Treść opublikowana przez Ditomee
-
Stuki w zawieszeniu
Zrobione ,pikaly nowe amory bilstein b4 zmienione na Sachs jest ok
-
[B7 BRB] Jakie macie średnie spalanie ?
235/18 miasto na bucie 8 ,trasa nie wiem
-
Stuki w zawieszeniu
Jakieś wskazówki co to może być?
-
Stuki w zawieszeniu
Jest tak po obu strobach , praktycznie nowe zawieszenie ,skrecane na opuszczonym .
-
Stuki w zawieszeniu
Podobne stuki do tych ,dodam że wymienione amory na bilstein b4 2muesiace temu podobno lubią stukac , czy tak ma być jak na filmiku kiedy auto podniesione ,dwa filmiki https://youtu.be/hP6uMN9tPbY
-
Stuki w zawieszeniu
Dziś robione https://youtu.be/usANrZeSJR8
-
Stuki w zawieszeniu
Tak cale zawieszenie było skręcane na opuszczonym aucie ,łącznik też wymieniłem , sprawdzę jeszcze te gumy od stabilizatora to są te dwie co trzymają pod autem na takich zacisnąć tak ?
-
Stuki w zawieszeniu
Witam Mam pytanie ponieważ boryka się że stukami w b7 , auto trzyma się skręca dobrze lecz ma to hopkach nierownisciach wolna jadąc są stuki , auto wymienione praktycznie cale przednie zawieszenie ,skóry wahacze drazki wew zew,amory z gumai .Ostatecznie brałem pod uwagę przekładnie więc dokrecilem śrubę ale nic nie dało.Zostala jedną rzecz półosie (przeguby) bo jak złapie za półosie i szarpie górą dół to są podobne stuki ,czy może to być przyczyną?
-
[B7 BRB] Problem z niedoładowaniem
Dziś podłączyłem bezpośrednio pod pompę oto wynik https://youtu.be/iuD43k5ZYOo
-
[B7 BRB] Problem z niedoładowaniem
days wierzyłem proszę o ocenę
-
[B7 BRB] Problem z niedoładowaniem
Zamówię od nich Nowa, jeżeli będzie hujnia kupię używana,A weszła by do mnie z awx mam brb
-
[B7 BRB] Problem z niedoładowaniem
-
[B7 BRB] Problem z niedoładowaniem
Krecilem co pol obrotu do dwuch nie odczulem zadnej roznicy , ponizej logi pierwszy o polowe obrotu Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum o caly obrot Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum o dwa obroty Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Jedna rzecz jaka jeest inna to mechanik zamontowal do gory nogamu ta banke "chyba podcisnienia " tą mocowana przy n75 i wezyk jest z góry A nie z dołu, czy może mieć to jakieś znaczenie ? czy powinienem próbować krecic wiecej ?
-
[B7 BRB] Problem z niedoładowaniem
A ustawienie gruszki , to ten maly inbus czy na tym ciegnie co otwiera turbo?
-
[B7 BRB] Problem z niedoładowaniem
Czyli wina z zle ustawiana sztanga ?W sobotę podjadę zmierzyć podcisnienia, jak dokładnie to zrobić kiedy powinno być 0.6 , od jakich obrotów?
-
[B7 BRB] Problem z niedoładowaniem
Tu znalazlem stare logi z przed wymiany turbo Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
[B7 BRB] Problem z niedoładowaniem
Sprawdze dokładnie szczelność, a jak ustawia się tą sztange , czy odesłać turbo i zarządac poprawnego ustawienia
-
[B7 BRB] Problem z niedoładowaniem
Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
[B7 BRB] Problem z niedoładowaniem
Okazało się że rozlecial się wirnik od strony filtra pow, wsadzilem turbo tag, mam wrażenie że wstaje od 2000 tyś, jakie zrobić logi
-
[B7 BRB] Problem z niedoładowaniem
Prawdopodobnie turbo ,ponieważ rozkrecilem od strony zimnej wirnik ma luz A kiedy próbuje kręcić palcami to ociera o ścianki więc to chumyba wina wycia ,też jak odpaliłem auto z nie zakręcona turbina słuchać właśnie ten dźwięk którego szukałem jako nieszczelność w dolocie.
-
[B7 BRB] Problem z niedoładowaniem
Wlasnie slychac to pod nogami z lewej strony jak by wlasnie intercooler a jak sprawdzic szczelnosc intercoolera
-
[B7 BRB] Problem z niedoładowaniem
Dodatkowo z kabiny bo przy silniku już Dla bo słyszalne jest świat jak by nieszczelność gdzie 011 003 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
[B7 BRB] Problem z niedoładowaniem
logi statyczne 011 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum 003 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL ...
-
[B7 BRB] Problem z niedoładowaniem
Witam audi 1.9tdi brb ,jeździło bez zarzutów aż nagle rano odpaliłem i nie ma mocy, vcds pokazuje błąd 000665 Boost presure regulation P0299 control range not reached Puki co podmienilem n75 ale to nic nie dalo .
-
[B6 AVB] Wibracje
Egr do sprawdzenia jak i wtryski , a trzęsienie przy gaszenia to jest taka gruszka gaszaca przy egr pewnie w środku dziurawa guma i przy gaszeniu nie zaciąga dzwigienki do gaszenia