Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartek Kedra

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kolego pila24 jesteś dla mnie Bogiem. Dopiero Twoja porada mi pomogła. Dla potomnych, co już rozdzielą mechanizm od silnika: takie ustawienie ramion jak na obrazku gwarantuje poprawną pracę wycieraczek!
  2. Witam, dawno nikt nie pisał o wycieraczkach. Ostatnio zmieniłem cały mechanizm, kupiłem jakąś tanizne z allegro. Do wyjecia ramion uzylem taniego sciagacza. Jak nie wchodzi dokladnie w trzpien to wystarczy srubke mocujaca zakrecic odwrotnie i na niej sie oparlo i ruszylo. Mechanizm dziala, ale mam problem z ustawieniem wycieraczek. Czytalem tu juz wiele porad i zadnej nie rozumiem. Wycieraczki ida najpierw troche w dol i musialem je wyzej ustawic, zeby nie zaczepialy o podszybie. Bede kombinowal z tym ramieniem co mocuje sie do silnika, chyba ze ktos ma lepszy pomysl.
  3. Ostatnio pierwszy raz sam wymieniłem olej w swoim AVF. Kupiłem to co dotychczas czyli Motul 5w30 i koplet filtrów Bosha. Auto wystarczy osadzić na kobyłkach. Śrubę łatwo znaleźć. Początkujący namęczą się pewnie z obudową, a szczególnie z jej założeniem. Jak już przestał zlatywać olej to opuściłem prawą stronę, żeby jeszcze przechylić i jeszcze trochę zleciało. W sumie weszło mi 3,8 litra i jest prawie na max. Pokrywę filtra oleju, która była trochę zjechana, odkręciłem pajączkiem z allegro za 16 zika i poszło bez problemu. Na wszelki wypadek kupiłem nową pokrywę w intercarsie za 126 zł. Można kupić taniej w necie, ale nie chciało mi się czekać. Pokrywę też zakręciłem pajączkiem. Filtr paliwa miał dziwne mocowanie, bo nie mogłem założyć i mi spadało, musiałem trochę je wygiąć. Filtr trochę zalałem ropą. Trzeba powoli wlewać bo się wyleje jak mi. Filtr powietrza można wymienić i wyczyścić obudowę bez wypinania wtyczek, które bałem się, że uszkodzę. Filtr kabinowy to robota na 30 sekund, ważne żeby strzałki szły w dół. Polecam zrobić wszystko samemu.
  4. Jestem świeżo po wymianie płynu i podzielę się swoimi doświadczeniami. Płyn wspomagania postanowiłem wymienić, gdyż autem już zrobiłem 60 tys. i njie wiem kiedy był wymieniany. Poprzedni płyn nie wiem co to było, ale po zlaniu widać, że chyba był czerwony. Do wymiany kupiłem przez jednych kochany, a przez innych znienawidzony Febi 06161. Kupiłem dwa literki, literek na przepłukanie, reszta na wymianę i jeszcze zostało. Do wymiany zastosowałem metodę wypychania przez odłączenie cienkiego wężyka i zaślepienie zbiorniczka. Robiłem to sam i sukcesywnie dolewałem płynu. Auto oczywiście na kobyłkach. Nie robić tego na ziemi, gazetach itp... Po zmianie kierownica dużo lżej chodzi. Zobaczymy jak będzie wyglądać eksploatacja. Aha i nie chciało mi się czyścić zbiorniczka, ale jak zlałem cały stary płyn i dałem czystą butelkę to leciał już zielony Febi bez zanieczyszczeń.
  5. Dzięki za odpowiedź, bo dziwnie to wygląda... ?
  6. Witam mam pytanie jak w temacie... Czy to jest pęknięty wahacz? W załączeniu foto. Z drugiej strony mam tak samo. Z góry dzięki za info...
  7. Podbijam temat, gdyż nie mogę znaleźć tego czujnika w moim b6 1,9 tdi, a zdjęia na forum już wygasły..... Czy ktoś może mi bliżej opisać, a najlepiej umieścić zdjęcie miejsca gdzie jest ten czujnik? Którą pokrywę odkręcać? Z góry dzięki ...
  8. Też mam s-line avf z tego samego roku (pierwsza rejestracja). Mam pytanie czy drążek skrzyni biegów masz oryginalny? Bo mój jest cały z aluminium... No i radio mam zwykłe czyli audi concert czy coś takiego.... Twoje było takie w oryginale? Nie widzę też w Twoim audi spryskiwaczy ksenonów....
  9. Witam serdecznie. Niedawno zakupiłem zadbanego, bezwypadkowego i co najważniejsze ze sprawdzonym przebiegiem 276 tys. s-line w avancie oczywiście. Auto kupiłem od koleżanki, która dostała służbowe, a jej ojciec mam duży warsztat samochodowy, zatem samochód dopieszczony :-) Jeszcze niedawno nie wiedziała, że dostanie służbówkę (peugeota 508) i zainwestowała w ciemne szyby, zatem mogę na legalu wozić kochanki z tyłu :-D Pozdrawiam Bartek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.