Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ben3k

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ben3k

  1. d*pa tam na wlepce oprócz tiptronic jest kod GWX ktory zgadza sie z multi nie ogarniam tego
  2. Dobra, już wiem Doczytałem, że G0Z to jest multi. 0G7 oznacza nie tyle co tip a i sekwencję. Prawda to?
  3. Pany, jest problem. Na wlepce mam kod 0G7 co oznacza tiptronic a w aucie siedzi multi. Jaki jest kod na multi? Czyżby mądry pan niemiec wymienił tipa na multi?
  4. Zaporoską w stronę Grabiszyńskiej, skręcasz przed wiaduktem w lewo na Lubuską i od razu w prawo w garaże.
  5. Pogoda fajna tylko ten deszcz... Jakby mojej lepszej połówce się odwidziało możemy się zgadać jakoś na miejscu jakby ktoś szedł.
  6. Ktoś się wybiera na Partynice w sobotę?
  7. Jak dla mnie te niebieskie troche wsią podjeżdżają
  8. Stadion jest do 16 więc...
  9. Jakie tam RS4, toż to diesel był Byłem, fajne furki były. Miało być 40szt. a było z 15. Jutro na stadion poszedłbym ale 5 dych za bilet... Wybiore się za tydzień na partynice.
  10. Ok, podjadę jak będę w okolicy
  11. Zobacz na allegro. Zmierz srednice i dobierz.
  12. Są to felgi z VW Phaeton'a. http://www.original-felgen.com/3d0601025p8z8.html Nr 3D0 601 025 P 8Z8
  13. Wie może ktoś, czy gdzieś we Wrocławiu kupię gdzieś sprężyny Eibach? Czy trzeba to zrobić przez neta? Ewentualnie jakiś dobry warsztat który by zamówił i założył przy okazji.
  14. Szukaj na gumtree, tam jest więcej tego.
  15. Nie widać zdjęcia.
  16. Ja to samo. Weekend out ale w piątek jak najbardziej będę w okolicach 18
  17. Oo właśnie o takie coś chodzi. Używałeś może tego ADBL?
  18. Ba, zaraz ide myć auto oby parking był pusty bo na stadion się dzisiaj nie przeniesiemy niestety
  19. Sama ilość RAMu to nie wszystko, 4 mogą być lepsze od 6. Wszystko zależy od tego jak radzi sobie procesor.
  20. Kto co lubi.
  21. Nie chodzi mi o mycie na sucho błota czy kurzu ale np. powstałych po deszczu białych plamek. W takim przypadku dobrze spisywał się w.w Motul.
  22. Mnie bardziej ciekawi, co to za efekt na drugim zdjęciu. Zdjęcia w RAW? Suwak o nazwie przejrzystość?
  23. Szukam czegoś, czym mogę przeczyścić/przemyć auto na sucho np. żeby pozbyć się wyschniętych kropli wody. Używałem kiedyś Motul Wash 'n Wax. Sprawdzał się, był dobry. Pytanie - kupować to samo czy macie coś sprawdzonego?
  24. http://www.twojapogoda.pl/polska/dolnoslaskie/wroclaw Pucuj, pucuj
  25. Ben3k odpowiedział(a) na Soltyss temat w Dolnośląskie
    Słyszałem o EcuProject, niby fajne chłopaki, robią robotę. Niestety nie wiem jak cenowo, jeszcze mnie to nie interesowało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.