Treść opublikowana przez Pozioo
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
ponawiam pytanie o mój drugi problem. moze ktos mi podpowie cos? nie chce "załapać" zadnego kodowania w module komfortu
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Ok ustaliłem co pobiera prąd, to radio. A dokładnie żółty kabel, czyli ten od pamięci. Pobiera ciągle 0,2 ampera. Kurde a w poprzednim aucie było na tym radiu wszystko ok. Jakieś sugestie? Jest to alpine z górnej półki
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
OK dziś się za to wezmę
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Zgadza się.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Witam. A4 b6 2002 Pełny pakiet oświetlenia wewnatrz auta Korby z tylu Moduł z końcówką BA Problem tego typu: ostwietlenie nad głową kierowcy, włączane tym przyciskiem na środku działa normalnie, zapala się podczas otwarcia drzwi i gaśnie po chwili. Ale nie całkowicie, minimalnie się jarzy, widać to tylko w nocy. Muszę jeździć z Tym przyciskiem w położeniu wyłączonym, bo rozladowuje akumulator. Czy winny jest moduł komfortu? Probowałem go zakodowac wg swoich preferencji vcdsem 18. 9, ale nie przyjmuje kodowania. Numer warsztatu pozostawiam stary, wprowadzam nowe kodowanie, klikam idz, vcds łączy się z nim od nowa, ale numer pozostaje że starego kodowania.
-
Turbo bex słabo wstaje.
Czyli możliwe jest aż takie zagiecie łopatek. Łał
-
Turbo bex słabo wstaje.
-
Turbo bex słabo wstaje.
Jestem w trakcie wymiany sprężarki na drugą używana. Kupiłem auto z k03 029. Ta, na którą wymieniam również k03 029. Ale Zwróćcie uwagę na wirniki w obu, czy były one różne w ciągu lat produkcji ? No bo Zdecydowanie się różnią:
-
potrzebuje konsultacji 1.8T BFB dłubnięty pod 200
dzieki. Ty sie zajmujesz strojeniem? moze sie dogadamy jakos na odleglosc?
-
Turbo bex słabo wstaje.
Mi się wydaje że odkrecajac zewnętrzna nakretke powodujesz otwarcie klapki już na starcie, nawet gdy gruszka nie pcha. Czyli podtrzymuje moja wersję.
-
Turbo bex słabo wstaje.
gdybym mial robic z pistoletem przylozonym do glowy to tak samo bym dedukowal.
-
Turbo bex słabo wstaje.
no dokladnie to samo mam na mysli tylko sie zrozumiec nie mozemy. korzystajac z okazji - zakladajac ze zaloze nowy n75 i dalej bedzie pozno wstawac (a turbo bedzie dobre) to w ktora strone musze przesunac o te kilka obrotow?
-
Turbo bex słabo wstaje.
no ja wlasnie rozumuje w ten sposob, ze jezeli WG bedzie zamkniete ale bedzie np pekniecie na muszli tuz przy klapce WG to i tak beda tamtedy uciekaly spali i nie bedzie szczelnie, tak?
-
Turbo bex słabo wstaje.
ja tu sie nie zamierzam mądrzyc w zaden sposob. zawsze z checia dowiem sie czegos nowego. no wlasnie nawiazuje do tego, ze jezeli z n75 turbo pozno wstaje lub z odpietym wezykiem od gruszki tez pozno wstaje to problem jest mechaniczny i tak jak wyzej napisalem , moze byc nieszczelnamuszla po stronie goracej lub klapka WG jest niedomknieta, bo np ktos na sztandze podkrecil jej za mocno i jest skrajnie uchylona. czyz nie tak?
-
Turbo bex słabo wstaje.
ale gdyby np byla nieszczelna muszla lub uchylona klapka Wg ( bo ktos zle wyregulowacl)? to tak czy siak czy z n75 czy bez przewodu na gruszce bedzie pozno wstawac. mi sie wydaje ze nie ma co na to patrzec.
-
potrzebuje konsultacji 1.8T BFB dłubnięty pod 200
byl bym Ci wdzieczny jezeli szerzej sie rozpiszesz w temacie
-
Turbo bex słabo wstaje.
mozesz mi powiedziec czemu uwazasz ze jego turbo laduje ok skoro po logach widze ze doladowanie zaczyna sie pokrywac z oczekiwanym dopiero przy 2800 obr. to normalne w w BEX / BFB?
-
potrzebuje konsultacji 1.8T BFB dłubnięty pod 200
tez obstawiam wreszcie ze WG niedomkniety ale tam cos podregulowa to agonia jest zrobiony otwor przy blotniku czy ktos moze zerknąć na tym forum na wsad i zobaczyc co i jak? 8E0909518AA 0004.Bin
-
potrzebuje konsultacji 1.8T BFB dłubnięty pod 200
ale mi otwiera te linki bez problemu, czy to w pracy, czy na laptopie czy na telefonie..
-
potrzebuje konsultacji 1.8T BFB dłubnięty pod 200
ok wracam. uszczelniony dolot, nowy DV ASO. 1.czemu n75 otwiera klapke przy 2600 pomimo, ze turbina nie osiągnela zadanego cisnienia? http://vaglogi.pl/log-002_115_118_ShgZW3.html 2. czemu pojawia sie stukowe od 3500rpm? świece? http://vaglogi.pl/log-003_020_033_R5LhO9t.html 3. ostatni log z odpieta wtyczka od n75. czemu turbina nie osiąga 0,3bara? - moze jej popuscic na sztandze bo jest minimalnie uchylona? http://vaglogi.pl/log-003_115_118_xSRp27Z.html
-
potrzebuje konsultacji 1.8T BFB dłubnięty pod 200
-
potrzebuje konsultacji 1.8T BFB dłubnięty pod 200
Słyszę jakiegoś blowoffa spod maski. Moje podejrzenia padają na niego, możliwe że nie trzyma ciśnienia i zalewa auto + turbo nie dopompowuje. Sprawdzeni zrobię logi
-
potrzebuje konsultacji 1.8T BFB dłubnięty pod 200
tez na to zwrocilem uwage. ale z drugiej strony nie chce mi sie troche wierzyc, ze zarejestrowana firma ktora daje kwit, gwarancje zrobi taką lipe. poszukam na razie mechanicznych przyczyn. zabity stozek, przytkany kat. i zrobie jeszcze raz logi.
-
potrzebuje konsultacji 1.8T BFB dłubnięty pod 200
witam, kupilem auto ze szwecji, jest kwit ze dłubane przez jakąś szedzką firme. czemu go tak podlewa dołem, a potem juz ok? auto ma wstawiony odseparowany stożek, czyżby byl przytkany? zadnych bledow w ECU, nic nie szarpie, wszystko w normie, tylko chce zarzucic gaz , dlatego ma byc cacy.