Treść opublikowana przez Ditomee
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Czy są jakieś oznaczenia silnika 2.0tdi z poprawioną pompa oleju na 100mm czy wszystkie po 10.2009 je mają ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[TDI PD] Zaciski na rury
Witam mam pytanie ponieważ puszcza mi prawdopodobnie wąż przy kruccu wodnym , pytanie brzmi czy wymienić zacisk na tako sam czy zamienić na skręcany?? Poniżej przykładowe foto zacisku . Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[ALL TDI PD] Termostat, spuszczanie płynu.
Podpowiem gdyby ktoś miał takie same pytania jak ja .Czyli korek spustowy powinien być w pozycji pionowej (zakrecony) ,co do dolnego węża poniżej 8 stopni raczej jest chłodny . Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[ALL TDI PD] Płyn chłodniczy G12 mieszalny z G13?
Ktoś jest w stanie potwierdzić czy zapewni g13 miesza się z poprzednikami g12 g12 + g12++ ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[ALL TDI PD] Płyn chłodniczy G12 mieszalny z G13?
Witam wy mógł by ktoś potwierdzić czy oryginalny płyn chłodniczy g12 i jego odmiany są mieszkalne z g13 ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[TDI PD] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów
No ostatnio zauważyłem że jedna śruba przy nie jest prosta więc wolę wymienić. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[TDI PD] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów
-
[ALL TDI PD] Termostat, spuszczanie płynu.
Dziękuję za podpowiedź , Proszę sprawdźcie przy teraźniejszym temp czy nagrzewa się wam dolną rurą za termostatem po osiągnięciu 90stopni Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[ALL TDI PD] Termostat, spuszczanie płynu.
Ale on obraca sie tylko 90stopni i teraz to już nie wiem w jakiej pozycji powinien być zakręcony , czy ktoś mógł by zerknąć jak jest u niego w aucie patrząc z pod maski . Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Korek płynu
To jest zdjęcie od strony maski tak był zaworek od kiedy pamiętam , jak jest u was Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Korek płynu
Co przetkac w ten pionowy stożek cis wsadzić ?? Dodam że ten zawór miałem w pozycji pionowej cały czas więc jak ma być i czy się to wyciąga czy ma cieknac tym stozkiem Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[ALL TDI PD] Termostat, spuszczanie płynu.
Foto Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[ALL TDI PD] Termostat, spuszczanie płynu.
Witam mam 2 pytania W jakiej pozycji powinien być zamknięty korek bo u mnie pozioma ani pionową nie leci płyn Wąż idacy z zbiorniczka od kostko z zaworkiem ciepły.Cala kostka z zaworkiem zimna jak i wąż idący do termostatu dolny wąż jest cały czas zimny, na zewnątrz 5 stopni ale nie wiem czy ma to wpływ , chłodnica ciepła , czy to może być termostat lub przytkana kostką z zaworkiem ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Korek płynu
W jakiej pozycji powinien być zamknięty korek bo u mnie pozioma ani pionową nie leci płyn Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - wątek przeniesiony
-
Pytanie o filtr paliwa, ciśnienie oraz pompe
Ja mam tak 880 3 bary 1500 6bar 2000 7,5bar 3000 8,5bar 4000 10 bar Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Pytanie o filtr paliwa, ciśnienie oraz pompe
A nie na postoju , bo że zwiększeniem obrotów zwiększa się cisnienie ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Pytanie o filtr paliwa, ciśnienie oraz pompe
Witam jak sprawdzić ciśnienie pompy paliwa ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Do tego wszystkiego nurtuje mnie pytanie jak mechanicy wymienili uszczelniacze , bo po tym co zobaczyłem jak pokleili tandem sylikonem nasowa się pytanie czy wogole wymienili uszczelniacze . Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Zobaczymy co z tego wyjdzie dziękuję za porady Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Spoko dam znać co i jak dzięki Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Nie mam gdzie wyczyścić bo wrzuciłem z Polski do Uk a tutaj ciężko z takim serwisem .Oczywiście uszczelki i śruby nowe . Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
A tu foto z przeczyszczonym Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Wygląda na niezapchane widać na zdjęciach lepiej jak gołym okiem Foto z nie czyszczonym Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
No właśnie pompki były na sprawdzeniu w autoryzowanym serwisie , a ja chciałem ładnie wyczyścić przed montażem i dopiero zobaczyłem że są tam dziurki , myślicie że mogło się cos uszkodzić uszkodzić ??
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
No właśnie jeżeli synchro na 0 lub mniej to korekty 0.0 -0.34 0.5 0.3 Ale byka silnikiem jak dam synchro na 1 to korekty 0.0 -0.65 0.68 0.35 Ale nie buja silnikiem więc myślę że to wtrysk któryś bliżej 0 nie dziękuję odpowiednio dlatego najpierw wymienię 2 jak się nie poprawi wymienię kolejne . Myślisz że mogły się przytkac ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka