Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

barto88

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. barto88 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Drodzy klubowicze, jadę dziś oglądać A4 B8 2.0 TDI 170PS. Jeżdżę A4 b6 1.9 silnik nie do zajeżdżenia, i proszę was o podpowiedź co sadzicie o tych dwulitrowych motorach... Z autopsji może ktoś wie i coś mi pomoże? Jeśli możecie coś pomóc to będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
  2. Właśnie nie wymieniałem ostatnio klocków, nic z układem hamulcowym w ciągu 6-ciu miesięcy nie robiłem dlatego mnie to zdziwiło. Tylko to sprzęgło nie daje mi spokoju. Bo jest moc, a nie idzie się pobawić bo zaczyna się ślizgać jak się depnie i koniec z zabawy Jeszcze światło stopu mi nie zawsze gaśnie, ale z tego co się orientuję to pod pedałem hamowania jest czujnik który trzeba wyczyścić i problem będzie zażegnany
  3. A Panowie myślicie, że nie będzie problemu z tym, że nie wymienienie dwumasy razem z całym zestawem? Bo ogólnie nie słychać nic dwumasy tylko sprzęgło się ślizga i kilka dni temu zauważyłem, że ze zbiorniczka płynu hamulcowego wycieka olej i nie wiem czy to się z tym wiąże? A nie dolewałem oleju, że było ponad stan...
  4. Ok, dzięki Kolego, to w takim razie myślę, że zrobię tak jak mówisz. Pozdrawiam P.S. Fajny masz wózek
  5. Witam, mam jedno pytanie. Kończy mi się sprzęgło prawdopodobnie i mam różne propozycje, jedni mówią żeby wymienić tylko tarczę sprzęgła, a z kolei inni żeby cały zestaw razem z kołem dwumasowym. Zrobiłem chip ze 130 PS na 174 PS 374Nm. I z 2000km po chipie zaczął się problem. Jak najlepiej rozwiązać ten problem? Pozdrawiam
  6. Ok, jutro się za to zabieram, poinformuję o efektach, Pozdro
  7. Jeśli jesteś w 100% pewny że to ori to ok. Jest masa chińskich podróbek. A ile dałeś za sztukę ??? To jest zapłonnik (czy jakoś tak). Przetwornica jest przykręcona pod lampą. Za sztukę 220zł płaciłem. A bezpieczniki to nich gdzie znajdę, bo chciał bym najpierw to wykluczyć, tylko tak jak wyżej napisałem nie ma ich w miejscu gdzie powinny być i nie wiem czy to jest inny model czy jakaś lipa
  8. Palnik kupiłem oryginalny OSRAM, wiec nie sądzę żeby to była przyczyna, a po za tym ja mam model D1S to palnik jest razem z przetwornicą o ile się nie myle
  9. Witam, mam problem ze światłami mijania. Mam bixenony, spalił mi się jeden żarnik, oczywiście wymieniłem na 2 nowe marki OSRAM, po około 2 tygodniach podczas jazdy zgasł mi prawy. Wymieniłem na nowy i nadal nie świeci, w ogóle się nie rozgrzewa, nic nie reaguje. Sprawdzałem bezpieczniki, niestety nie mam gniazda żeńskiego przy numerze bezpiecznika 20 oraz 21 - czyt. światło mijania lewe i prawe. Czy zna ktoś rozwiązanie tego problemu? Może w lampach są jakieś bezpieczniki? Każda podpowiedź będzie dla mnie cenna Pozdrawiam
  10. barto88 obserwuje zawartość Audi A4 B6/B7
  11. Wnętrze jest w dobrym stanie, są ślady eksploatacji ale myślę, że to normalne w aucie z takim przebiegiem i wiekiem. Kierownica nie jest poprzecierana I jeszcze jedno pytanko, jak to auto znosi chip? Nie chcę kłuć silnika, tylko samą mapę zmienić.
  12. http://s18.postimg.org/6st7w7by1/C36583729_1.jpg http://s22.postimg.org/i1s4fmgb5/C36583729_2.jpg http://s30.postimg.org/nnecxjasx/C36583729_3.jpg http://s28.postimg.org/dwrez3znx/C36583729_4.jpg http://s13.postimg.org/ugz5s7p13/C36583729_5.jpg Przejechane ma 246tys. 21.500zl
  13. Witam, mam do Was pytanie powtarzające się nie pierwszy i nie ostatni raz w tym miejscu. Chciał bym poznać trochę wad tego auta i na co powinienem zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu. Z tego co wiem, to pierwszy właściciel w kraju, rozrząd wymieniony 20tys.km temu, dwumas i sprzęgło 40tys. km temu, klocki i tarcze tył, nowe. Auto jest w pakiecie S-line. Niby auto bez ukrytych wad. Jak ktoś bardziej obyty w temacie to mogę podesłać fotki nadwozia. Dziękuję i pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.