lukasqkrk

Krakow

1.9 TDI
    AVF

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. de fakto nigdy go nie wymienialem. dolewalem tylko jezeli byl ubytek
  2. Witam, Krótko. Na rozgrzanym silniku przy kręceniu kierownicą cos ogromnie buczy pod maską. Po godzinie jazdy praktycznie nie do zniesienia. Na zimnym silniku jest wszystko ok. Czy to pompa wspomagania do wymiany ?
  3. Widzę że masz dokładnie to samo radio co ja i udało ci się to wykonać. Mógłby opisać krok po kroku jak to zrobiłeś ? co trzeba do tego dokupić ? Będę mega wdzięczny!
  4. dodalem zdjecie swojego radia z tylu. Mozesz zerknac i ocenic ?
  5. tak oto wyglada moje radio od tylu. Pytanie: czy jestem w stanie do tego radia podpiac kable AUX z wyjsciem mini jack ?
  6. Panowie, tak oto wyglada moje radio od tylu. Pytanie: czy jestem w stanie do tego radia podpiac kable AUX z wyjsciem mini jack ?
  7. Zgadza się, z tym że w AUDI Concert II niema zmieniarki i bodajże niema też wejścia z tyłu radia na zmieniarkie; to jest tylko w AUDI Symphony II. Jeżeli się mylę mogłbyś pokazać aukcje z allegro jaki kabel będzie pasował doklądnie do tego radia ?
  8. Witam, Chcę podłączyć swoje Concert II ze smartfonem. Jeżeli twój sposób rzeczywiście działa czy mogłbym prosić o dokładny manual jak to zrobic ?
  9. Witam, Jakiś czas temu zamontowałem w swoim B6 avant 2004 radio z modelu B7 czyli AUDI Concert 2. Super radio. W jaki sposób mogę go połaczyć ze swoim smartfonem żeby móc słuchać muzyki przez kabel mini jack ? Czy jest do tego jakieś urządzenie ?
  10. Czy spociki dalej funkcjonuja ? Bylem wczoraj o godz 20.00 na pomaranczowym parkingu w Galerii Kazimierz i nie bylo nikogo hmmmm
  11. Ktoś zna jakiś sposób aby połączyć radio Audi Concert 3 z telefonem przez kabel mini jack ? Jakiś adapter / przejściówka ? Radio niema złącza AUX na froncie. Komuś udało się wykonać taki mod ? Z góry dzięki!
  12. Witam czy w Krakowie dalej odbywaja sie co tygodniowe spoty ? Jezeli tak to gdzie i o ktorej godz ?
  13. polecam pana Michała. Póki co najlepszy spec od AUDI u jakiego do tej pory miałem okazje naprawiać swoje A4 B6. Jedynym minusem jest lokalizacja. Wieś za Mogilanami, jak to się mówi po studencku "gdzie psy d*pami szczekają" ale Pan Michał chętnie wyjeżdża po klientów swoim autem do Borku Fałęckiego bo wie że warsztat jest daleko od miasta. Moim zdaniem jeżeli naprawa AUDI (jakikolwiek model) to wyłącznie u Pana Michała tel 510 845 868
  14. polecam pana Michała. Póki co najlepszy spec od AUDI u jakiego do tej pory miałem okazje naprawiać swoje A4 B6. Jedynym minusem jest lokalizacja. Wieś za Mogilanami, jak to się mówi po studencku "gdzie psy d*pami szczekają" ale Pan Michał chętnie wyjeżdża po klientów swoim autem do Borku Fałęckiego bo wie że warsztat jest daleko od miasta. Moim zdaniem jeżeli naprawa AUDI (jakikolwiek model) to wyłącznie u Pana Michała tel 510 845 868