Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinbob_89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinbob_89

  1. tylko że to jest dziwne że prawie cały czas jeżdżę z tym checkiem bo nie kasuję go cały czas i raz auto się zbiera a raz zamuła. dziś rano z checkiem szło jak szalone ciśnienie paliwa mam sprawdzić programem?? bo czytałem też że można podpiać zegar pod specjalny króciec na listwie
  2. efekt jakby turba nie było, wgl to nie było słychać żeby się załączało(??)
  3. jutro może znajdę chwilę czasu żeby to sprawdzić. ile powinno wynosić to ciśnienie?? jeszcze pytanie czy pompa paliwa może powodować takie spadki mocy?? w bmw jak mi padała pompa to się jechać nie dało i szarpało a tutaj wszystko płynnie tylko zamuła:/
  4. zapomniałem dodać że po dłuższym postoju, przeważnie po nocy, jak odpalam rano to czasami auto zapali i zaraz zgaśnie, jakby paliwo się cofało, za 2 razem jest już ok, ewentualnie obroty przez chwilę są podwyższone, ale może przez to że czasami poranki chłodne.
  5. Ok. Postaram się dzisiaj wrzucić. Mam jeszcze takie pytanie bo sprawdzałem spaliny sonda afr i są praktycznie idealne, czy po takiej diagnozie można stwierdzić że układ paliwowo-powietrzny jest sprawny?? Zrobiłem logi, niestety nie wiem czy będzie coś na nich widać, bo podczas logowania autko ładnie się zbierało. Logi na 3 biegu od 1500 obr DYNAMICZNE: Grupa 002, 033: http://vaglog.pl/log_226598.html Grupa 002, 033: http://vaglog.pl/log_226602.html Grupa 115, 118: http://vaglog.pl/log_226599.html Na 4 biegu od 1500 obr DYNAMICZNE: Grupa 115, 118: http://vaglog.pl/log_226604.html Grupa 002, 033: http://vaglog.pl/log_226605.html a błąd jaki się wyświetlał to 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 001 - Upper Limit Exceeded podczas ostrej jazdy check nie świeci, zawsze zapala się przy spokojnej jeździe i świeci się dopóki się go nie skasuje
  6. Mam program i kabel niestety bateria w laptophe padnieta ale postaram się zrobić. Tylko jakie bloki logować??
  7. Witam, mam problem ze swoim audi A4 b6 z 2003 roku 1.8 t 163 km. Autko ma przez większość czasu zaniki mocy. Podczas delikatnej jazdy wywala błąd od długoterminowej adaptacji składu mieszanki (mieszanka za uboga) później podam kod błędu. Zapala się check silnika. Check raczej nie ogranicza mocy bo dziś rano jak jechałem to auto się zbierało super. Innym razem wgl nie ma przyspieszenia. Diagnosta mówił że przepływka i sondy sprawne. Turbo też ładuje. Zastanawiam się czy po prostu nie przycina się geometria lub sterowanie podciśnieniowe coś szwankuje. Chętnie wysłuchan waszych porad

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.