Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ditomee

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ditomee

  1. A man sciagnac ta gumę co jest na przodzie
  2. Witam jak w temacie czy jest ktoś w stanie odczytać wykres testu pompowtryskiwaczy podobno mają lekka zużycie, chciałem was zapytać jakie to zużycie jest mała czy duże
  3. Witam oddałem pompowtrysk8 do sprawdzenia na stół bosch na wykresie okazało się że mają lekki spadek czy ktoś z was jest w stanie napisać jak poważna to usterka dodam że auto normalnie na tym jeździło.
  4. Ditomee opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam jak w temecie mam pytanie odnosnie wymiany rolki prowadzacej , wiem niby prosta wymiana klucz 8 i odkrecamy ale u mnie jest pomiedzy sroba a rolka nakretka 24mm czy to jest kontrujaca do czego ona jest jak to zdemontowac silnik 1,9tdi BRB
  5. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 2.0TDI
    Dzieki.
  6. Witam mam pytanie czy koło pasowe po ściągnięciu paska powinno się swobodnie obracać czy niekoniecznie, i mnie występuje lekki Salas jak włączę Klime jak włączę to cichnie czy wymienić całe sprzęgło czy tylko łożysko na kole pasowym? Poniżej dźwięk od 7sek wyłączam Klime. Klimatyzacja.m4a
  7. Mam taki rodzaj sprężarki jak ja rozebrać aby wymienić sprzęgło
  8. Witam ostatnio usłyszałem dźwięk przy wyliczonej Klime , jak włączę to jest cicho , słychać od 7sek wyczenie i dźwięk jak by łożysko ale tylko przy wylaczonej klimie jak by sprzęgło nie odbijalo do końca jest to możliwe? Klimatyzacja.m4a
  9. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Witam zakupilem uzywke jak to wyglada https://log.malonetuning.com/chart/233603#H8KLCAAVw4oXWwIDTcKOw4sKAyEMRcO%2FJcOrCMKVTl%2FDnyIubA1OYMKqwoPDhmHDmsKvwq9aKF3DpsKecy8xBh7DqXnDp0gqw6RUw5cCeMKww5jDgyVlflM7EQJFw4pOCMK%2BJG7ClEVJUsK7cjvDtwZOwp3DjMOsSXknwq7CkMO0w7DCgsKSK3XDosK8V8Kvwp8MwpnDgyxjwqzCmX%2FDgMK0ITzDoRHDj3jDhRvDqsO2CcOow6HCuSrCqcKsC8KPXT1Zw7sBwrN5dcO5wrgAAAA%3D https://log.malonetuning.com/chart/233604#H8KLCAAuw4sXWwIDbcKNw4sOw4IgEEXDv8KFw7XCkMKIw5bDl8K3EBYoE0pSwqEZwobCpsO6w7UCTRoXLsOvPcO3wqHCtXjCpsOXI0TClMKeUsKZwrPCgMKDwoFmTsKJw4IHwqsEw6ExIllGwrHCkcK4IMKxw6QkV2nDl8OQGltnDA7CpcKzbDNyM0%2FDgFTDsB%2FCucOuw4Q6J8Ofw7vCjMKgw6BHw643NcO5A8O0ES4ww4AZbnAHVcOfwoTDqilbOMOleQp9VQ3DhnwBJMObUHvDkAAAAA%3D%3D
  10. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Zerknie ktoś u siebie .
  11. Ditomee opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam audi a4 b7 b6 1.9tdi węże od tandem do filtra paliwa , proszę powiedzcie który lewy czy prawy idzie do góry od tandem a który do dolnego łącznika tandem z czujnikiem temp paliwa , pytam ponieważ wymieniłem przewody i nie jestem teraz pewien.
  12. Odświeżenie, ktoś coś na ten temat powie .
  13. Ditomee opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam pisze post dla znajomego , bardzo kopci , zdecydował wysłać pompowtryski do regeneracji simens po założeniu dalej to samo . Korekcje 013 0.40 1.30 0.34 2.1
  14. Co to jest rns-e Led a zwykły , jeżeli jest kod jak rozkodowac??
  15. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Dziekuje.
  16. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Czy ktos mi wytlumaczy do mojego audi nr bosch przeplywki do audi a4 1,9tdi brb jest F00C2G2055 lecz znalazlem opie ze te wszystkie nr to to samo , Bosch F00C2G2056, F00C2G2044 F00C2G2030, F00C2G2033.F00C2G2044 ,F00C2G2030 or F00C2G2033. t F00C2G2027 *F00C2G2056*F00C2G215*F00C2G2040*F00C2G2055*F00C2G2029 na ta mam podmieniona F00C2G2056 posiadam tez F00C2G2027
  17. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    https://log.malonetuning.com/chart/233227#H8KLCAA6w6oNWwIDbcKNTQ7DgiAQwoXDrzLDqyEBwq16GMOCAmVCSSo0w4PDlFRPb8KhScOjw4LDpXvDn8O7wrEWHsOleU%2FCmVTDpMKyw4wVUDtsw6ZUOH1owpMIwpEywrEXwoLCncOkF8KxKClqVX5Nwq3CsXfDhhRIBS%2FCvsKSNMOzwozDggvDvSPCt8KDw7gQw5TDu8KYAU5xwpR%2BwrMlf8KAw5Vow7DChEbDo8KAF8K8OgTDk1N%2BwpFSw6cpw7VVMzjDtwUgZsKYc8OQAAAA
