Treść opublikowana przez krzycho1985
-
Regulacja ramki drzwi
Wysylam Ci turzol tutaj moj adres nie moge cos na pw wyslac. [email protected]
-
Regulacja ramki drzwi
Podepne się jeszcze pod temat odnośnie w którym miejscu powinna być ta blaszka z linka? Przy demontażu nie zwróciłem na to uwagi? http://ifotos.pl/zobacz/IMG201607_sqsqwhx.jpg
-
Regulacja ramki drzwi
Mi nie dziala:-( Wysylam na PW adres email
-
Regulacja ramki drzwi
Hejka. Ma ktoś z was ta serwisowke do ustawiania ramki? Mam ten sam problem od ponad roku:-( Bede bardzo wdzieczny.
-
Problem z inspekcją
Tak salamon zgadzam sie z toba i tak wlasnie robilem kluczyk potem zaplon i nic sie nie dzialo.
-
Problem z inspekcją
Zadzialalo☺Ale innym sposobem samym kluczykiem nic sie nie dzialo, przytrzymalem naraz kluczyk i zerowanie i tak jakby odblokowalo sie. Teraz juz dziala kasowanie po przytrzymaniu klucza ☺Temat zamkniety dzieki
-
Problem z inspekcją
Dokladnie nie dziala ta metoda:-/
-
Problem z inspekcją
No tak ale te sposoby u mnie nie dzialaja?
-
Problem z inspekcją
Witam.Posiadam a4b6 1.9tdi z 2004r posiada tryb long life brak mozlisosci skasowania z licznika. Po przekreceniu zaplonu pali sie service z wykrzyknikim. Wczesniej pokazywalo ile zostalo km do inspekcji. Dzisiaj podlanczalem polskiego vaga 2.5 i 4.9 i proba skasowania niedana. Te pola tak jakby byly nieaktywne nic sie nie dzieje po wybraniu kasuj. Wiem ze tematow jest duzo na temat kasowania ale takiego przypadku nie znalazlem?Prosze o pomoc.
-
pilna pomoc ustawienie ramki drzwi
Witam.Potrzebuje pomocy odnosnie w jakiej pozycji powinna znajdowac sie blaszka chyba dystansowa ramki drzwi.Przy demontazu nie zwrocilem na to uwagi:-\ 800837779A Link do blaszki : http://ifotos.pl/zobacz/IMG201607_sqsqwhx.jpg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam was mam nadzieje ze wzajemnie rozwiazemy nasze problemy z naszymi bryczkami, wiedzy nigdy za duzo:-)