-
maniek 84 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
[B5 '97] Moja 1.6 ADP
Hej długo mnie tu nie było?Czas zaktualizować trochę profil.Ponieważ trzy miesiące temu moja b5 została rozbita?na szczęście nie z mojej winy ale i tak szkoda mi jej bo dbałem o nią jak mogłem,czas pokazać moje nowe auto? 1.8 ARG,avant,rocznik 99' kolor pozostał bez zmian-kaktus green ?
-
Spociki Łódzkie
Hej a ktoś się wybiera na dzisiejszego spota klub audi łódź do manufaktury ?
-
[B5 '97] Moja 1.6 ADP
Trochę napewno oślepiają bo nie są oryginalne ale nikt mi nie mrugał że mam za jasne światła a w pracy znajomi nie muwili że walą po oczach zresztą nocą za dużo nie jeżdżę bo pracuje na noc i nie mam za bardzo okazji jeździć po ciemku.Kolor super zwłaszcza jak ją umyję☺mało jeździ b5 w takiej zieleni.
-
[B5 '97] Moja 1.6 ADP
LZ6L Kaktus Green rzadko widzę b5 w takim kolorze chociaż ostatnio w mojej okolicy cztery takie widziałem jedna nawet bliźniaczka mojej z takimi samymi lampami z tyłu i jeździ nią starsze małżeństwo :-) Dzięki staram się dbać o nią aby jak najdłużej mi posłużyła :-) a z modami napewno w przyszłym roku zmienię lampy na polift i koła na jakieś 16 17.Za dużo nie poszaleję bo w styczniu zostanę ojcem więc kasa wiecie na co będzie szła Popstrykałem parę tygodni temu trochę zdjęć w jesiennej scenerii Jak się podoba? http://fs5.directupload.net/images/161127/uizcz7px.jpg http://fs5.directupload.net/images/161127/aipxqodb.jpg http://fs5.directupload.net/images/161127/w5giz6az.jpg
-
[B5 '97] Moja 1.6 ADP
ramki wymienię na klubowe a to kotka i nie sika tylko się przytula do auta akurat w takim momencie zrobiłem zdjęcie że wygląda jakby sikała Dawno żadnych fotek nie wstawiałem więc trzeba nadrobić zaległości http://wstaw.org/w/4dgN/ http://wstaw.org/w/4dgL/
-
Spociki Łódzkie
Siemka.Czy są jeszcze spotkania klubowiczów w pierwszą niedzielę każdego miesiąca?Dawno nikt nie pisał o tym a chciałbym się kiedyś wybrać,może nawet teraz w tą jakby było.
-
Spociki Łódzkie
Teraz przesunęli na sobotę to ja też wpadnę :-)
-
Spociki Łódzkie
https://www.facebook.com/events/1005377969544566/jak masz czas za tydzień to możesz wpaść na spota Audi :-)
-
[B5 '97] Moja 1.6 ADP
Czas wstawić parę nowych zdjęć http://i.imgur.com/ny4WGaQ.jpg http://i.imgur.com/rBWmjIR.jpg http://i.imgur.com/HQ7wL0U.jpg
-
Spociki Łódzkie
Wybiera się ktoś jutro do Portu na spot Audi? https://www.facebook.com/events/855734204552871/ Ja jutro autko myje i jadę poznać innych pasjonatów
-
Spociki Łódzkie
Spot całkiem niezły ale brak światła wszystko popsuł.Sporo aut przyjechało.Było kilka audi,moja b5 też ;-)Rzeczywiście organizacja do d*py,nie wiadomo było jak z konkursami na audio albo na najniższe auto,lepiej by było na Pojezierskiej.Byłem do 20ej,zaczeli przejeżdżać na della ale nie chciało mi sie tam już jechać.Może w sobotę na Illegal Night będzie lepiej
-
Spociki Łódzkie
Jakiś spot w tą niedzielę będzie? czy znowu tylko dużo gadania a jak przychodzi co do czego to nic
-
[B5 '97] Moja 1.6 ADP
Całkiem nieźle ;-)ale miałem tuleje na tylnej belce zużyte i strasznie d*pa skakała jak po większych dziurach jeździłem.Jak wymieniałem je to okazało się że muszę wymienić też amortyzatory na tyle i założyłem zwykłe.Jednak na gwincie auto stabilniejsze i chyba jeszcze w tym roku założę nowy gwint,znajomy namawia mnie żebym glebę zrobił w audi ale szkoda mi zawieszenia widzę jak jeżdżą takie auta,małe podwyższenie na drodze to zwalnia żeby nie uszkodzić podwozia.Na pewno się odezwę może coś wybiore do swojej b5 :-)
-
Spociki Łódzkie
Coś nikt nie pisze czy będzie dzisiaj jakiś spot?Pewnie wszyscy dzisiaj siedzą przy i
-
Spociki Łódzkie
Miało być o spotach a nie o częściach