Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

savio

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez savio

  1. savio odpowiedział(a) na savio temat w Audi A4 B5
    Jeszcze nie
  2. savio opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam czy pod plastikiem w w lewym słupku pomiędzy drzwiami są jakieś masy czy coś w tym stylu? Pytam ponieważ nie działa mi brzeczek od świateł odrysowują w przednich drzwiach oraz przycisk ultra dźwięków. Gdy coś poruszałem plastikami może coś docisku to wszystko zaczęło działać. I po momencie jak zamkiem drzwi to przestało. Jeśli ktoś w temacie to proszę o pomoc
  3. savio odpowiedział(a) na savio temat w Audi A4 B5
    U mnie łapie temperature 90 stopni weze od nagrzewnuicy robia sie ciepłe a gdy jesciagam to nic nie leci. O co chodzi?? Pompa wody wymieniana 2 lata temu uszczelka pod głowica również. Ktos jakies pomysły? Zaniedługo zamarzne w tym aucie
  4. savio opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam problem ze słabym ogrzewaniem. Obstawiłem nagrzewnice ale gdy sciagłem przewody na zqpalonym to nic nie leciało nagrzewnica drozna bo dmuchałem i leciało.Termostat sie otwiera Pompa wody nowa panowie co zrobić? Pomocy
  5. Witam W moim audi nie działa brzeczek od świateł oraz lampki w drzwiach kierowcy i pasazer tył oraz gdy otworzymy drzwi kierowcy nie zapala sie swiatło. Zdecydowałem ze to bedzie mikrowłacznik w zamku. Moje pytanie dobrałem sie do zamka 8d1837015f i niewiem jak dobrac sie do mikrowłacznika. Ktos juz to rozbierał? prosze o pomoc Z Góry dziekuje.
  6. savio odpowiedział(a) na savio temat w Audi A4 B5
    Myslisz ze jak ją przeleje wodą z myjki to cos pomoże??
  7. savio opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, posiadam audi a4 b5 z silnikiem 1.6 z klmitronikiem. Problem polega na tym ze jak daje ogrzewanie na hi to leci letnie powietrze. Błedów brak, silniczek za schowkiem pasazera ten czerwony działa, przewody od nagrzewnicy gorące obydwa. Prosze o pomoc bo w zimie zamarzne
  8. savio opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam od jakiegos tygodnia jak chce odpalic to miga lampka immo i nie odpala dopiero po kilku przekreceniach lampka gaśnie. Podobny problem miałem rok temu ale sie uspokoiło i działało bez zarzutu:) W czym jest problem?
  9. savio odpowiedział(a) na savio temat w 1.6
    Nie pytałem myslałem ze sa dostepne jakies zamienniki
  10. savio opublikował(a) temat w 1.6
    Witam czy wie ktos gdzie dostane śrube do koła zebatego na wałku rozrządu?? 1.6 AHL
  11. savio opublikował(a) temat w 1.6
    Witam rozebrałem auto i dalej niemam pojecia co zrobic dlatego prosze o pomoc i wytłumaczenie pokolei co mam robic Mój silnik to 1.6 ahl ze zwykłym napinaczem nie hydraulicznym. Pierwszy problem o po odkreceniu 4 śrub w kole pasowym wału on nadal siedzi i wyglada że trzeba tez centralną. Pytanie jak ja odkrecic i czy na pewno trzeba. Drugie pytanie to jak założyc pasek i jak go napiac jak dokładnie ustawic napinacz. Mam nadzieje że pomożecie http://www.directupload.net/file/d/4155/zjrqtdsr_jpg.htm
  12. savio odpowiedział(a) na savio temat w 1.6
    Ja mam napinacz bez tego tłoka
  13. savio odpowiedział(a) na savio temat w 1.6
    Dzieki i jeszcze jedno pytanko jak mam odpowiednio napiąć pasek rozrzadu??
  14. savio opublikował(a) temat w 1.6
    W moim ahl odkreciłem 4 imbusy i pytanie czy musze odkrecac centralna zeby sciagnac koło pasowe
  15. savio opublikował(a) temat w 1.6
    Witam, czy jest sposób aby odkręcić 4 śrubki imbusowe w kole pasowym na wale żeby nie obracało silnikiem??
  16. savio odpowiedział(a) na savio temat w 1.6
    To znaczy ma bicie tak około 0.5 cm
  17. savio opublikował(a) temat w 1.6
    Witam w moim 1.6 ahl zaobserwowałem że kółko na wałku rozrządu bardzo krzywo się kreci jakby się skrzywiło:( Ktos się już spotkał z czyms podobnym Co mogło się stać?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.