-
Zamulony AEB
Witam mój problem polega na tym że audi jest strasznie zamulone, przed czyszczeniem przepływki, przepustnicy i czujników było to samo, dorwałem nawet stożek za fajna kasę (nowy) i problem nie ustaje, jak myślicie co może być powodem ?
-
1.8 T AEB problem z silnikiem!
Tak co do spalania, wyczyściłem przepustnicę, przepływkę i czujniki, poprawiło się, prawie połowe mniej pali a jak pytalem o to że czuć spaliny gdy odkrece korek to mam się nie przejmować, parę osób mi tu z forum powiedziało jak i fachowców
-
1.8 T AEB problem z silnikiem!
Panowie tylko ze ja jeżdżę ekonomicznie i powyżej 3 tys obr mu nie daje, jak odkrece korek z oleju czuć spaliny i to bardzo, to też chyba nie jest dobre, a na postoju komputer pokazuje mi 3l
-
1.8 T AEB problem z silnikiem!
hehe wcale nie jeżdzę szybko max 100 km/h właśnie pomyślałem o kompie więc jutro myśle że kuzyn załatwi kompa i zobaczymy co jest grane z nim A co do tego podmuchu z korka ? wypowie się ktoś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
1.8 T AEB problem z silnikiem!
Witam kupiłem 3 dni temu audi 1.8T i problem zaczął się od wczoraj, a mianowicie kiedy odkręce korek z oleju to jest ze środka odczuwalny podmuch i w środku auta kiedy włączę wentylator czuć spaliny.. Możliwe że głowica padła ? Dodam że czasem nim szarpnie jak spuszczę gaz i znów wcisnę Po tym objawie zaczął strasznie palić żeby nie okłamać jakos 20/100 PB
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów!: ) od trzech dni jestem posiadaczem audi a4 B5 1.8T Pozdrawiam
Szymciu95
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta