Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lipen

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, Czy jest mi ktoś w stanie podać numery oryginałów tarcz i klocków przód tył? - Audi A4 1.8t AVJ przód napęd 2001r sedan.
  2. Witam, dzisiaj zauważyłem że mam mokro pod nogami. Jak się okazało mam pękniętą obudowę komputera, który znajduje się na podszybiu. Numer OEM obudowy to 8E1 907 613 B. A moje pytanie jest następujące, czy ze starszych modeli A4 czy też innych modeli Audi np. A6 obudowa będzie pasować, nie jestem pewien ponieważ numery się różnią więc wole zapytać. Z góry dziękuje.
  3. Spoko dzięki za dobre chęci
  4. A gdzie masz wybite te numery, w którym miejscu? Bo ja szukałem ale sie nie doszukałem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Jak w temacie, gdyby ktoś wiedział z czego jest zrobiony pas przedni na którym są zamontowane chłodnice to byłbym bardzo wdzięczny za informacje. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Czy kapsel razem z chromem z normalniej gałki będzie pasował do gałki S-LINE?
  7. Lipen odpowiedział(a) na Lipen temat w Audi A4 B6/B7
    Bo mam dylemat co lepsze, używka z OEM czy nówka nie OEM
  8. Lipen opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Mieliście może do czynienia z takim wynalazkiem? Jak to wygląda w dłuższym użytkowaniu? http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-mieszek-audi-a4-8e-b6-b7-01-07-i5553184585.html
  9. Terpanol firmy Normfest polecam :-). Niejednokrotnie ściągałem duża ilość naklejek tym środkiem i daje radę. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Ale generalnie z 2.4 lub 3.0 powinny być takie same nie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Rozleciał mi się końcowy wydech z prawej strony i chciałbym założyć coś z oryginału, a moje pytanie brzmi: z jakich innych silników benzynowych pasują końcowe wydechy do 1.8T?
  12. Lipen odpowiedział(a) na Elendir temat w Audi A4 B6
    Najprawdopodobniej wysypał Ci się silniczek zamka, który odpowiada za otwieranie i zamykanie klapy. Miałem ten sam problem. Wymieniłem go i święto. U mnie objawiało się to właśnie brakiem możliwości otworzenia jak i zamknięcia. Tyle ze mi się udało otworzyć i go wymienić [emoji16] na zdjęciach jest ów serwo do zamka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Tak też uczyniłem i nic się nie zaświeciło.Moduł w pierwszej kolejności poleciał, tylko nie wiedziałem co z reszta. A co do wiązki to oprócz tego że idą pod nogi pasażera to jeszcze pod maskę lecą dwa zasilające kable i nie wyjąłem jej bo były wplecione w główna wiązkę i bałem się że jak tam zacznę grzebać to będzie nie za fajnie w każdym bądź razie, ciąć i się nie bać, będzie żyć.
  14. W celu sprzedaży. Została mi z haka jedynie instalacja z kostka. I chce skompletować wszystko. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.