Treść opublikowana przez Lipen
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam, Czy jest mi ktoś w stanie podać numery oryginałów tarcz i klocków przód tył? - Audi A4 1.8t AVJ przód napęd 2001r sedan.
-
8E1907613B Obudowa komputera czy pasuje z innych pojazdów?
Witam, dzisiaj zauważyłem że mam mokro pod nogami. Jak się okazało mam pękniętą obudowę komputera, który znajduje się na podszybiu. Numer OEM obudowy to 8E1 907 613 B. A moje pytanie jest następujące, czy ze starszych modeli A4 czy też innych modeli Audi np. A6 obudowa będzie pasować, nie jestem pewien ponieważ numery się różnią więc wole zapytać. Z góry dziękuje.
-
Z jakiego plastiku jest wzmocnienie przednie?
Spoko dzięki za dobre chęci
-
Z jakiego plastiku jest wzmocnienie przednie?
A gdzie masz wybite te numery, w którym miejscu? Bo ja szukałem ale sie nie doszukałem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Z jakiego plastiku jest wzmocnienie przednie?
Jak w temacie, gdyby ktoś wiedział z czego jest zrobiony pas przedni na którym są zamontowane chłodnice to byłbym bardzo wdzięczny za informacje. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Czy kapsel razem z chromem z normalniej gałki będzie pasował do gałki S-LINE?
-
Gałka zmiany biegów.
Bo mam dylemat co lepsze, używka z OEM czy nówka nie OEM
-
Gałka zmiany biegów.
Mieliście może do czynienia z takim wynalazkiem? Jak to wygląda w dłuższym użytkowaniu? http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-mieszek-audi-a4-8e-b6-b7-01-07-i5553184585.html
-
klej po folii samochodowej
Terpanol firmy Normfest polecam :-). Niejednokrotnie ściągałem duża ilość naklejek tym środkiem i daje radę. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki końcowy wydech do 1.8T?
Ale generalnie z 2.4 lub 3.0 powinny być takie same nie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki końcowy wydech do 1.8T?
Rozleciał mi się końcowy wydech z prawej strony i chciałbym założyć coś z oryginału, a moje pytanie brzmi: z jakich innych silników benzynowych pasują końcowe wydechy do 1.8T?
-
Bagażnik b6 sedan
Najprawdopodobniej wysypał Ci się silniczek zamka, który odpowiada za otwieranie i zamykanie klapy. Miałem ten sam problem. Wymieniłem go i święto. U mnie objawiało się to właśnie brakiem możliwości otworzenia jak i zamknięcia. Tyle ze mi się udało otworzyć i go wymienić [emoji16] na zdjęciach jest ów serwo do zamka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie sprzęgło i olej do skrzyni w 1.8T AVJ?
Jak w temacie
-
Gdzie i czy w ogóle można uciąć oryginalną wiązkę haka?
Tak też uczyniłem i nic się nie zaświeciło.Moduł w pierwszej kolejności poleciał, tylko nie wiedziałem co z reszta. A co do wiązki to oprócz tego że idą pod nogi pasażera to jeszcze pod maskę lecą dwa zasilające kable i nie wyjąłem jej bo były wplecione w główna wiązkę i bałem się że jak tam zacznę grzebać to będzie nie za fajnie w każdym bądź razie, ciąć i się nie bać, będzie żyć.
-
Gdzie i czy w ogóle można uciąć oryginalną wiązkę haka?
W celu sprzedaży. Została mi z haka jedynie instalacja z kostka. I chce skompletować wszystko. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Gdzie i czy w ogóle można uciąć oryginalną wiązkę haka?
Jak w temacie, czy nic się nie zaświeci? A4 B6 sedan z 2001r.
-
1.8T Uszczelka/podkładka pod napinacz łańcucha rozrządu
Podbijam pytanie! I mam jeszcze jedno czy bardzo skomplikowana jest jej wymiana?
-
Demontaż haka w Sedanie
Panowie, apeluje o pomoc . Mianowicie chcę się pozbyć haka ze swojej audi, poczyniłem już jeden krok w tym kierunku a było to odkręcenie modułu haka. Z odkręceniem belki i reszta mechanicznych spraw też sobie poradzę ale nurtuje mnie w jaki sposób wytargać wiązkę w całości. Wiem, że jest ona z lewej strony bynajmniej tam się zaczyna i idzie w przód samochodu i tutaj mam problem. Więc jak sobie z nim poradzić? I czy w ogóle jest sens ją stamtąd wyciągać? Bo podejrzewam, że zestaw w całości hak+moduł+wiązka będzie więcej wart.
-
Wolny kabel w bagazniku
Tak to jest oświetlenie bagażnika, ostatnio rozbierałem ten plastik i nawet odpinałem tą wtyczkę ; )
-
Ilość mikronów na klapie? (sedan)
Bo ja na swojej w tym miejscu mam ok 250-300 w krytycznych momentach, tyle ze wiem ze była "tynkowana" ale raczej od przodu, ze tak to ujmę. z tego tytuły pojechałem oglądać klapę co by jakaś lepsza dopasc i wszędzie było właśnie w granicach 110-180 a w miejscu którym zaznaczyłem tez było ok 300. Zastanawia mnie fakt ze w tym miejscu jest tak dużo, bo to tak mało logiczne miejsce skoro była klepana to z przodu tez musiała by być pokryta grubsza warstwa lakieru ni chyba ze cos na nią spadło Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ilość mikronów na klapie? (sedan)
Panowie mam pytanie ile macie w sedanach mikronów na obszarze powiedzmy około 10 cm od tylnej szyby, mowa oczywiście o klapach nie malowanych na 1000% ? (obszar jak na załączonym obrazku ) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5e6c12f35c97ac8e.html
-
Stabilizator o numerze 8E0511409AQ, do jakiego modelu?
Jak wyżej, prosiłbym o informacje
-
Nakrętka koła zapasowego.
Dzięki wielkie.
-
Nakrętka koła zapasowego.
Witam, mam pytanie dotyczące tego jak wygląda śruba czy też nakrętka koła zapasowego bo w moim sedanie nie ma jej w ogóle i chciałbym wiedzieć czy to właśnie taka jak w linku? http://allegro.pl/audi-a4-b6-sruba-kola-zapasowego-komplet-8e0804899-i5150451589.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów, jestem w trakcie poszukiwań swojego pojazdu i mam nadzieje, że bardzo pomożecie !