lukasqkrk

• Skrzynia
    • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. lukasqkrk

dodalem zdjecie swojego radia z tylu. Mozesz zerknac i ocenic ?
    2. lukasqkrk

3. lukasqkrk

Panowie, tak oto wyglada moje radio od tylu. Pytanie: czy jestem w stanie do tego radia podpiac kable AUX z wyjsciem mini jack ?
    4. lukasqkrk

Zgadza się, z tym że w AUDI Concert II niema zmieniarki i bodajże niema też wejścia z tyłu radia na zmieniarkie; to jest tylko w AUDI Symphony II. Jeżeli się mylę mogłbyś pokazać aukcje z allegro jaki kabel będzie pasował doklądnie do tego radia ?
    5. lukasqkrk

Witam, Chcę podłączyć swoje Concert II ze smartfonem. Jeżeli twój sposób rzeczywiście działa czy mogłbym prosić o dokładny manual jak to zrobic ?
    6. Witam, Jakiś czas temu zamontowałem w swoim B6 avant 2004 radio z modelu B7 czyli AUDI Concert 2. Super radio. W jaki sposób mogę go połaczyć ze swoim smartfonem żeby móc słuchać muzyki przez kabel mini jack ? Czy jest do tego jakieś urządzenie ?
    7. lukasqkrk

Czy spociki dalej funkcjonuja ? Bylem wczoraj o godz 20.00 na pomaranczowym parkingu w Galerii Kazimierz i nie bylo nikogo hmmmm
    8. lukasqkrk

Ktos przypomni kiedy jest zlot, gdzie i ile wpisowe ?
    9. lukasqkrk

Ktoś zna jakiś sposób aby połączyć radio Audi Concert 3 z telefonem przez kabel mini jack ? Jakiś adapter / przejściówka ? Radio niema złącza AUX na froncie. Komuś udało się wykonać taki mod ? Z góry dzięki!
    10. lukasqkrk

Witam czy w Krakowie dalej odbywaja sie co tygodniowe spoty ? Jezeli tak to gdzie i o ktorej godz ?
    11. lukasqkrk

Troche drogo. Skad taka cena ? w tej cenie mozna kupic Passata B8 z 2011 z super wyposazeniem, lampami led itd itd
    12. lukasqkrk

polecam pana Michała. Póki co najlepszy spec od AUDI u jakiego do tej pory miałem okazje naprawiać swoje A4 B6. Jedynym minusem jest lokalizacja. Wieś za Mogilanami, jak to się mówi po studencku "gdzie psy d*pami szczekają" ale Pan Michał chętnie wyjeżdża po klientów swoim autem do Borku Fałęckiego bo wie że warsztat jest daleko od miasta. Moim zdaniem jeżeli naprawa AUDI (jakikolwiek model) to wyłącznie u Pana Michała tel 510 845 868
    13. lukasqkrk

14. lukasqkrk

Witam. Ja także polecam pana Michała. Póki co najlepszy spec od AUDI u jakiego do tej pory miałem okazje naprawiać swoje A4 B6. Jedynym minusem jest lokalizacja. Wieś za Mogilanami, jak to się mówi po studencku "gdzie psy d*pami szczekają" ale Pan Michał chętnie wyjeżdża po klientów swoim autem do Borku Fałęckiego bo wie że warsztat jest daleko od miasta. Moim zdaniem jeżeli naprawa AUDI (jakikolwiek model) to wyłącznie u Pana Michała.
    15. lukasqkrk

Panowie, Udalo mi sie zniwelowac skrzypienie tylnej rolety praktycznie do minimum. Jeszcze troszke skrzypi ale jest duzo duzo lepiej. Zrobilem takie oto modyfikacje: - na tylna kapane na wysokosci rolety przykleilem dwie warstwy filcowej podkladki. Kupione w OBI za okolo 12zl i naklejone zarowno na podwojna kanape z tylu jak i pojedyncza - na dwa plastikowe boczne "bolce" po bokach rozwijanej czesci rolety nawinalem troche czarnej tasmy izolacyjnej