Treść opublikowana przez Ditomee
-
Dźwięk przy wyłącznej
A man sciagnac ta gumę co jest na przodzie
-
Diagnoza pompowtryskiwaczy
Witam jak w temacie czy jest ktoś w stanie odczytać wykres testu pompowtryskiwaczy podobno mają lekka zużycie, chciałem was zapytać jakie to zużycie jest mała czy duże
-
Diagnostyka pompowtryskiwaczy w Audi za pomocą VCDS
Witam oddałem pompowtrysk8 do sprawdzenia na stół bosch na wykresie okazało się że mają lekki spadek czy ktoś z was jest w stanie napisać jak poważna to usterka dodam że auto normalnie na tym jeździło.
-
Wymiana rolki prowadzacej
Witam jak w temecie mam pytanie odnosnie wymiany rolki prowadzacej , wiem niby prosta wymiana klucz 8 i odkrecamy ale u mnie jest pomiedzy sroba a rolka nakretka 24mm czy to jest kontrujaca do czego ona jest jak to zdemontowac silnik 1,9tdi BRB
- Bledy B8
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
Witam mam pytanie czy koło pasowe po ściągnięciu paska powinno się swobodnie obracać czy niekoniecznie, i mnie występuje lekki Salas jak włączę Klime jak włączę to cichnie czy wymienić całe sprzęgło czy tylko łożysko na kole pasowym? Poniżej dźwięk od 7sek wyłączam Klime. Klimatyzacja.m4a
-
Dźwięk przy wyłącznej
-
Dźwięk przy wyłącznej
Witam ostatnio usłyszałem dźwięk przy wyliczonej Klime , jak włączę to jest cicho , słychać od 7sek wyczenie i dźwięk jak by łożysko ale tylko przy wylaczonej klimie jak by sprzęgło nie odbijalo do końca jest to możliwe? Klimatyzacja.m4a
-
[B7 BRB] Logi do sprawdzenia
Witam zakupilem uzywke jak to wyglada https://log.malonetuning.com/chart/233603#H8KLCAAVw4oXWwIDTcKOw4sKAyEMRcO%2FJcOrCMKVTl%2FDnyIubA1OYMKqwoPDhmHDmsKvwq9aKF3DpsKecy8xBh7DqXnDp0gqw6RUw5cCeMKww5jDgyVlflM7EQJFw4pOCMK%2BJG7ClEVJUsK7cjvDtwZOwp3DjMOsSXknwq7CkMO0w7DCgsKSK3XDosK8V8Kvwp8MwpnDgyxjwqzCmX%2FDgMK0ITzDoRHDj3jDhRvDqsO2CcOow6HCuSrCqcKsC8KPXT1Zw7sBwrN5dcO5wrgAAAA%3D https://log.malonetuning.com/chart/233604#H8KLCAAuw4sXWwIDbcKNw4sOw4IgEEXDv8KFw7XCkMKIw5bDl8K3EBYoE0pSwqEZwobCpsO6w7UCTRoXLsOvPcO3wqHCtXjCpsOXI0TClMKeUsKZwrPCgMKDwoFmTsKJw4IHwqsEw6ExIllGwrHCkcK4IMKxw6QkV2nDl8OQGltnDA7CpcKzbDNyM0%2FDgFTDsB%2FCucOuw4Q6J8Ofw7vCjMKgw6BHw643NcO5A8O0ES4ww4AZbnAHVcOfwoTDqilbOMOleQp9VQ3DhnwBJMObUHvDkAAAAA%3D%3D
-
Przewody do filtra paliwa
Zerknie ktoś u siebie .
-
Przewody do filtra paliwa
Witam audi a4 b7 b6 1.9tdi węże od tandem do filtra paliwa , proszę powiedzcie który lewy czy prawy idzie do góry od tandem a który do dolnego łącznika tandem z czujnikiem temp paliwa , pytam ponieważ wymieniłem przewody i nie jestem teraz pewien.
-
Liqui Moly Ceratec - spostrzeżenia
Odświeżenie, ktoś coś na ten temat powie .
-
Kopci na biało
Witam pisze post dla znajomego , bardzo kopci , zdecydował wysłać pompowtryski do regeneracji simens po założeniu dalej to samo . Korekcje 013 0.40 1.30 0.34 2.1
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Co to jest rns-e Led a zwykły , jeżeli jest kod jak rozkodowac??
-
[B7 BRB] Logi do sprawdzenia
Dziekuje.
-
[B7 BRB] Logi do sprawdzenia
Czy ktos mi wytlumaczy do mojego audi nr bosch przeplywki do audi a4 1,9tdi brb jest F00C2G2055 lecz znalazlem opie ze te wszystkie nr to to samo , Bosch F00C2G2056, F00C2G2044 F00C2G2030, F00C2G2033.F00C2G2044 ,F00C2G2030 or F00C2G2033. t F00C2G2027 *F00C2G2056*F00C2G215*F00C2G2040*F00C2G2055*F00C2G2029 na ta mam podmieniona F00C2G2056 posiadam tez F00C2G2027
-
[B7 BRB] Logi do sprawdzenia
https://log.malonetuning.com/chart/233227#H8KLCAA6w6oNWwIDbcKNTQ7DgiAQwoXDrzLDqyEBwq16GMOCAmVCSSo0w4PDlFRPb8KhScOjw4LDpXvDn8O7wrEWHsOleU%2FCmVTDpMKyw4wVUDtsw6ZUOH1owpMIwpEywrEXwoLCncOkF8KxKClqVX5Nwq3CsXfDhhRIBS%2FCvsKSNMOzwozDggvDvSPCt8KDw7gQw5TDu8KYAU5xwpR%2BwrMlf8KAw5Vow7DChEbDo8KAF8K8OgTDk1N%2BwpFSw6cpw7VVMzjDtwUgZsKYc8OQAAAA
-
Co to za radio
Dziekuje,a będzie różnica w graniu po zmienię na rns-e?
