Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sodlerr12

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sodlerr12

  1. kupując soczewki z innego modelu będę musiał coś przebrać, żeby je założyć ?
  2. Witam, posiadam Audi a4 b5 wyposażone w oryginalne światła xenonowe. Światła te bardzo słabo świecą, dodam, że mam zmatowione szkła lamp, czy to może być przyczyna tak słabego światła, czy może to wina czegoś innego ?
  3. sodlerr12 odpowiedział(a) na sodlerr12 temat w 1.9TDI
    Ok, dzięki bardzo za odpowiedzi
  4. sodlerr12 odpowiedział(a) na sodlerr12 temat w 1.9TDI
    a jak to jest z tymi silnikami diesla 2,5 tdi w a4 b5, jak bym chciał w jego miejsce wsadzić swój silnik, czyli 1,9 tdi to też bym musiał przekładać wiązkę, komputer itp. ? i czy w ogóle dużo roboty jest z przełożeniem całej wiązki ?
  5. sodlerr12 odpowiedział(a) na sodlerr12 temat w 1.9TDI
    Ok, dziękuję za odpowiedź. Będę szukać budy do kupienia z tym silnikiem z co ja mam, mam nadzieję, że uda mi się znaleźć w krótkim czasie zadbaną budę, nie bitą. Jeszcze raz dzięki za odpowiedź
  6. sodlerr12 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Byłem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 z silnikiem 1,9 TDI 116km, wersja po lifcie, byłem ponieważ w nocy z soboty na niedziele zdarzył mi się wypadek, mianowicie wpadłem w poślizg na łuku i dachowałem, na szczęście nikomu nic się nie stało, lecz teraz zostałem bez samochodu, a w garażu stoi kupa złomu. Autko ogólnie było w bardzo dobrym stanie, wszystko robione na czas, ostatnio bardzo je doinwestowałem. Po dachowaniu silnik, oraz inne podzespoły nie zostały naruszone, jedynie karoseria się pogniotła, na tyle mocno, że nie ma sensu tego robić, pewnie znalazł by się jakiś rzeźnik, który by się podjął zrobienia tego, lecz bałbym się takim samochodem poruszać. Szkoda mi sprzedawać tego co pozostało z mojego samochodu, ponieważ nie wiele bym na tym zyskał, więc wpadłem na pomysł zakupu całej budy z uszkodzonym silnikiem w dobrej cenie. I mam odnośnie tego parę pytań. Czy mocowania silnika w benzynowej wersji tego samochodu, bądź w 2,5 diesel różnią się od tych w 1,9 TDI, czy może lepiej znaleźć budę, która jest wyposażona w ten sam silnik ? Czy to w ogóle jest sens zabierać się za coś takiego i ile roboty jest przy tym, ewentualnie jak ktoś ma pojęcie to mógłby mi podać mniej więcej cenę robocizny. Z góry dziękuję za odpowiedzi i proszę o wyrozumiałość, ponieważ jestem tu nowy.
  7. Witam. Posiadam Audi A4 B5 1,9 TDI 116km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.