Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lipen

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lipen

  1. Witam, Czy jest mi ktoś w stanie podać numery oryginałów tarcz i klocków przód tył? - Audi A4 1.8t AVJ przód napęd 2001r sedan.
  2. Witam, dzisiaj zauważyłem że mam mokro pod nogami. Jak się okazało mam pękniętą obudowę komputera, który znajduje się na podszybiu. Numer OEM obudowy to 8E1 907 613 B. A moje pytanie jest następujące, czy ze starszych modeli A4 czy też innych modeli Audi np. A6 obudowa będzie pasować, nie jestem pewien ponieważ numery się różnią więc wole zapytać. Z góry dziękuje.
  3. Spoko dzięki za dobre chęci
  4. A gdzie masz wybite te numery, w którym miejscu? Bo ja szukałem ale sie nie doszukałem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Jak w temacie, gdyby ktoś wiedział z czego jest zrobiony pas przedni na którym są zamontowane chłodnice to byłbym bardzo wdzięczny za informacje. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Czy kapsel razem z chromem z normalniej gałki będzie pasował do gałki S-LINE?
  7. Lipen odpowiedział(a) na Lipen temat w Audi A4 B6/B7
    Bo mam dylemat co lepsze, używka z OEM czy nówka nie OEM
  8. Lipen opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Mieliście może do czynienia z takim wynalazkiem? Jak to wygląda w dłuższym użytkowaniu? http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-mieszek-audi-a4-8e-b6-b7-01-07-i5553184585.html
  9. Terpanol firmy Normfest polecam :-). Niejednokrotnie ściągałem duża ilość naklejek tym środkiem i daje radę. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Ale generalnie z 2.4 lub 3.0 powinny być takie same nie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Rozleciał mi się końcowy wydech z prawej strony i chciałbym założyć coś z oryginału, a moje pytanie brzmi: z jakich innych silników benzynowych pasują końcowe wydechy do 1.8T?
  12. Lipen odpowiedział(a) na Elendir temat w Audi A4 B6
    Najprawdopodobniej wysypał Ci się silniczek zamka, który odpowiada za otwieranie i zamykanie klapy. Miałem ten sam problem. Wymieniłem go i święto. U mnie objawiało się to właśnie brakiem możliwości otworzenia jak i zamknięcia. Tyle ze mi się udało otworzyć i go wymienić [emoji16] na zdjęciach jest ów serwo do zamka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Tak też uczyniłem i nic się nie zaświeciło.Moduł w pierwszej kolejności poleciał, tylko nie wiedziałem co z reszta. A co do wiązki to oprócz tego że idą pod nogi pasażera to jeszcze pod maskę lecą dwa zasilające kable i nie wyjąłem jej bo były wplecione w główna wiązkę i bałem się że jak tam zacznę grzebać to będzie nie za fajnie w każdym bądź razie, ciąć i się nie bać, będzie żyć.
  14. W celu sprzedaży. Została mi z haka jedynie instalacja z kostka. I chce skompletować wszystko. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Jak w temacie, czy nic się nie zaświeci? A4 B6 sedan z 2001r.
  16. Podbijam pytanie! I mam jeszcze jedno czy bardzo skomplikowana jest jej wymiana?
  17. Lipen opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Panowie, apeluje o pomoc . Mianowicie chcę się pozbyć haka ze swojej audi, poczyniłem już jeden krok w tym kierunku a było to odkręcenie modułu haka. Z odkręceniem belki i reszta mechanicznych spraw też sobie poradzę ale nurtuje mnie w jaki sposób wytargać wiązkę w całości. Wiem, że jest ona z lewej strony bynajmniej tam się zaczyna i idzie w przód samochodu i tutaj mam problem. Więc jak sobie z nim poradzić? I czy w ogóle jest sens ją stamtąd wyciągać? Bo podejrzewam, że zestaw w całości hak+moduł+wiązka będzie więcej wart.
  18. Tak to jest oświetlenie bagażnika, ostatnio rozbierałem ten plastik i nawet odpinałem tą wtyczkę ; )
  19. Bo ja na swojej w tym miejscu mam ok 250-300 w krytycznych momentach, tyle ze wiem ze była "tynkowana" ale raczej od przodu, ze tak to ujmę. z tego tytuły pojechałem oglądać klapę co by jakaś lepsza dopasc i wszędzie było właśnie w granicach 110-180 a w miejscu którym zaznaczyłem tez było ok 300. Zastanawia mnie fakt ze w tym miejscu jest tak dużo, bo to tak mało logiczne miejsce skoro była klepana to z przodu tez musiała by być pokryta grubsza warstwa lakieru ni chyba ze cos na nią spadło Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Panowie mam pytanie ile macie w sedanach mikronów na obszarze powiedzmy około 10 cm od tylnej szyby, mowa oczywiście o klapach nie malowanych na 1000% ? (obszar jak na załączonym obrazku ) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5e6c12f35c97ac8e.html
  21. Jak wyżej, prosiłbym o informacje
  22. Dzięki wielkie.
  23. Witam, mam pytanie dotyczące tego jak wygląda śruba czy też nakrętka koła zapasowego bo w moim sedanie nie ma jej w ogóle i chciałbym wiedzieć czy to właśnie taka jak w linku? http://allegro.pl/audi-a4-b6-sruba-kola-zapasowego-komplet-8e0804899-i5150451589.html
  24. Witam wszystkich forumowiczów, jestem w trakcie poszukiwań swojego pojazdu i mam nadzieje, że bardzo pomożecie !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.