  18. Dziekuje,a będzie różnica w graniu po zmienię na rns-e?
  19. Witam posiadam w a4 b7 zestaw bose , chciał bym polepszyć dźwięk zmieniają radio ale na jakie i jakie ja mam jak to sprawdzić concert2 czy 3
  20. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Tutaj po przepieciu przeplywki F00C2G2055 (uszkodzona) na inne numery F00C2G2056 zamiana tymczasowa aby auto jezdzilo . https://log.malonetuning.com/chart/233189#H8KLCADCo1MNWwIDTcKMw4EOw4IgEETDv8KFw7PCkhQ1w7oxwoTDgyobwrpJwoVmw5nCmsOqw5cLNDEeZ8Omw43Ds8OePMOKw7PDjsKZbMKSwrLCrcOVw4AUwqDCl0sRw75QwotgEmUSVDLDh8KSXyRqwrXDmMOdw6LDjsO9cXxmwo5kIypWw5Jew55AZcKjwr5gwozDtsO9woPCjXDCmnXDiBrDuTfDuAkcwpzDoQRXcMONaMOcYHDDk1LDl8KFwofDk11Cw7gCwrIHwrRWwrQAAAA%3D statyczne przed wymiana przeplywki https://log.malonetuning.com/chart/233161#H8KLCABoQQxbAgNNwotBCsKEMAwAw7%2FCknMDW8OwN8KlwofDrhpqQBtJw6PCosK%2BXsKrIB5nwoYJAX4yfcK5EGbClWXCrsOgPsORNTnCisOyTic6w4hUSMKTEcOcwqXDvEkNTXDDhcK0cjvDrifDtT1uwo8Cw6U8w5jCtVTCslcIPjrDsFdIwotJwp1HwrbDpn0Xw6MBdBFywpTCjwAAAA%3D%3D PO wymianie https://log.malonetuning.com/chart/233188#H8KLCAAzVA1bAgNNw4vDkQrCgzAMwoXDoXfDiXUCOsO2NsKlF8OdDDXDoBpJw6NQwp9%2BVkF2ecOOw4cfAsK8w7XDs8KSw4LClE3Cl8K5AnYRw5s5wqnDicOOw4dEw4hcw5jCkjNcUsK%2BbE7CrsK0UlrCpRVXwpPChsKBwrbDuwLCkzzDusKZVMO2PwgdPiJCf1JaXMOrPMKJN8Opwp8xw74AwohNT1DCkQAAAA%3D%3D
  21. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Po przepieciu przeplywki https://log.malonetuning.com/chart/233188#H8KLCABIUw1bAgNNw4vDkQrCgzAMwoXDoXfDiXUCOsO2NsKlF8OdDDXDoBpJw6NQwp9%2BVkF2ecOOw4cfAsK8w7XDs8KSw4LClE3Cl8K5AnYRw5s5wqnDicOOw4dEw4hcw5jCkjNcUsK%2BbE7CrsK0UlrCpRVXwpPChsKBwrbDuwLCkzzDusKZVMO2PwgdPiJCf1JaXMOrPMKJN8Opwp8xw74AwohNT1DCkQAAAA%3D%3D
  22. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Jaka przeplywke kupic ?
  23. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Witam podlaczylem inny przeplywomierz nie z mojego modelu F00C2G2056 auta ale chodzi , teraz chcialem kupic pierburga przeplywke ale sa 2 numery czy oba beda dobre ?? https://www.autoczesciexpert.pl/pierburg-10128474 https://www.autoczesciexpert.pl/pierburg-965395
  24. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Znalazlem logi z zeszlego roku https://log.malonetuning.com/chart/35155#H8KLCAAeKg1bAgNtw4%2FDgQ7DgiAMwoDDoXfDoQzCiXjCmMOxWQjChyoNwpJsdCnDnTJ9ekHCosOxw4DDtcO7w5s0dU4xLsK0wqMJIFBQwpQ%2BacOrwrVTd1puKcKjwolMw5taKnfCnMKJw5MLw5vClMKKwpjCkUFQw7XCkndkMULDpjBwwqTCtsKhL8KtQAjDpsO5I8OFKT7DpMKzUsKvw73ChcKaw6zCgMOtwpjDj2PCnsOGfMO9MmxCZcKdU39zw7LDvg3Cp8OGKcO8AAEAAA%3D%3D
  25. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Podobno był program robiony jakiś tani , podepne inny przepływomierz .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.