Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kris71

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kris71

  1. Dzięki za odpowiedz. Będę musiał trochę porozbierać i przemierzyć przewody oraz zaglądnąć do wtyczek.Czy muszę mieć odłączony akumulator czy wystarczy nie wkładać kluczyka do stacyjki? Trochę to dziwne że ni z tego ni z owego wyskoczył ten błąd.Pozdrawiam Krzysiek.
  2. Witam wszystkich.Od kilku dni pojawiła się czerwona lampka od pasów bezpieczeństwa.Po podpięciu VCDS wyrzuca błąd 9438737 - Igniter for Seat Belt Tensioner, Drives Side B1006 11[137] Short to Ground. MIL ON- Confirmed -Tested Since Memory Clear. Freeze Frame .Fault Status 00000001. Fault Priority 2 Fault Frequency 1.W instrukcji VCDS jest zapłonnik napinacza pasów bezpieczeństwa kierowcy -Zwarcie do masy. Czy rzeczywiście jest to zwarcie jednego z przewodów do masy auta czy coś się przestawiło w ustawieniach sterownika airbag?Czy rozbierać słupek środkowy i sprawdzić podłączenie kostki a może coś mi zamokło ,bo to ukazało się zaraz po umyciu auta karcherem na myjni?Jeżeli ktoś miał taki przypadek to proszę o podpowiedz. Błędu nie można skasować bo zaraz pojawia się na nowo.Pozdrawiam Wszystkich i proszę o pomoc.Krzysiek.
  3. Witam.Już auto po naprawie.Bardzo rozbite gniazdo łożyska lewego , wióry aluminiowe i zadziory. Luz wzdłużny 1.9 mm (zastosowane podkładki 2x 0.3 , 1x 0.9 i 1x 0.4) a na wyrobione "jajko" półksiężyc z blachy ocynkowanej 0,8 mm ,wszystko wprasowane nową kapą na łożysko. Koszt naprawy u znajomego mechanika 150 zł + 250 zł części z ASO .Jak na razie spokój ,cisza na biegu jałowym . ciekawe jak na długo. Pozdrawiam .
  4. Części w ASO Świdnica kupione za 250 zł.W czwartek wymiana.Wszystko według filmiku naprawczego AUDI tylko kapa nowa.
  5. Dzięki Krystian za fachową i szybką odpowiedz.
  6. Witam wszystkich drążących temat luzu gniazda łożyska z lewej strony.Tu moje pytanie czy można wyjąć tą ośkę z łożyskiem bez niczego czy trzeba spuszczać olej ze skrzyni?Na filmie jest od strony wieloklinu oring a za nim może olej.Czy może ktoś podpowie .Z góry dziękuję.
  7. [Wałbrzych] Serdecznie Wszystkich Witam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.