Treść opublikowana przez tom747
-
FIS kolor przestał działać
Po zabiegu. Po wpięciu nowego licznika zaświecił się od razu bez programowania. Na wyświetlaczu napis SAFE (ochrona komponentu) Trzeba było dokonać adaptacji do wyposażenia znajdującego się w aucie, zdjąć ochronę, następnie ustawienie przebiegu auta. Czas operacji 2,5h. Aby wyjaśnić nie ja to robiłem Ile kosztował cie nowy licznik z wgrywaniem komponentów? Mi udalo wymienic się sam wyświetlacz między zegarami- 700 zł plus kurier i montaż.
-
zgasł FIS wyświetlacz przy licznikach
zarowno licznik jak i LCD sa rozbieralne jezeli bedziesz chcial zmieniac caly zegar, to potrzebna wizyta w ASO lub u kogos kto zdejmie ochrone komponentu Dzięki, To prawda licznik jest rozbieralny, chociaż wg. ASO wymaga wymiany w całości koszt nowego licznika ponad 2 tys plus wgranie komponentów tylko w ASO. Jeżeli chodzi o uzywany to trudno trafic ten sam model i dodatkowo wymaga wgrania komponentów tylko w ASO. Udało mi się wymienić sam wyświetlacz - jeżeli chodzi o model B7 to znalazłem na forum polecaną firmę Aceef - koszt ok 350 zł ale niestety nie specjalizują sie jeszcze w B8. W B8 zleciłem wymianę wyświetlacza tej firmie http://naprawalicznikow.pl/contact/. Wysłałem do nich licznik kurierem w piatek, we wtorek był u mnie (2 lata gwarancji na wyświetlacz), koszt spory bo 700 zł plus kurier.
-
zgasł FIS wyświetlacz przy licznikach
Cześć, mam a4 od kilku miesięcy i pierwsza awaria. Zgasł wyświetlacz umiejscowiony po środku zegarów. Samochód jeździ bez problemów ale nie widzę żadnych wskazań i komunikatów Czy ktoś może powiedzieć czy on jest robieralny czy trzeba wymienic cały licznik? Czy to bardzo kłopotliwe i wymaga kodowania przez ASO?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Czy jeżeli kupię opony 225/50/17 z oznaczenie XL będziew bardziej stabilny czy nie ma takiej potrzeby?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Panowie, mam pytanie, chciałbym zamienić 225/55 R16 na 225/50 R17. Czy Waszym zdaniem spadek komfortu będzie odczuwalny? Trochę się obawiam bo zameniłem kiedyś w A3 16' z balonem 55 na 17' z 45 i różnica w komforcie była bardzo odczuwalna.
-
Demontaz Podłokietnika , Tunelu Konsoli środkowej , Gałki zmiany biegów
Również chce podłączyć dodatkowe gniazdka 12 V podczas wymiany tunelu. Mój ma tylko jedno w popielniczce. Czy takie rozgałęzienie na kolejne gniazda nie będzie powodowało problemów z bezpiecznikami?