Treść opublikowana przez skinu44
-
źle dobrany odcień drzwi pomoc
On nic nie lakierował, kupił drzwi w innym odcieniu Nic z tym nie zrobisz, polakieruj, albo kup zgodne ze swoim kodem lakieru bo te dopierałeś na oko? zgadza się na oko to będzie trza myśleć nad malowaniem zmatowić i pomalować, albo zostawić i tak jeździc
-
źle dobrany odcień drzwi pomoc
hejka jakiś czas temu kupiłem drzwi do audi a4 b5 sedan jest trosze inny odcień srebnegi co możecie poradzić na to malować je czy polerka cos da może jakieś pasty czy coś ? zdj drzwi:
-
Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka bez rozbierania ich?
witam skoro temat jest o lusterkach grzewczych, mam pytanie od lusterka idze kostka i jest więcej kabli niż przy wtyczce prawdopodobnie nie mam grzania lusterek bo brak kabli od wtyczki, pytanie gdzie dołączyć kable do grzania lusterek?
-
wymiana rozrządu AEB 1.8t pomoc
dzięki bardzo mi pomogłeś z tymi simeringami
-
wymiana rozrządu AEB 1.8t pomoc
żadnego hałasu nie słychać czyli zostawiam i do wymiany pasek rolki pompa i zdecyduje się na simeringi jeszcze
-
Odma - informacje.
też jetem ciekaw na 2 pytanie
-
wymiana rozrządu AEB 1.8t pomoc
Hej planuję wymianę rozrządu w aucie audi a4 b5 1.8t AEB 1997r, auto posiadam od roku czasu chciałem zapytać czy musowo jest wymieniać napinacz łańcucha ? Planuję wymienić rolki, pasek, pompę wody i się zastanawiam nad tym czy kupić zestaw z napinaczem łańcucha? I co myślicie o firmie INA z tym kompletem ?
-
wymiana lamp na Sonar Angel Eyes
źle nie wyglądają na aucie moim zdaniem http://images38.fotosik.pl/120/7317aee8fffed6cdmed.jpg
-
wymiana lamp na Sonar Angel Eyes
hejka myślę wymienić w aucie lampy przednie na Sonar Angel Eyes co myślicie o tych lampach ? Aktualnie mam teraz seryjne firmy BOSH z przeciwmgielnymi żarówkami z przodu, słyszałem że Sonar Angel Eyes po jakimś parują, no i co wtedy z tymi przeciwmgielnymi ? Polecacie wymianę czy zostać przy serii ?
-
wymiana drzwi od kierowcy a4 b5
dzwoniłem do kolesia miał zrobić zdjęcia i jak na razie głucho odp dalej brak chyba zdecyduje się te od anglika bo mam nie daleko do kolesia 20 km tylko cenowo jest tam 100 za gołe drzwi "samo poszycie" 150 kpl a tu 50 zl + wysyłka 30-40 wolał bym te za 50 zobaczymy jak to bedzie
-
wymiana drzwi od kierowcy a4 b5
dzięki za info ale koleś daleko mieszka trochę ale jak drzwi będą wartać biorę w ciemno czekam na e-maila od niego ze zdj
-
wymiana drzwi od kierowcy a4 b5
tak wiem ale będę myślał ją oderwać i przykleić na kleju do szyb
-
wymiana drzwi od kierowcy a4 b5
nie robi to różnicy że z anglika to będą drzwi? zawiasy będą pasować?
-
wymiana drzwi od kierowcy a4 b5
Witam planuję wymienić drzwi lewy przód (od kierowcy) znalazłem nawet ciekawe na olx tylko pochodzą z anglika i klamka nie jest w kolorze :/ pytanko moje czy podejdą te drzwi i czy da się klamkę wymienić z moich obecnych drzwi i przełożyć do tych? Oznaczenie zdj: 1. Obecne drzwi 2. Drzwi do kupienia
-
wymiana strony ciepłej a regulacja gazu
a czy można jezdzić puki co na takiej regulacji gazu , żeby turbinie nie zaszkodzić ? czy lepiej na benzynie smigac puki co
-
wymiana strony ciepłej a regulacja gazu
witam gdy nabyłem audi a4 b5 1.8t myślałem cały czas że turbo pracuję bardzo dobrze (ale to tylko złudzenia) postanowiłem założyć instalację gazową firmy STAG po paru miesiącach kolega wsiadł do auta chciał się przejechać i mówi że w ogóle przyśpieszenia nie ma tak jak u niego w audi postanowiłem wyciągnąć turbinkę okazało się że nie ma klapki przy stronie ciepłej wymieniłem całą stronę ciepłą auto teraz bardzo dobrze przyśpiesza czuć różnicę dużą. Moje pytanie brzmi czy powinienem jechać do gazownik na regulację gazu skoro wcześniej turbina nie pracowała tak jak trzeba
-
1.8t brak mocy
witam też się podpinam pod ten temat
-
przepływomierz a4 b5 1.8t AEB!
