Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

booka2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez booka2

  1. najpierw zobacz jak wygląda ta osłona https://www.ecstuning.com/Audi-B6_A4-Quattro-1.8T/Exterior/View_All/ES442499/ widzisz te dwa "podłużne" otworki ? To w tych otworkach siedzą dwa "cycki" od zamka. Musisz włożyć płaski wkrętak między tą obudową a metalowym zamkiem, tak żeby lekko podważyć i ciągnąć za tę osłonę. http://www.wolfautoparts.com/8e5827505b-audi-a4-b6-1-8-trunk-lock-latch-85283.html widzisz jak to wygląda ?
  2. tak jak mówiliście - trzeba przekręcić wkładką zamka o 90 stopni i wychodzi udało mi się wyciągnąć listwę.
  3. W końcu się zabieram za wyciągnięcie tej listwy ze względu na sprzyjającą pogodę . Jestem na etapie zdejmowania wkładki zamka i za cholerę nie wiem jak ją wyjąć... Odkręciłem śrubkę mocującą wkładkę(zaznaczyłem na czerwono) i próbuje jakoś ciągnąć w dół. Może trzeba jakoś odpowiednio przekręcić i dopiero ciągnąć w dół? Podpowiedzcie coś proszę
  4. No właśnie tak chcę zrobić tylko chyba bezpieczniej (dla lakieru), precyzyjniej i wygodniej jest, kiedy ma się tę listwę położoną na płasko, więc chyba lepiej jest wyjąć listwę. Bo nawet jeśli zdejmę ramkę tablicy rejestracyjnej to i tak, żeby rozwiercić musiałbym rozwiercać pod kątem, gdyż dojście jest ciut trudne. Po lewej stronie jest śrubka z większym łbem i łatwo się odkręca, a po lewej jest jeszcze ta malutka oryginalna, której już chyba nikt nie odkręci
  5. ja jestem na etapie ściągania tej osłony zamka - za Chiny nie mam pomysłu jak to zdjąć ;/ muszę jakoś to podważyć czy jak ? i Co do tych 10 zatrzasków to mam pytanie- czy to są tego typu zatrzaski 4B0867276A ? wystarczy pociągnąć i powinny wyskoczyć ? Muszę wyciągnąć tę listwę, żeby rozwiercić jedną śrubkę klosza oświetlenia tablicy, bo jest tak zapieczona, i główka tak zjechana, że nie mam możliwości wymiany żarówki Proszę o jakieś podpowiedzi
  6. Witam wszystkich posiadaczy i zwolenników Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.