-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
chińskie nakładki po 2 miesiącach oczekiwania przyszły wreszcie do manuala polecam, fajnie wyglądają zaczęło mi nieco oleju ubywać wobec czego najpierw sprawdzona została turbina - jest okej, uszczelniona wyważona i wróciła do auta. tak więc dalej - odma - do zmiany poszła pokrywa zaworów nowa, z ASO. dodatkowo miałem do zmiany termostat i też wziąłem orginał zobaczymy czy efekt będzie pożądany.
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
tak, w b&o jest głośnik centralny ta kratka powinna się wyjąć. spójrz tu, 4:50 - https://www.youtube.com/watch?v=oxooz_RBIZo
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
nie, różnica nie jest duża. mój tato stwierdził że nie czuje, ja zaś po passacie na betonie wyczuwam różnicę, ale niedużą. zaś bardzo dużą na plus w kwestii prowadzenia. acz do passata to w kwestii prowadzenia jeszcze mu trochę brakuje
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
sprężyny mam mts -35/-35 i sądzę że nadal jeszcze z 1-2 cm możnaby obniżyć eibach niestety dla tego auta jest za wysoki, za mała różnica
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
ja wkładałem głośniczki z tylnich boczków, bo takie miałem i się zmieściły zaś jeśli masz kupować - polecam szukać przednich, to będą prawdopodobnie 8T0 035 399B
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
nie zgodzę się, spójrz na ori grill reja zajmuje belkę, może minimalnie IC, ale i tak mniej niż oryginalna "belka" na grillu btw. wydaje mi się że mam mniejszy IC niż Twój w 3.0 tak patrząc na fotkę.
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
nie zakrywa ic, zakrywa tylko belkę jest mniej więcej w tym miejscu co ori
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
dzięki za opinię łaskawie po dwóch tygodniach (!!) otrzymałem przesyłkę polecam sprzedającego ale tylko cierpliwym towar jest okej, polecam tylko po zakupie przed założeniem "na sucho" nieco go rozruszać (wcisnąć tablicę i wyjąć), gdyż jest to dosyć sztywne i jak od razu włożyłem łapki w grill to nie mogłem wcisnąć tablicy za żadne skarby, tablica się falowała ale nie chciała wejść. wyprostowałem gumowym młotkiem tablicę i już jest okej. siedzi to bardzo stabilnie, tablica w uchwytach nie przesuwa się nawet. nie ma opcji żeby to odleciało. teraz zdjęcie tablicy to max 15 sekund
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
myślałem, ale zrezygnowałem z tego pomysłu. uznałem że lepiej będzie to wyglądać w ten sposób i jestem zadowolony z efektu. gdybym ramkę cyknął na czarno to już pasowałoby poza tym cały dechroming zrobić ?
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
do przedlifta aktualnie ok. 1 tys gdybyś chciał zakładać coś takiego pamiętaj, że widoczna będzie belka, więc trzeba ją pomalować. niby amelinum, ale da się pomalować jasna sprawa, zdam relację jak tylko dostanę
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
tak, właśnie takie łapki już zakupiłem i czekam na paczkę
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
no pewnie, wiadomo co się ma mój podobnie
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
i jeszcze grillek do zmiany poszedł jeszcze umyć by pasowało
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
kwarantanna jest, w domu siedzieć niski przebieg jeszcze, mój gruz ma zbliżony
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
widać że fachowiec, na oko dystanse dobrane i jak poziomicę przykładam do koła to są idealnie na równo