie takie łapki już zakupiłem i czekam na paczkę
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
no pewnie, wiadomo co się ma mój podobnie
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
i jeszcze grillek do zmiany poszedł jeszcze umyć by pasowało
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
kwarantanna jest, w domu siedzieć niski przebieg jeszcze, mój gruz ma zbliżony
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
widać że fachowiec, na oko dystanse dobrane i jak poziomicę przykładam do koła to są idealnie na równo
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
veemann v-fs 24
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
w tylnich tak, oczywiście są. ale z przodu w drzwiach nie ma i cały czas mam na myśli przód.
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
to tak jak wspomniałem, ręki za to nie dam ale raczej tak, raczej będą p&p. kable do głośniczka są pociągnięte od tego dużego w drzwiach masz głośniki pod tymi maskownicami w drzwiach? normalnie są tylko duże w drzwiach i wysoko tonowe w desce rozdzielczej po bokach. w drzwiach w serii wysokotonowe są tylko w b&o
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
ale głośniczki czy maskownice? na głośniczki jest miejsce, a kratki wydaje mi się że również p&p ?
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
przy okazji popełniłem jeszcze dziś jedno druciarstwo. dorzuciłem sobie w drzwi głośniczki wysokotonowe, w maskownicach wyciąłem dziurki. nie wygladało to za bardzo jakoś, ale jakoś było. oryginalne maskownice tylko z bang&olufsen, ponad 100 zł/ sztuka... no więc majster druciarz wpadł na pomysł jak zrobić to za mniej niż 10 zł komplet po otrzymaniu paczuszki od majfrendów ogarnąłem temat cyk fuch w pół godzinki jak oceniacie mojego druta?
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
takie tam małe doposażenie jeszcze dziś rano sytuacja wyglądała mniej więcej tak: ogólnie sytuacja taka, czekam na te chińskie nakładki na pedały, przyleciała paka a tu... automat więc stopkę założyłem, a pedały założyłem tacie do automatu czekam na kolejną pakę - tym razem mam nadzieję że będzie manual... uzupełnię komplet u siebie i założę tacie stopkę a jaka akcja - zapowiadane QQ1: ostatnia runda. zabrałem się za montaż oświetlenia dywaników - jak fabryka nakazała przód oddzielnie tył oddzielnie (na szczęście mój moduł MCE miał tę opcję) oraz podświetlanych nawiewów. jako że taniej i łatwiej kupić całe kratki niż same ledy do podświetlenia, to też zakupiłem komplet kratek z polifta poliftowe się róznią tylko małą drobnostką - mają chrom przy pokrętłach. ale że mam już fotele z chromowanymi przyciskami, na boczkach przyciski z chromem, to i te nawiewy pasowało dać do kompletu. przy okazji rozbierania do QQ1 poprawiłem również druciarską robotę. auto oryginalnie miało fotele manual, handlarz wrzucił elektryczne. zostało to podłączone nawet nieźle (solidne kable w peszelu, bezpiecznik w skrzynce) ALE ale nie została założona czerwona kostka, tylko zwykła 2 pin z elektrycznego więc zamiast dokładać kolejną 2 pin wtyczkę do lampki - wywaliłem prowizorkę i zrobiłem tak jak należy. dodatkowo wrzuciłem LEDy w światła wsteczne - teraz coś widać po ciemaku, a nie to co te oryginalne żarówki oraz ori dywaniki welurowe finał wygląda następująco, ledy oczywiście od tomnika - jakżeby inaczej : sterowanie jasnością z MMI oczywiście działa.
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
a u mnie się dzieje akcja zorganizowana sprawdziłem dewasto - działa grzanie, działa wentylowanie muszę tylko do pilota bateryjkę nabyć drogą kupna a teraz rzeźbię
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
uchwyt z brodit wleciał, mam nadzieję że nie wyleci... po pierwszym przejeździe haha przy okazji próbuję uruchomić webasto, znalazłem pilot ale bateryjka zdechła ale w opcjach mmi jest grzanie i wentylowanie, więc żywię nadzieję że choćby to wentylowanie z pilota będzie działać - fajna opcja na lato będzie
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
fituje mógłby być tylko lekko niżej
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
modzik 30-sekundowy żeby tune2air miał gdzie leżeć :D