Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ditomee

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ditomee

  1. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Tzn pierwsze sprawdzenie było po zalaniu tylko pół baku z Polski BP , jeszcze było niemieckie paliwo , może wcześniejsi właściciel coś lal .Więc zrobię tak dojeżdża do końca paliwa i sprawdzę filtr . Czy warto było by dolać coś do czyszczenia przed taka operacja wyssania resztki paliwa ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  2. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Jedno zdjęcie robione w pl przed wymianą to ostatnie robione po wymianie walka uszczelniaczy i powrocie do UK teraz wymieniłem nowy filtr i ma przejechanie 200km , tak myślę że pojeździe do końca baku i sprawdzę paliwo w filter przed płukanie baku ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  3. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Czyli dojeżdże bo ponad pół baku jest , przy końcu paliwa może dolać coś co pomoże wyczyścić bak jakiś środek do czyszczenia wtryskow czy cus ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  4. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Czyli odkrecam dekiel pod kanapa i tam to operacje robię tak ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  5. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Tankowanie na stacjach esso shell w Uk Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  6. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Trzeba spuścić to stare paliwo ?? Dodam że taki syf już był 3000km temu jak wymieniłem wałek i uszczelniacze Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  7. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    W brb jak to zrobić trzeba ściągać zbiornik czy wystarczy dekiel pod kanapa odkręcić i cis tam zrobić Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  8. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Ten filtr był z przed wymiany uszczelniacze na pd, jeźdze już tak z 3000km teraz nowy filtr , mysliciecze trzeba czyścić bak ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  9. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    To co mam z tym zrobić czyścić zbiornik ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  10. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Tzn Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  11. Okazał się wadliwy czujnik Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  12. Ditomee opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Syf w filterze paliwa wygląda na olej Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  13. Możesz założyć na wężyk od odny puszkę zobaczyć czy puszcza olej , kopci przy odpalaniu ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  14. Sprawdz rury dolot interkuler czy mokre jest Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  15. Czyli odwruce uszczelke bo z tej używanej strony już troszkę odkształcona , czy dodawać tam silikon?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  16. Kuoilem uzywana obudowę z uszczelka, myslusz że odwrucenie jej na drugacstrone pomoże Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  17. A takie coś Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  18. Witam czy jest jakiś nr tej uszczelki z obudowy komputera Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  19. U mnie byl do wymiany czujnik wykrecilem wkladajac reke przez otwor w zderzaku , czynnik nie uciekl 5 min roboty a4 b7
  20. -1 lepszy kop i kompromis Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  21. .miałem ten sam dźwięk z turbo auto jeździ do tej pory bez problemów Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  22. Witam czy ktos sprowadzal i rejestrowal dla siebie auto z UK do PL , jezeli tak co trzeba wymienic aby zarejestrowac i ubezpieczyc .Dodatkowo jak wypada ubezpieczenie w pl .
  23. Ale doszedł wałek zużyty Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  24. Zmienilem synchro na -0.5 Drgania ustały Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  25. Synchro przestawione z -2.5--2.9 na -0.5 mniej buje oto logi po zmianie http://vaglog.pl/log-003_ey141W.html http://vaglog.pl/log-001_CORFT.html http://vaglog.pl/log-023_JKx3v.html http://vaglog.pl/log-013_0i28F.html http://vaglog.pl/log-004_8KMhU.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.