Treść opublikowana przez Ishkez
-
A4 B5 Air Ride :)
Dzisiaj były przymiarki letniego koła, robienie naciągów+mierzenie ile bede potrzebował dystansy zdjecie jest sredniej jakosci, bo telefon mi padal, wiec bez lampy Chwilowo wyglada to mniej wiecej tak, do tego dojdą dystanse+jakis negatyw , wiec jeszcze zmieni sie ułozenie felgi ale błotnik bedzie wchodził miedzy rant felgi, a opony, w tym momencie błotnik opiera sie na rancie felgi, a sama felga jak auto lezy na ziemi troche wystaje
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Co jak co, ale gratuluje uparcia przy pracy, bo przyniosło to wszystko efekt
-
A4 B5 Air Ride :)
W sumie ciagle jest;) ciągnie mnie do innego silnika, i tylko dlatego gdyby ktoś chciał, to moge sprzedać ;p
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Co sie dzieje z autem ? Dawno nie było tu nic nowego
-
[1Z] Zwykła A4 B5 Nowe filmy oraz zdjęcia :D
Jaram sie modułem, wyglada mega fajnie
- A4 B5 Air Ride :)
-
A4 B5 Air Ride :)
Z przodu niecałe 4,5 bara a z tylu ponad 3 trochę przy 62 cm;)
-
SPALANIE 1.8 ADR
Do tej pory jakoś 10 benz, nawet mniej, bo przy cenach ponad 5 albo 5 zł za litr robiłem 120 km około.
-
SPALANIE 1.8 ADR
Nie szukałbym, gdyby nie to, ze auto tyle nie paliło. W sumie z dnia na dzień wzrosło jej tak spalanie. Wisko mam dobre.
-
SPALANIE 1.8 ADR
Jutro sie tym zajme, i napisze co i jak.
-
A4 B5 Air Ride :)
Nie ma problemu przód, i tył, czy tylko przód ?
-
SPALANIE 1.8 ADR
Jutro podpinam pod kompa, i zobacze czy coś wypluje
-
A4 B5 Air Ride :)
Okucie mozesz na gwincie sobie ustawić, gdzie tylko chcesz, bo wysokoscia sterujesz, i tak Ty (wysokosc zalezy od tego ile barów masz na danej osi), oczywiscie nie mozesz skrecić na sam dół, bo wtedy poducha nie podniesie go, bo bedzie cała poprostu na amorze(nie umiem tego prosciej napisac ) a to czy bedzie Ci obijac okucie górne (to które jest na tłoczysku) o amor, zalezy od tego jak wysoko bedziesz jezdził, i czy masz założone odboje, ja nie mam (po co to komu ), i jeszcze nigdy nie slyszałem/odczułem, zeby mi okucie waliło o amor, wszystko zależy od wysokosci na jakich jezdzisz
-
SPALANIE 1.8 ADR
Własnie jest to dosc wkurzające Ze to nie jedzie, a pije ile sie da ( pokarało mnie tym silnikiem ) Już jestem na tyle znudzony tym silnikiem, ze gdyby ktos mi zaproponował zamiane na diesla, to biore odrazu
-
A4 B5 Air Ride :)
haha, zimowy setup, niestety
-
SPALANIE 1.8 ADR
Własnie błedów żadnych nie pokazuje, sprawdzalem ostatnio, ale moze jutro sprawdzę jeszcze raz. Jesli bedzie jakiś bład, to napisze.
-
A4 B5 Air Ride :)
Zależy wszystko od tego, czy jade sobie na spokojnie, czy slow/low Co do wysokosci, to zależy jak masz skrecone okucia na gwincie Moge zrobić zdjecia na poszczegolnych barach jak chcesz ale tak jak mówie, wszystko zalezy od tego jak masz skrecone okucia
-
SPALANIE 1.8 ADR
Witam, dzisiaj obliczyłem sobie spalanie Robie za 50 zł 100 km, czyli wychodzi ponad 13,5 litra na 100km. Trasy jakie robie to : 4 km( do dziewczyny) gdzie auto stoi przeważnie, i przeważnie sie ochłodzi( niekiedy odpala sie na ssaniu, niekiedy nie ochłodzi sie na tyle, zeby ssanie sie właczyło), oraz trasy po 10 km ponad troche do szkoły, gdzie auto całkowicie sie ochłodzi ( odpala na ssaniu). Teraz pytanie od czego zacząć, co mogło sie zj***ć, ze tyle pali, kiedys nie paliła tyle. I zauwazyłem, ze strasznie wolno sie nagrzewa temperatura, potrzebuje z 8 km, zeby dojsc do 90 stopni, co przy benzynie jest dość długo.
-
A4 B5 Air Ride :)
Haha, tak, ten próg jest za***iście wysoki;)) ale da sie spokojnie przez niego przejechać, tylko muszę podnosić go wyżej niż normalnie sobie jeżdzę ;p
-
1.8 Przelot
Witam, szukałem forum, ale nie mogłem znalesc ma ktoś przelot w 1.8, i jakis filmik jak to brzmi ?
-
A4 B5 Air Ride :)
Wszystko zalezy od gratów na jakich robisz wiec kazdy air bedzie sie różnił kosztami Moge Ci zdradzić, ze wyszlo mnie taniej , niż jakbym zamawiał u kogoś gotowca A przyjemnosc z tego, ze zrobiłem wszystko sam jest ogromna.
-
A4 B5 Air Ride :)
Haha to fakt, lezy dość nisko
-
A4 B5 Air Ride :)
Na żywo ? Gdzie mnie widziales
-
A4 B5 Air Ride :)
Jeśli nie jest to jakaś papranina to przechodzi przegląd bez problemu
-
A4 B5 Air Ride :)
Akurat w tym miejscu, gdzie stała jest strasznie nierówno, wiec moze dlatego tak stała Nie pamietam teraz jakie amortyzatory były, a nie chce mi sie isc specjalnie do garażu, ale były sprezyny h&r czerwone; )