-
Problem z czujnikiem temperatury spalin
Koledzy, możecie podpowiedzieć, czy czujnik o numerze 03l906088AR może być zastąpiony czujnikiem z inną końcówką w numerze np. 03l906088AQ? Wyglądają identycznie ale chciałbym mieć pewność zanim zamówię. Pozdrawiam
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Ja oddałem pompę do serwisu boscha i okazało się, że jest 100% sprawna. Poradzili mi żebym sprawdził listwe wtryskową bo też zdążają się przypadki jej łuszczenia.
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Sprawdzałem i w środku czysto poza jednym małym opiłkiem. Dodam że byłem na diagnostyce komputerowej i wszystko jest w normie, samochód całkowicie nie posiadał żadnych objawów jakiekolwiek awarii.
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Ja rozprułem filtr paliwa i zobaczyłem w nim opiłki, właśnie zastanawiam się co robić. Czy ktoś zna fachowca, który zregeneruje pompę w okolicach warszawy?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Witam, Dzisiaj usłyszałem, iż pompa wtryskowa w moim exeo z silnikiem CAGA wydaje dziwny dźwięk, podobny do założyciela tematu. Dodam, że niedawno wymieniłem rozrząd i chwilę po tym odezwała się pompa. Czy to może mieć coś wspólnego? Proszę o poradę do jakiego fachowca się wybrać w Warszawie i okolicach w celu diagnostyki lub regeneracji albo wymiany pompy. Pozdrawiam
-
Malin-Exeo obserwuje zawartość Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
-
Kodowanie akumulatora w Exeo
Witam, Posiadam Seata Exeo z silnikiem CAGA. W najbliższym czasie zamierzam wymienić akumulator i stąd pytanie czy w moim aucie należy zakodować baterię. Czy jest taka opcja, bo jeśli tak to chyba pewne, że trzeba to zrobić. Pozdrawiam
-
Nie działa tylna lampa
Dzięki za szybką odpowiedź. Jak tylko będę miał czym, to sprawdzę i dam znać. Czy to możliwe, że to jakiś przekaźnik?
-
Nie działa tylna lampa
Witam, Jestem posiadaczem Seata Exeo 2.0 tdi z 2011 roku, po odpaleniu samochodu po kilkunastominutowym postoju, przestały świecić wszystkie żarówki lewej tylnej lampy ( mijania, hamowania, kierunkowskaz), oczywiście 3 komunikaty błędu na desce. Wcześniej wszystko działało bez zastrzeżeń. Sprawdziłem bezpieczniki- w porządku, żarówki też ok, wtyczka przy lampie wydaje się nienaruszona, kable również. Proszę o poradę, jakie kolejne kroki poczynić, aby wyeliminować usterkę. Pozdrawiam