Treść opublikowana przez Ben3k
-
Spoty wrocławskie
d*pa tam na wlepce oprócz tiptronic jest kod GWX ktory zgadza sie z multi nie ogarniam tego
-
Spoty wrocławskie
Dobra, już wiem Doczytałem, że G0Z to jest multi. 0G7 oznacza nie tyle co tip a i sekwencję. Prawda to?
-
Spoty wrocławskie
Pany, jest problem. Na wlepce mam kod 0G7 co oznacza tiptronic a w aucie siedzi multi. Jaki jest kod na multi? Czyżby mądry pan niemiec wymienił tipa na multi?
-
Spoty wrocławskie
Zaporoską w stronę Grabiszyńskiej, skręcasz przed wiaduktem w lewo na Lubuską i od razu w prawo w garaże.
-
Spoty wrocławskie
Pogoda fajna tylko ten deszcz... Jakby mojej lepszej połówce się odwidziało możemy się zgadać jakoś na miejscu jakby ktoś szedł.
-
Spoty wrocławskie
Ktoś się wybiera na Partynice w sobotę?
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Jak dla mnie te niebieskie troche wsią podjeżdżają
-
Spoty wrocławskie
Stadion jest do 16 więc...
-
Spoty wrocławskie
Jakie tam RS4, toż to diesel był Byłem, fajne furki były. Miało być 40szt. a było z 15. Jutro na stadion poszedłbym ale 5 dych za bilet... Wybiore się za tydzień na partynice.
-
Spoty wrocławskie
Ok, podjadę jak będę w okolicy
-
Co to za felga?
Zobacz na allegro. Zmierz srednice i dobierz.
-
Co to za felga?
Są to felgi z VW Phaeton'a. http://www.original-felgen.com/3d0601025p8z8.html Nr 3D0 601 025 P 8Z8
-
Spoty wrocławskie
Wie może ktoś, czy gdzieś we Wrocławiu kupię gdzieś sprężyny Eibach? Czy trzeba to zrobić przez neta? Ewentualnie jakiś dobry warsztat który by zamówił i założył przy okazji.
-
Spoty wrocławskie
Szukaj na gumtree, tam jest więcej tego.
-
Co to za felga?
Nie widać zdjęcia.
-
Spoty wrocławskie
Ja to samo. Weekend out ale w piątek jak najbardziej będę w okolicach 18
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Oo właśnie o takie coś chodzi. Używałeś może tego ADBL?
-
Spoty wrocławskie
Ba, zaraz ide myć auto oby parking był pusty bo na stadion się dzisiaj nie przeniesiemy niestety
-
System operacyjny Android
Sama ilość RAMu to nie wszystko, 4 mogą być lepsze od 6. Wszystko zależy od tego jak radzi sobie procesor.
-
Magia photoshopa
Kto co lubi.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Nie chodzi mi o mycie na sucho błota czy kurzu ale np. powstałych po deszczu białych plamek. W takim przypadku dobrze spisywał się w.w Motul.
-
Magia photoshopa
Mnie bardziej ciekawi, co to za efekt na drugim zdjęciu. Zdjęcia w RAW? Suwak o nazwie przejrzystość?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Szukam czegoś, czym mogę przeczyścić/przemyć auto na sucho np. żeby pozbyć się wyschniętych kropli wody. Używałem kiedyś Motul Wash 'n Wax. Sprawdzał się, był dobry. Pytanie - kupować to samo czy macie coś sprawdzonego?
-
Spoty wrocławskie
http://www.twojapogoda.pl/polska/dolnoslaskie/wroclaw Pucuj, pucuj
-
Chipowanie gdzie?
Słyszałem o EcuProject, niby fajne chłopaki, robią robotę. Niestety nie wiem jak cenowo, jeszcze mnie to nie interesowało