-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
maSSon skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWVWZZZAUZGW801278
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
maSSon skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i Wyposażeniewauzzz8dz1a154396
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Czy ktoś dziś w ogóle będzie na ferio? Wysłane z mojego SM-G7105 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ramki rejestracji a4-klub :<
-
Spoty Słupecko - Konińskie
B6 avant z diodami na tylnich lampach z słupcy okolic to ziomek od nas?;d
-
Wjazd do berlina
Witam, mam pytanie. Chce wybrać się moją a4 do berlina, ale chodzi mi o ta naklejkę. Moje dokładne pytanie. Moje audi było sprowadzane z niemiec i mam tą wlepke,ale z niemieckimi numerami chyba. Czy mam kupić nową, mogę spokojnie jechać z ta? Jak to wygląda? Wysłane z mojego SM-G7105 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czy jutro coś?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Szkoda, ale trudno Wysłane z mojego SM-G7105 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To co panowie, jutro coś? Keteo kiedy chcesz sobie sprawdzić? Xd bo jutro na poznań wracam Wysłane z mojego SM-G7105 przy użyciu Tapatalka
-
Badania techniczne Stacja Kontroli Pojazdów
Mi na początku listopada wychodzi więc odwiedzę kolegę Wysłane z mojego SM-G7105 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Siema, nie byłem jeszcze na spocie, ale może w ten weekend Konin?
-
[B5 1.8T] Moje cudo
Nie była, sprawdzaliśmy cały samochód i ma oryginalny lakier, poza mała ćwiartką maski
-
[B5 1.8T] Moje cudo
Hej, jakie mody masz na myśli?
-
[B5 1.8T] Moje cudo
Witam, od ponad tygodnia jestem posiadaczem pięknej A4 w kombi, posiadam podtlenek LPG! Samochód fajnie wyposażony, automatyczna skrzynia biegów. Nigdy nie byłem przekonany do automatu, ale wiem, że niepotrzebnie. Przesyłam trochę fotek:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, od krótkiego czasu jestem posiadaczem A4B5 1.8T. Ciesze się, że mogę was poznać