Witam byłem dziś na diagnostyce z turbiną, myślałem że gruszka jest do wymiany okazało się że gruszka jak i n75 jest sprawne na diagnostyce powiedzieli mi że może być wina przepływomierza z tego co koleś mi gadał to pierwszy raz widzi przepływomierz na 2 kostki pierwszy raz się spotyka z czymś takim, i mam pytanie czy ktoś z was kto posiada A4 b5 1.8t ma taki sam przepływomierz jak ja, i czy da się to przerobić na 1 kostkę ? Dodaje zdj jak to wygląda http://fs2.directupload.net/images/150819/ua5eljo3.jpg http://fs2.directupload.net/images/150819/4y2yq5zf.jpg http://fs2.directupload.net/images/150819/t25u2j9q.jpg
-
audi a4 b5 1.8t czujnik doładowania turbo
Witam byłem wczoraj u kolegi co ma takie samo audi a4 b5 1.8t przełożyliśmy zawór n75 z jego auta do mojego i mój do niego, po czym się okazało , że na jego n75 też turbina nie pracuje w ogóle sztanga jak by była zapieczona , a mój zawór n75 u niego pracuje normalnie. Da się tą sztangę jakoś rozruszać czy kupić nową ? Czy ktoś pomoże? Do wcześniejszych pytań i do tego ? Dziś jak byłem nabić klimę zobaczyłem, że auto na dłuższym postoju na lekkim wzniesieniu zaczęło kopcić na biało czy to może być od turbosprężarki ?
-
czujnik temperatury wody?
skinu44 pisał na priv że na kanale 49 łapie mu tylko 51 stopni temperatury... Nom co prawda to prawda 51* i więcej nie pójdzie tak pokazuje na klimatroniku a co do tego to też za silnikiem mam kostkę na 4 piny i na 2 piny obok niej za silnikiem się znajdują ta na 2 piny nie ma wgl kostki przy niej a dodam że jak auto kupiłem temperaturę łapało bez problemu na 90*
-
audi a4 b5 1.8t czujnik doładowania turbo
Jeszcze jedno pytanie czy z audi a6 podejdzie ten zawór z anglika?
-
audi a4 b5 1.8t czujnik doładowania turbo
nom trza sie rozglądać na szrotach albo kupić na allegro jak zrobię to powiem czy tylko ten DV był przyczyną niedziałającą turbiną A podejdzie ten zawór DV od audi a4 b5 1.9tdi? Witam!. Kupiłem i założyłem ten zawór DV, i problem występuje nadal. Ktoś ma jeszcze jakiś pomysł co może być przyczyną ? Może zawór n75? Witam mam problem ze znalezieniem tego czujnika N75 na allegro są do samych 1.9tdi ktoś może mi pomóc? Może coś takiego to jest ? http://allegro.pl/audi-a4-a3-1-8t-vw-zawor-czujnik-podcisnienia-i5115693897.html
-
czujnik temperatury wody?
sprawdziłem na klimatroniku kanał 51 temp była 90* a na liczniku dalej 60
-
czujnik temperatury wody?
Witam posiadam audi a4 b5 1.8t sedan 1997r. mam problem przy dalszej jeździe jak i na krótkich odcinkach wskazówka na liczniku od temperatury nie przekracza 60* jest na równo, po zgaszeniu auta widać jak wskazówka opada i po odpaleniu dalej to samo lekko się uniesie i tyle. Czego mogą być tu przyczyny ? Podpiłem Vaga i pokazało błąd : 16500 Czujnik temperatury silnika zakres/możliwości brak osprzętu / nie związany ze sprzętem Wychodzi na to, że czujnik temperatury jest do wymiany?
-
audi a4 b5 1.8t czujnik doładowania turbo
prawdopodobnie DV padł :/ membrana siadła bo można dmuchać i ssać w wężyk i powietrze przepuszcza