Tak to prawda lecz to akurat jest moim najmniejszym zmartwieniem
Rozumiem że są P&P wiec połowa sukcesu...
Jeszcze jakby udało się dobrać tarcze/klocki to byłbym szczęśliwy ale to już bardziej na priv żeby nie robić spamu
Witam,
Aktualnie mam samochód u mechanika a w międzyczasie przyszły mi zaciski i chciałem upewnić się ze są ok
Przód z A6 pod tarcze 356x34mm - rozstaw 145mm i tył pod tarcze 330x22mm - rozstaw 110mm
również prośba o dobranie odpowiednich oraz pasujących tarcz/klocków na przód/tył
z góry dziękuje i pozdrawiam😁