-
Co to za radio
Witam posiadam w a4 b7 zestaw bose , chciał bym polepszyć dźwięk zmieniają radio ale na jakie i jakie ja mam jak to sprawdzić concert2 czy 3
-
[B7 BRB] Logi do sprawdzenia
Tutaj po przepieciu przeplywki F00C2G2055 (uszkodzona) na inne numery F00C2G2056 zamiana tymczasowa aby auto jezdzilo . https://log.malonetuning.com/chart/233189#H8KLCADCo1MNWwIDTcKMw4EOw4IgEETDv8KFw7PCkhQ1w7oxwoTDgyobwrpJwoVmw5nCmsOqw5cLNDEeZ8Omw43Ds8OePMOKw7PDjsKZbMKSwrLCrcOVw4AUwqDCl0sRw75QwotgEmUSVDLDh8KSXyRqwrXDmMOdw6LDjsO9cXxmwo5kIypWw5Jew55AZcKjwr5gwozDtsO9woPCjXDCmnXDiBrDuTfDuAkcwpzDoQRXcMONaMOcYHDDk1LDl8KFwofDk11Cw7gCwrIHwrRWwrQAAAA%3D statyczne przed wymiana przeplywki https://log.malonetuning.com/chart/233161#H8KLCABoQQxbAgNNwotBCsKEMAwAw7%2FCknMDW8OwN8KlwofDrhpqQBtJw6PCosK%2BXsKrIB5nwoYJAX4yfcK5EGbClWXCrsOgPsORNTnCisOyTic6w4hUSMKTEcOcwqXDvEkNTXDDhcK0cjvDrifDtT1uwo8Cw6U8w5jCtVTCslcIPjrDsFdIwotJwp1HwrbDpn0Xw6MBdBFywpTCjwAAAA%3D%3D PO wymianie https://log.malonetuning.com/chart/233188#H8KLCAAzVA1bAgNNw4vDkQrCgzAMwoXDoXfDiXUCOsO2NsKlF8OdDDXDoBpJw6NQwp9%2BVkF2ecOOw4cfAsK8w7XDs8KSw4LClE3Cl8K5AnYRw5s5wqnDicOOw4dEw4hcw5jCkjNcUsK%2BbE7CrsK0UlrCpRVXwpPChsKBwrbDuwLCkzzDusKZVMO2PwgdPiJCf1JaXMOrPMKJN8Opwp8xw74AwohNT1DCkQAAAA%3D%3D
-
[B7 BRB] EGR Bląd
Po przepieciu przeplywki https://log.malonetuning.com/chart/233188#H8KLCABIUw1bAgNNw4vDkQrCgzAMwoXDoXfDiXUCOsO2NsKlF8OdDDXDoBpJw6NQwp9%2BVkF2ecOOw4cfAsK8w7XDs8KSw4LClE3Cl8K5AnYRw5s5wqnDicOOw4dEw4hcw5jCkjNcUsK%2BbE7CrsK0UlrCpRVXwpPChsKBwrbDuwLCkzzDusKZVMO2PwgdPiJCf1JaXMOrPMKJN8Opwp8xw74AwohNT1DCkQAAAA%3D%3D
-
[B7 BRB] Logi do sprawdzenia
Jaka przeplywke kupic ?
-
[B7 BRB] Logi do sprawdzenia
Witam podlaczylem inny przeplywomierz nie z mojego modelu F00C2G2056 auta ale chodzi , teraz chcialem kupic pierburga przeplywke ale sa 2 numery czy oba beda dobre ?? https://www.autoczesciexpert.pl/pierburg-10128474 https://www.autoczesciexpert.pl/pierburg-965395
-
[B7 BRB] Logi do sprawdzenia
Znalazlem logi z zeszlego roku https://log.malonetuning.com/chart/35155#H8KLCAAeKg1bAgNtw4%2FDgQ7DgiAMwoDDoXfDoQzCiXjCmMOxWQjChyoNwpJsdCnDnTJ9ekHCosOxw4DDtcO7w5s0dU4xLsK0wqMJIFBQwpQ%2BacOrwrVTd1puKcKjwolMw5taKnfCnMKJw5MLw5vClMKKwpjCkUFQw7XCkndkMULDpjBwwqTCtsKhL8KtQAjDpsO5I8OFKT7DpMKzUsKvw73ChcKaw6zCgMOtwpjDj2PCnsOGfMO9MmxCZcKdU39zw7LDvg3Cp8OGKcO8AAEAAA%3D%3D
-
[B7 BRB] Logi do sprawdzenia
Podobno był program robiony jakiś tani , podepne inny przepływomierz .