Treść opublikowana przez WojtaS-line
-
Zmiana foteli zwykle full elektryka na s-line niepełna elektryka.
szkoda czyli bede mial wypasione fotele ale bez grzania
-
Zmiana foteli zwykle full elektryka na s-line niepełna elektryka.
dzieki za info bo koles mi gadal ze takie wypasione siedzenia to napewno sa grzane.. i tez mi gadal ze w kazdym aucie sa juz pociagniete instalacje takie jak np: do grzania siedzen do komputera czy elektrycznych szyb tylko potem robia standard wersje i nie wkladaja takich foteli czy manetek do kompa czy przyciskow do szyb (tył) i ze jak kupie takie fotele to jeszcze musze kupic panel od klimy z pokretlami do grzania foteli i bedzie git bo juz okablowanie jest w kazdym aucie. tak samo ze jak zmienie manetki z przyciskami do kompa to bedzie mi to pokazywalo (spalanie dystans itp) czy to prawda?? mam nadzieje ze zrozumiecie co napisalem
-
Zmiana foteli zwykle full elektryka na s-line niepełna elektryka.
czyli w grzanych fotelach musza byc dwie kostki zielona i czerwona?? jak nie mam zielonej kostki to fotele nie sa grzane??
-
Zmiana foteli zwykle full elektryka na s-line niepełna elektryka.
Witam. Mam fotele pol skory z alcantara i pod fotelem sa dwie czarne kostki i jedna zolta a do podlaczenia z autem jest zolta i taka wieksza czerwona. (dalbym zdjecie ale nie wiem jak sie je tu wkleja) :/ i mam pytanie czy te siedzenia sa podgrzewane??
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
dzieki czyli takie talerzyki zalatwic z B5 i mam 1.5cm nizej??
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
te talerzyki sa sciagane?? ruchome?? (te co sprezyna na nich stoji) czy mowimy o gornych poduszkach ?? np takich: http://allegro.pl/poduszka-amortyzatora-przod-kpl-audi-a4-b5-skf-i5022052124.html
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
1. "nie swiecily"? chodzi ze nie dalo sie jezdzic wieczorem/noc bo nie oswietlaly? a w dzien byly widoczne tak jak inne ledowe swiatla dzienne? 2. a te zarowki 5000K to jakies zwykle czy zarniki xenon z przetwornicami?
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
i masz tam H11 Led ??
-
Diagnosta mówi, że zawieszenie ok a mi coś stuka
tez tak mialem ze na stacji diagnostycznej oki a na drodze dziurawej stukalo.. podnies auto na lewarku i brecha gora dol. u mnie do wymiany byl wachacz dolny ten co mocuje sie amor do niego..
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
dotyczy sie to tez zawieszenia z 2.0 benzyna?
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
witam. ma ktos zalozone w halogeny zarowki LED H11 ? moze to byc jako swiatla do jazdy dziennej? policja czepia sie?