Treść opublikowana przez gkarol
-
Zakładanie katalizatora 2,0 TDI
to znaczy jak go bardzo przegonię to wypuści trochę czarnego dymu a tak to jest ok. a to jest normalne że po wycięciu DPF-a auto przy zapaleniu lekko przydymi na czarno?
-
Zakładanie katalizatora 2,0 TDI
on nie ma nadmiernego dymienia. tylko po jezdzie miejskiej, jak się go bardzo przegoni to wydechy są okopcone tą sadzą która wyleciała. i trochę przydymi na czarno podczas odpalania. i większych problemów nie ma
- Zakładanie katalizatora 2,0 TDI
-
Zakładanie katalizatora 2,0 TDI
a w audi a4 b7 2006 r 2,0 TDI wchodzi filtr oleju? czy wkład filtra oleju?? czyli lepiej zostawić tak jak jest? i nie zakładać tego katalizatora?
-
Zakładanie katalizatora 2,0 TDI
a jeszcze przy odpaleniu auta lekko przydymi na czarno też tak powinno być? po wyjęciu dpf-a? A mam jeszcze jedno pytanko ponieważ zbliża mi się wymiana oleju i aktualnie jeżdżę na oleju Castrol EDGE 5w40. chce zmienić na Moblil 1 5w40 czy warto? czy lepiej kupić jeszcze raz tego Castrola 5w40? I jaki olej można jeszcze olej zalać? jest to 2,0 TDI 140 KM 2006r a jak by mu kupić od 1,9 TDI katalizator używkę i wstawić go za sondą to czy by coś pomogło??
-
Zakładanie katalizatora 2,0 TDI
czyli tak powinno być?
-
Zakładanie katalizatora 2,0 TDI
Witam Więc tak silnik w tamtym roku przeszedł kapitalny remont. . Naprawiane było; Regenerowana pompa oleju nowa odma, głowica, nowe pierścienie olejowe, i wymienione korbowody. i oczywiście wtryski też zostały przepatrzone A dymienie nie jest ponad normą tzn po większym przegonieniu auta są tylko okopcone wydechy na czarno. a co do katalizatora to jaki trzeba założyć czy może być od 1,9 TDI czy 2,0 TDI ? i czy może być używany ten katalizator i jak go założyć przed sądą lambda czy za sądą lambda. Pozdrawiam
-
Zakładanie katalizatora 2,0 TDI
Witam posiadam auto audi a4 b7 2,0 TDI które po usunięciu filtra cząstek stałych (DPF)przy dużej prędkości trochę dymi na czarno. Czy jest możliwość wstawić katalizator żeby zmniejszyć dymienie samochodu lub może są jakieś inne i tańsze metody? pozdrawiam proszę o pomoc.
-
[B7 BPW] Kopcenie po usunięciu DPF
Witam też mam taki problem że wyrzuciłem DPF i auto dymi na czarno przy szybszej jezdzie. a jak sie jedzie spokojnie jest ok. jest to audi 2,0 TDI 140 KM . MULTITRONIC 2006 r. i mam pyatnie czy jak się założy katalizator to czy coś pomoże ???? pozdrawiam i prosze o pomoc.
-
RNS-E rozłącza telefon
Witam kilka dni temu pojawił mi się problem w mojej navi podczas dzwonienia do pewnej osoby telefon mi się w ogóle nie połączył. A mianowicie gdy dzwonie gdzieś to jest łączenie a po 3 sekundach jest rozłączanie a jak wyjmę telefon to na RNS-E jest zasięg jak by on ciągle był. proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu, Pozdrawiam. Mam telefon Nokia 6020. Czasami jest sytuacja że się połączy a czasami jest tak że w ogóle się nie połączy.
-
przełączanie biegów automat multitronic
Witam posiadam audi a4 b7 automat multitronic. mam pytanie czy przy jezdzie na D. Można przełączyć sobie na tryb S? Czy lepiej się zatrzymać i wtedy przełączyć sobie na S? pozdrawiam
-
brak oświetlenia w radiu Audi Navigation plus RNS-E
Witam. posiadam radio audi navigation plus. pewnego dnia zgasło oświetlenie.Więc zawiozłem do mechanika i zalutował on gniazdo świetlówki. Radio świeciło ładnie przez okres 3 miesięcy po czym znowu zabrakło oświetlenia. Mechanik wymienił świetlówkę na nową lecz radio raz świeci raz nie. Mam pytanie co mogło tam zostać jeszcze uszkodzone i jakie mogą być koszta naprawy tego radia. proszę o pomoc. pozdrawiam.
-
RNS E MAPY 2016 co nowego ?
chodzi mi o to czy do nagrania map potrzebna jest nagrywarka z biosem przecież do nagrania płyt dwuwarstwowych można tez użyć normalnej nagrywarki DVD Sprecyzuj pytanie.. Nagrywasz zapewne na DL z minimalną predkoscia i wsio
-
RNS E MAPY 2016 co nowego ?
Czy musi być do wypalania płyt nagrywarka z biosem? A na zwykłej nagrywarce nie da się tego zrobić ?
-
RNS E MAPY 2016 co nowego ?
A jak ją nagrać i co trzeba kupić? I czy jest potrzebny model radia?? . I czy przy nieudanej próbie instalacji może uledz awarii radio?
-
RNS E MAPY 2016 co nowego ?
Witam chcę wgrać mapę do nawigacji jak to trzeba zrobić żeby wszystko działało jak należy? Pozdrawiam
-
kod do RNS E po wyjęciu akumulatora
Jak wyciągałem RNS-e z auta na około 14 dni bo zawoziłem do naprawy i po 14 dniach ( okolo)włożyłem z powrotem to nie chciało kodu.
-
kod do RNS E po wyjęciu akumulatora
Witam czy moje RNS-E będzie chciało kod jeżeli wyjmę z auta akumulator w celu naładowania??? Pozdrawiam
-
czy będzie pasować
- czy będzie pasować
Do b6 i b7 wchodzi takie http://olx.pl/i2/oferta/rns-e-navigation-plus-audi-do-a4-b6-a4-b7-CID5-IDcJOtj.html#:cea46e393d http://olx.pl/i2/oferta/nawigacja-rns-e-audi-a4-b6-b7-navigation-plus-CID99-IDcRo8R.html#:30ebba8567- [BPW] docieranie silnika 2,0 TDI 140 KM
Ok dzięki za info- [BPW] docieranie silnika 2,0 TDI 140 KM
Witam po remoncie silnika była regenerowana głowica nowa odma nowy egr korbowody, i jeszcze była regenerowna pompa oleju. Zrobiłem już 900 km. I ile musze zrobić km żeby to wszystko się dotarło? Pozdrawiam I jeszcze są założone nowe pierścienie olejowe- Kod do radia
Radio audi navigation plus RNS-E numer seryjny AUZBZ7F1153077- Kod do radia
A mam jeszcze jedno pytanie czy kod do radia mogą to być 4 ostatnie cyfry numeru seryjnego? I czy jest jakieś inne wyjście żeby ten kod zdobyć oprócz wizyty w Aso?- Kod do radia
Ile kosztuje taki odczyt w aso? - czy będzie pasować