-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam, Czy jest mi ktoś w stanie podać numery oryginałów tarcz i klocków przód tył? - Audi A4 1.8t AVJ przód napęd 2001r sedan.
-
8E1907613B Obudowa komputera czy pasuje z innych pojazdów?
Witam, dzisiaj zauważyłem że mam mokro pod nogami. Jak się okazało mam pękniętą obudowę komputera, który znajduje się na podszybiu. Numer OEM obudowy to 8E1 907 613 B. A moje pytanie jest następujące, czy ze starszych modeli A4 czy też innych modeli Audi np. A6 obudowa będzie pasować, nie jestem pewien ponieważ numery się różnią więc wole zapytać. Z góry dziękuje.
-
Z jakiego plastiku jest wzmocnienie przednie?
Spoko dzięki za dobre chęci
-
Z jakiego plastiku jest wzmocnienie przednie?
A gdzie masz wybite te numery, w którym miejscu? Bo ja szukałem ale sie nie doszukałem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Z jakiego plastiku jest wzmocnienie przednie?
Jak w temacie, gdyby ktoś wiedział z czego jest zrobiony pas przedni na którym są zamontowane chłodnice to byłbym bardzo wdzięczny za informacje. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Czy kapsel razem z chromem z normalniej gałki będzie pasował do gałki S-LINE?
-
Gałka zmiany biegów.
Bo mam dylemat co lepsze, używka z OEM czy nówka nie OEM
-
Gałka zmiany biegów.
Mieliście może do czynienia z takim wynalazkiem? Jak to wygląda w dłuższym użytkowaniu? http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-mieszek-audi-a4-8e-b6-b7-01-07-i5553184585.html
-
klej po folii samochodowej
Terpanol firmy Normfest polecam :-). Niejednokrotnie ściągałem duża ilość naklejek tym środkiem i daje radę. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki końcowy wydech do 1.8T?
Ale generalnie z 2.4 lub 3.0 powinny być takie same nie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki końcowy wydech do 1.8T?
Rozleciał mi się końcowy wydech z prawej strony i chciałbym założyć coś z oryginału, a moje pytanie brzmi: z jakich innych silników benzynowych pasują końcowe wydechy do 1.8T?
-
Bagażnik b6 sedan
Najprawdopodobniej wysypał Ci się silniczek zamka, który odpowiada za otwieranie i zamykanie klapy. Miałem ten sam problem. Wymieniłem go i święto. U mnie objawiało się to właśnie brakiem możliwości otworzenia jak i zamknięcia. Tyle ze mi się udało otworzyć i go wymienić [emoji16] na zdjęciach jest ów serwo do zamka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie sprzęgło i olej do skrzyni w 1.8T AVJ?
Jak w temacie
-
Gdzie i czy w ogóle można uciąć oryginalną wiązkę haka?
Tak też uczyniłem i nic się nie zaświeciło.Moduł w pierwszej kolejności poleciał, tylko nie wiedziałem co z reszta. A co do wiązki to oprócz tego że idą pod nogi pasażera to jeszcze pod maskę lecą dwa zasilające kable i nie wyjąłem jej bo były wplecione w główna wiązkę i bałem się że jak tam zacznę grzebać to będzie nie za fajnie w każdym bądź razie, ciąć i się nie bać, będzie żyć.
-
Gdzie i czy w ogóle można uciąć oryginalną wiązkę haka?
W celu sprzedaży. Została mi z haka jedynie instalacja z kostka. I chce skompletować wszystko. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lipen
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta