Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ditomee

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ditomee

  1. Awx nie ma chyba 6 biegów Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  2. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Można nr Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  3. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    http://www.ross-tech.com/vcds/tour/login_screen.php Tutaj jest jak znaleźć login ale dla mnie to za bardzo zaawansowane grzebania Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  4. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Pomyślałem że ja będę miał poprawny login to się odsłoniła dodatkowe opcje w long adaptation Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  5. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Nie działa Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  6. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Mam tylko 3i4 opcje podejrzewam że potrzebuje loginu aby odblokować opcje z obrotami jak go uzyskać do swojego auta Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  7. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Lub jak uzyskać kod dostępu Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  8. Ditomee opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam jak podnieść obroty za pomocą vcds , pytam ponieważ postępując z instrukcją 01 engine w dalszej stronie vcds nie mam ani login ani adaptation silnik 1.9 brb Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  9. Ditomee odpowiedział(a) na jacoplaco temat w 1.9TDI
    http://vaglog.pl/log-001_013_2h38399.html Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  10. Ditomee odpowiedział(a) na jacoplaco temat w 1.9TDI
    http://vaglog.pl/log-004_011_1N14h.html http://vaglog.pl/log-003_7pc87.html http://vaglog.pl/log-011_19n760.html http://vaglog.pl/log-008_010_E0iVN.html Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  11. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    http://vaglog.pl/log-004_011_1N14h.html http://vaglog.pl/log-003_7pc87.html http://vaglog.pl/log-011_19n760.html http://vaglog.pl/log-008_010_E0iVN.html
  12. Ditomee odpowiedział(a) na jacoplaco temat w 1.9TDI
    Mam podobnie Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  13. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Można by jakiś link z aukcja jaki manometr kupić i jakiś przewód potrzebny ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  14. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Oto foto 013 023 004 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  15. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Mam vcds , jakie logi robic Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  16. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Ktoś się spotkał z takim zjawiskiem ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  17. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Auto to 1.9 tdi brb bez dpf po remapie Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  18. Ditomee opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam ostatnio zauważyłem że po przeciagnieciu na jakim kolwiek biegu i wyrzuceniu na luz np przy dojezdzsniu do świateł obroty spadają do 650-700 po chwili wraca do standard 880.... Występuje to nie zawsze 8 na 10 razy jak przeciętne np do 3500-4000 obrotów i puszczę obrazu na luz . Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  19. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    To jest jakaś szansa prócz zasyfionego paliwa że zbiornika że gdzieś miesza się z ropa lub gdzie jeszcze zanieczyszcza się paliwo Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  20. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Ale czy wracające paliwo które przechodzi przez wtryski może jakos mieszać się z tym lub ropą Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  21. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    A czy jest mozliwosc że to z powtórnego paliwa jak ten syf się zbierał mieszał z ropą, jak działa ten filtr bo powrotny Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  22. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Chodzi o to z kad się ten syf tam znalazł czy mogło to byś spowodowane zużytym uszczelniaczmi na wtryskach lub coś innego Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  23. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    A nie wraca czasem jakiś syf z tmwtryskow lub pęk ieta głowica Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  24. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Wygląda ok , co dalej Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  25. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Ok Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.