Iskierka

• Paliwo

Osiągnięcia Iskierka

Reputacja

1. Rozumiem, ze są to numery seryjne czy katalogowe producenta ?
  2. Hello Od trzech dni świeci się kontrolka klocków hamulcowych czyli czas najwyższy na wymianę klocków. Oj będzie drogo Niestety nie mogę się doprosić o Suliego żeby zajął się tym. Nie ma czasu, zarobiony jest, w takim tempie do bożego narodzenia będziemy czekać. W związku z tym potrzebuje porady jak rodzaj klocków wybrać. Na forum z tego co czytałam polecacie np.: ferodo, texar. Poradźcie które z nich są najlepsze do tarcz takich jakie ja mam czyli my z Sulim Tarcze mamy założone z modelu B7 3.0 TDI. Rozmiary przodu 320 mm, tył 286 mm.
  3. Witam Wszystkich Klubowiczów i Forumowiczów , znacie mnie jako żonę Suliego, a teraz czas najwyższy poznać mnie jako pełnoprawną Forumowiczkę Bardzo się cieszę, że po raz piąty mogę być z Wami na fantastycznym Zlocie w Bukowinie. Spędzone dni w tak zacnym gronie są bezcenne, a wspomnienia pozostają długo w pamięci . Jeśli będziecie chcieli jakiejś porady np.: silników to chętnie pomogę. A, dziś życzę Wszystkim cuuuudnej zabawy na IX Urodzinach Klubu Audi-A4. Pozdrawiam serdecznie Iskierka