Treść opublikowana przez Audi B7 Uk
-
Wymiana dwumasy sprzegła
Panowie pada mi dwumasa i dodatkowi na biegu jalowym jak daje gazu to słychać jakby gdzies cos dzwonilo to z dwumasy?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
A mozliwe ze dzwonienie moze słychać z dwumasy ? Tak jakby jakas śrubka była w środku
-
stuki przy dodaniu gazu z kolektora ssacego
Ok jutro nagram i wstawię Kolego mam jeszcze pytanie jak swym aż siada to słychać go na postoju bo u mnie nic nie słychać tylko jak ruszam bez gazu to jest straszny trzeszczot i jak stanę to przez pare sekund słychać taki sam trzeszczot Sorry dwumasa
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Mam tak samo jak u Ciebie? Zdiagnozowano to już? Mam tak samo jak u Ciebie zdiagnozowano to już?
-
stuki przy dodaniu gazu z kolektora ssacego
Wlasnie rozbieralem, wyciaglem klapki złożyłem i dalej to samo...
-
stuki przy dodaniu gazu z kolektora ssacego
To właśnie cos słychać jakby cos tam wpadło, nie mam pojęcia co, pierwszy mechanik mówił, ze to pompa wysokiego ciśnienia trzeszczy, wymieniłem dalej to samo, wczoraj sie wsluchalem i to jednak w kolektorze cos słychać
-
stuki przy dodaniu gazu z kolektora ssacego
Witam pacjent to b8 2.0 caga jakieś stuki przy dodaniu gazu z kolektora ssacego pomocy . Na swoim obrotach nic nie słychać
-
odgłosy w pompie paliwa po zatrzymaniu sie
Panowie pomóżcie mam jakieś odgłosy jakby sie zacieralo z pompy paliwa silnik 2.0 143km CAGA po zatrzymaniu sie słuchać jakieś 3-5 sekund, no i drży kierownica przy kręcenia na jalowym to od tego? A cały czas jak ucho do niej przystawie to delikatnie cos t słychać <a href=http://zapodaj.net/cd81f023d61a7.jpg.html>P_20150801_204544.jpg</a> ref=http://zapodaj.net/6173af5074b67.jpg.html>P_20150801_204601.jpg</a>
-
sprężyny oryginalne Audi a4 b7 kombi
Mam pytanko ile cm mają oryginalne sprężyny w Audi a4 b7 kombi?