Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tom747

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tom747

  1. Po zabiegu. Po wpięciu nowego licznika zaświecił się od razu bez programowania. Na wyświetlaczu napis SAFE (ochrona komponentu) Trzeba było dokonać adaptacji do wyposażenia znajdującego się w aucie, zdjąć ochronę, następnie ustawienie przebiegu auta. Czas operacji 2,5h. Aby wyjaśnić nie ja to robiłem Ile kosztował cie nowy licznik z wgrywaniem komponentów? Mi udalo wymienic się sam wyświetlacz między zegarami- 700 zł plus kurier i montaż.
  2. zarowno licznik jak i LCD sa rozbieralne jezeli bedziesz chcial zmieniac caly zegar, to potrzebna wizyta w ASO lub u kogos kto zdejmie ochrone komponentu Dzięki, To prawda licznik jest rozbieralny, chociaż wg. ASO wymaga wymiany w całości koszt nowego licznika ponad 2 tys plus wgranie komponentów tylko w ASO. Jeżeli chodzi o uzywany to trudno trafic ten sam model i dodatkowo wymaga wgrania komponentów tylko w ASO. Udało mi się wymienić sam wyświetlacz - jeżeli chodzi o model B7 to znalazłem na forum polecaną firmę Aceef - koszt ok 350 zł ale niestety nie specjalizują sie jeszcze w B8. W B8 zleciłem wymianę wyświetlacza tej firmie http://naprawalicznikow.pl/contact/. Wysłałem do nich licznik kurierem w piatek, we wtorek był u mnie (2 lata gwarancji na wyświetlacz), koszt spory bo 700 zł plus kurier.
  3. Cześć, mam a4 od kilku miesięcy i pierwsza awaria. Zgasł wyświetlacz umiejscowiony po środku zegarów. Samochód jeździ bez problemów ale nie widzę żadnych wskazań i komunikatów Czy ktoś może powiedzieć czy on jest robieralny czy trzeba wymienic cały licznik? Czy to bardzo kłopotliwe i wymaga kodowania przez ASO?
  4. Czy jeżeli kupię opony 225/50/17 z oznaczenie XL będziew bardziej stabilny czy nie ma takiej potrzeby?
  5. Panowie, mam pytanie, chciałbym zamienić 225/55 R16 na 225/50 R17. Czy Waszym zdaniem spadek komfortu będzie odczuwalny? Trochę się obawiam bo zameniłem kiedyś w A3 16' z balonem 55 na 17' z 45 i różnica w komforcie była bardzo odczuwalna.
  6. Również chce podłączyć dodatkowe gniazdka 12 V podczas wymiany tunelu. Mój ma tylko jedno w popielniczce. Czy takie rozgałęzienie na kolejne gniazda nie będzie powodowało problemów z bezpiecznikami?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.