-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
Taka sprawa. W sobotę 15.05.2021 zrobiłem chip w swoim. Generalnie tak zwiększyli parametry jak zawsze robią w 1.9TDI AVF. Mówią że po modzie silnik powinien podać max 150-160 koni. U mnie wyszło... 187hp. Goście w mocnym szoku. Mowią że silnik musi być w bardzo dobrej kondycji. Wszystko spoko ale taka moc że sprzęgło ślizga się jak szalone przy mocnym wkręcaniu obrtotów. Chyba będzie wymiana. A może regeneracja tj obicie kevlarem ? Co myślicie
-
Wibracje przy przyspieszeniu po chip tuningu
W sobotę 15.05.2021 zrobiłem chip w swoim. Generalnie tak zwiększyli parametry jak zawsze robią w 1.9TDI. Mówią że po modzie silnik powinien podać max 150-160 koni. U mnie wyszło... 187hp. Goście w mocnym szoku. Mowią że silnik musi być w bardzo dobrej kondycji. Wszystko spoko ale taka moc że sprzęgło ślizga się jak szalone przy mocnym wkręcaniu obrtotów. Chyba będzie wymiana. A może regeneracja tj obicie kevlarem ? Co myślicie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szukam dobrego tapicera w Krakowie i okolicach. odklejona podsufitka do obicia. mysle tez czy nie zrobic jej na czarno hmm. A4B6 Avant 2004
-
A4 B6 = dwa rózne czarne lakiery ?
Witam u góry czyjeś A4 avant, na dole moje. Niby oba czarne ale czy S-Line (górny) były wypuszczane z innym lakierem czarnym tak jak by bardziej czarnym ?
-
Telepanie silnika przy włączonej klimatyzacji
Problem rozwiązał się sam. Temat można zamknąć.
-
Ogromne szarpanie, błędy zapłonów, wtryskiwaczy, sond
kolego umów się do Pana Michała w Mogilanach najlepszy mechanik od AUDI w regionie i wszystko ci sprawdzi jak trzeba
-
Zbyt bogata dawka paliwa/kopci
Nie wiem co za magik sprawdzał ci auto ale Weź auto i pojedź do Pana Michała w Mogilanach albo zadzwoń do niego. Najlepszy mechanik od AUDI w regionie tel do niego 510 845 868
-
Telepanie silnika przy włączonej klimatyzacji
Witam, Na wolnych obrotach kiedy uruchamiam klimatyzację silnikiem zaczyna telepać tak że trzęsie sie praktycznie cała buda. Lekko dodam gazu i wszystko ustaje. Podczas jazdy także wszystko pracuje prawidłowo. Co może być nie tak ? AUDI A4 B6 1.9TDI 2004 avant AVF Pozdr, Łukasz z Krakowa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ok będę na bank. Mam jeden mały temat ze swoim radiem i nie mogę sobię z tym poradzić może na miejscu ktoś pomoże..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam czy spociki dalej funkcjonują ? w tym samym miejscu o tej samej porze tzn wtorki 21:00 Galeria Kazimierz parking poziom Pomarańczowy ?
-
[TDI PD] Nie odpala po nocy, dłuższym postoju - powietrze na powrocie z pompy vacum.
Proponuję skontaktować się z mechanikiem Michałem z Mogilan. Najlepszy spec od AUDI jakiego znalazłem. Napewno pomoże
-
kręcenie kierownicą + ogromne buczenie = pompa ?
de fakto nigdy go nie wymienialem. dolewalem tylko jezeli byl ubytek
-
kręcenie kierownicą + ogromne buczenie = pompa ?
Witam, Krótko. Na rozgrzanym silniku przy kręceniu kierownicą cos ogromnie buczy pod maską. Po godzinie jazdy praktycznie nie do zniesienia. Na zimnym silniku jest wszystko ok. Czy to pompa wspomagania do wymiany ?
-
radio AUDI Concert 2 + smartfon = jak ??
Widzę że masz dokładnie to samo radio co ja i udało ci się to wykonać. Mógłby opisać krok po kroku jak to zrobiłeś ? co trzeba do tego dokupić ? Będę mega wdzięczny!
-
radio AUDI Concert 2 + smartfon = jak ??
dodalem zdjecie swojego radia z tylu. Mozesz zerknac i ocenic ?