Treść opublikowana przez Ditomee
-
Telepanie silnika przy włączonej klimatyzacji
Napinacz paska na Klimka sprawdz .
-
Materiały pomocnicze do wymiany rozrządu w A4 B6 1.9TDI
Co trzeba potraktować antylock jakie sroby nakretki
-
[B6 AVF] Trzęsie silnikiem na wolnych, po włączeniu klimy i grzania szyby telepanie ustaje...
Mam to samo,sprawdz synchro ,może koło może wtryski ,wrzuć 013 logi 023
-
[B7 BRB] Problem z odpalaniem, turbo, buczeniem, hamulce
Racja raczej rozrusznik nie, nie widziałem filmików, faktycznie pompa Vacum do sprawdzenia .
-
[B7 BRB] Problem z odpalaniem, turbo, buczeniem, hamulce
Słabe opalanie może być spowodowane słabym aku lub klemy luźne ,sprawdź rano napięcie ma ani,lub rozrusznik do regeneracji szczotki i tulejki 90zl
-
[B7 BKE ] Słaba reakcja na gaz do 2000k obrotów
Może bym jakiś program w jednym lub drugim
-
[B7 BRB] Wibracje i telepanie nadwozia na postoju
Mam identyczny problem ,przekopalem już dużo elementów.Rozumiem że uszczelniacze wymienione ? Sprawdź czy w baku pompa nie jest czarna ,jeżeli tak to pompa Vacum może ciec i dostaje się ropa do układu, warto ja wtedy podmienić ,wyssac paliwo z baku przetrzeć ile się da w środku.Ja na ta chwilę u siebie podejrzewam czujnik położenia wału musze podmienić i zobaczymy co bedzie, warto też wypić kostkę za zbiornikiem płynu chłodniczego może zasniedzialy styki niektórym to pomaga .Bardzo duże ma tu znaczenie i od tego bym zaczął ustawienie synchronizacji, ja jak miałem na -2.5 to walił bardzo po zmienię na +1 było elegancko ale troszkę słabszy.Sprawdz u siebie synchro i tym się pobaw.Moze też być rozrząd źle ustawiony lub napinacz nie trzyma jak powinien .A jeszcze jedno ściągnij pasek osprzętu bo może tam coś nie tak ,warto to wykluczyć. Teraz skup się na synchro i daj znać co i jak .
-
[ALL B6] Demotaż wahaczy górnych - śruba
Witam , mam pytanie odnosnie zwrotnicy ,mianowicie po walce z wyciagnieciem sruby za pomoca wiertarki udarowej i palnika udalo sie ale wydaje mi sie ze jak odcialem glowke sruby i rozbilem na poczatku srube prubujac najpier wybic wybijakiem rozeszla sie i po podgrzaniu zwrotnicy sruba rozszezyla otwor ,zrobil sie tam luz ja wlozylem nowa srube to jest tak okolo 0,5mm luzu na boki , po drugie stronie jak robilem jest ciesno wiec lekko przeciscilem i poslarowalem smarem . Czy otwor moze byc lekko wiekszy ? bedzie trzymac trzonki ??
-
Sprzeglo klimatyzacji dobor
Witam mam pytanie,szukam sprzęgła z kołem i odzyskiem w jednym zestawie ale są różne rozmiary 100mm 105 110 i 115 jako jest do tego rodzaju sprężarki8e0260805bp Czy np ten bedzie dobry ?? https://allegro.pl/denso-6seu14c-sprzeglo-sprezarki-klimatyzacji-i7398543254.html Ponizej foto mojej sprezarki
-
Headlight range control defective
A Sam czujnik powonien by ok ?
-
Headlight range control defective
00496- sensor for vechicle leveling :front 010 open or short to plus -mil on
-
Headlight range control defective
Witam komunikat Headlight range control defective Co robi c adaptacje swiatel czy to będzie czujnik ??
-
Górne wahacze
Dziękuję, a ż jad wziąć takie rozpiski montażowe?
-
Górne wahacze
Jakim NM skręcamy śruby??
-
[ALL TDI PD] Nr wiązki zasilającej pompowtryski
Dzięki za info , tak czy inaczej rozebralem wtyki,czyli wysunalem rozpialem czarne wtyczki wyciągnąłem wsowki spryskalem contact doczyscilem pilniczkiem .
-
[B6 AVF] Stuki w silniku
Broki??
-
Górne wahacze
I moje pytanie czy jakieś sposoby aby poszło łatwiej i jaki nm
-
Górne wahacze
1 u mnie na nieszczęście nakrętka jest od strony drążka, więc ciężej będzie wybic
-
Górne wahacze
Witam jakimi sposobami odkrecacie śrubę trzymająca górne wahacze .
-
[ALL TDI PD] Nr wiązki zasilającej pompowtryski
Walka z nierówna praca silnika trwa , podoginalwm już konektory ale spotkałem się z opinią że zmienia się rezystancji i może to byś to
-
[ALL TDI PD] Nr wiązki zasilającej pompowtryski
Witam chciałem podmienić książkę, silnik to 1.9tdi brb niby po numerze pokazuje 038971600 a czy mógł bym założyć z numerem 038971803 wygląd a identycznie.
-
Wymiana poduszki skrzyni biegów
Jakim NM dokrecac lepe i sruby skrzyni ? Mam odpowiedz sruby 13 25nm srodkowa 70nm
-
Dźwięk przy wyłącznej
Jeszcze tego nie robiłem, prawdopodobnie to sprzęgło.
-
[A4 B6 s-line] pęknięty wahacz
Tak ma być to ścisk na końcówkę wahacze
-
Gumowy Spoiler na przedni zderzak.
Czy trzeba dodatkowo spoiler złapać na wkręty czy sam klej wystarczy