Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kicekjea

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kicekjea

  1. Witam panowie rozleciał mi sie wrinik w pompce 8d0 862 257B o jakich numerach pompka moze byc dawca?
  2. Witam panowie ponownie, jak wyglada sprawa demontazu i wyjecia sterownika, ma ktos fotoporadnik ?
  3. Witam wyczytałem na necie że steronik o numerzach 8D0959655F można podmienic na 8D0959655E , czy ktoś może to zweryfikowac ?
  4. o6a 906 461b afh60 100 hitachi
  5. Witam czy przepływomierz do a4 b5 1.6 99 ahl podejdzie od tego samego silnika tylko ze z passata ?
  6. WItam serdecznie wszystkich użytkowników
  7. Kicekjea odpowiedział(a) na Kicekjea temat w 1.6
    Jeśli kupowac zamiennik w razie w tu jakiej firmy ? Próbowalem zrobic adaptacje wlasnie przed chwila, robiac tak jak tutaj jest opisane na forum, ale nic sie nie chciala zadoptowac
  8. Kicekjea odpowiedział(a) na Kicekjea temat w 1.6
    Ten nastawnik to da sie zregenerowac albo kupic oddzielnie czy jest to w komplecie z przepustnica ? Czy adaptacja przepustnicy moze pomóc czy trzeba wyciagnac przepustnice i przeczyscic ?
  9. Kicekjea opublikował(a) temat w 1.6
    Mam w swoim audi dziwny problem audi jest z instalacja gazowa, otóz gdy jade obojętnie czy to na benzynie czy na gazie w trakcie jazdy auto potrafi zgasnac po czym trzeba dlugo krecic zeby zaskoczylo ale po pewnym czasie odpala. Dzisiaj zrobilem diagnostyke vagiem i oto takie logi wyszly: Chassis Type: 8D - Audi A4 B5 Scan: 01,02,03,08,15,16,17,25,35,37,45,55,56,57,67,75,76,77 Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 3B0 907 557 B Component: 1,6l R4/2V SIMOS HS D03 Coding: 04001 Shop #: WSC 06335 Nie ma błędów . Address 03 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 614 111 AB Component: ABS 5.3 FRONT D00 Coding: 0273004281 Shop #: BB 24548 Nie ma błędów . Address 08 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 820 043 N Component: A4 KLIMAAUTOMAT D54 Coding: 00040 Shop #: WSC 06335 Nie ma błędów . Skipping Address 15-Airbags Address 17 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 919 861 H Component: B5-KOMBIINSTR.UN4 D07 Coding: 00042 Shop #: WSC 12345 IMMO-IDENTNR: AUZ8Z0X3160215 Nie ma błędów . Address 25 ------------------------------------------------------- Controller: Bitte Adress Component: e 17 eingeben Nie ma błędów or DTCs not supported by controller or a communication error ocurred Address 35 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 862 257 B Component: ZV-Pumpe, Funk D12 Coding: 12865 Shop #: WSC 06335 1 Błąd Zapis.: 00955 - Key 1 09-00 - Adaptation Limit Surpassed http://pl.tinypic.com/view.php?pic=vpun82&s=9#.V68aaPmLSUk Podczas skanowania silnika mialem jeszcze takie błedy 00282 throttle position actuator(v60) 44-1- short circuit intermittent 00513 engine speed sensor (g28) 3-10 no signal intermittent
  10. Kicekjea odpowiedział(a) na Kicekjea temat w 1.6
    A czy wymiana tej częsci tłumika też podlega w grę, jak nazywa się ta cześc tłumika?
  11. Kicekjea odpowiedział(a) na Kicekjea temat w 1.6
    Właśnie mniej więcej tam jest zlokolizowany wg mnie ten dźwiek. Czy ktoś wie może co w tym przypadku zrobic ?
  12. Kicekjea opublikował(a) temat w 1.6
    Macie panowie pomysł co moze być nie tak silnik wydaje jakies dziwne dzwiek tak jakby jakies cwierkotanie wydoywające sie z podwozia, dodam ze okolo 2800-3000 z tłumika wydobywa sie podobny charczenie, tłumik się konczy czy jak ? Tutaj poglądowy filmik Znalazłem zródło usterki panowie tylko teraz pytanie co z tym zrobić, oto zdjecia pogladowe http://imageshack.com/a/img923/6687/buLNtm.jpg http://imageshack.com/a/img923/6418/a3otip.jpg
  13. Chodziło mi o tą z tym znaczkiem na dole czerwono srebrnym, czyli zwykła metoda plug & play ?
  14. Witam panowie jakie graty potrzebne są do zmiany kierownicy polifotowej 99 na tą 3 ramienna s line ?
  15. Wymiana przerywacza kierunkowskazów proszę pana Ten guzik od awaryjnych tam jest cały moduł
  16. WItam wszysktich mam problem z moim audi a4 b5 1.6 ahl 1999 otóz w aucie obroty falują i dodatkowo szarpie autem raz na jakis czas, w aucie posiadam gaz sekwencyjny. Przepustnica była czyszczona i zaadoptowana, dodatkowo wymieniona sonda lambda jednak nie dało to żadnego rezultatu, co może być przyczyną tych falowań i szarpnięć dodatkowo po podpięciu pod vaga wyskakują 2 błędy zamieszczone w tytule tematu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.