Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

suppapeter

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez suppapeter

  1. Pewnie tak, ale jeszcze daje rady W najgorszym wypadku zmienię parking albo drugi samochód na daily
  2. Pewnie na tym się nie skończy zrobisz wszystko, znudzi się gwint, zainwestujesz w aira
  3. Wjechałem na górę hehe
  4. Nie przesadzajmy , aż takiego wielkiego dramatu nie ma Jestem jeszcze młody, mogę sobie pozwolić na takie zabawy z deseczkami. Ogólnie nie mam zbyt wielu problemów, dzisiaj zaryzykowałem i wjechałem na parking Focusu ( galeria handlowa, Bydgoszcz) z palcem w d*pie - piękne uczucie i banan na twarzy. @FroS-t pomysł na naklejkę brzmi ciekawie można coś pomyśleć. Kupiłem te deski tylko z tego powodu, jeżeli mam codziennie szurać na tym progu, wolę nie myśleć jak będzie się prezentować od spodu... Zdjęcie moich codziennych zmagań ... Wyglądają nie groźnie , ale potrafią namieszać
  5. @uszol próbowałem brać to bokiem, ale trze bardzo mocno, ale przejechać przejadę. Tylko problem tkwi w tym że muszę tam wjeżdżać codziennie, i jak ma tak trzeć za każdym razem to wolę te deseczki podłożyć. Zrobię zdjęcie wjazdu to przekonasz się o co mi chodzi, jest tam wąsko przy tym wjeździe, może tego nie widać na filmiku
  6. Jak dla mnie i podkreślam że w moim odczuciu felga którą akurat mam nie wyglądałaby na 225 i gdyby auto wyżej siedziało pewnie jak bym podniósł samochód z 0.5 cm w góry znikły by automatycznie moje problemy - ale jestem jeszcze na takim etapie że musi mi się to podobać "szuracz" - jeszcze za duża koza z przodu ...
  7. Powiem Szczerze, jakbym podniósł ten samochód i dał mniejszy naciąg, nie wyglądałoby to w żaden sposób Zdaje sobie sprawę jeżeli chodzi o praktyczność na co dzień jest dramat ale jaki banan na twarzy jak się jedzie tym autem (bezcenne ) może po roku znudzi mi się noszenie desek, albo i nie .. Czas pokaże.. Widok ludzi jak podjechałem do progu, wyciągnąłem deski - bezcenne
  8. Zwracam honor Jędruś , nie spodziewałem się ze będę miał aż takie problemy
  9. Była w planach ale na razie się z tym wstrzymam, w planach jest swap na 18.T na koniec sezonu, lub już w następnym sezonie. Powodem swapu jest prawdopodobnie uszczelka pod głowicą ( olej w płynie chłodniczym ) albo może być to sama głowica , która przepuszcza - tego akurat nie wiem , ale czego jestem pewny że w zaistniałej sytuacji nie opłaca się robić planowanego rozrządu lub wymiany oleju. Pieniądze wolę poświęcić na nowy silnik, w którym zrobi się remont itp wtedy wleci też nowy wydech i w tym nowe końcówki A teraz trochę z innej beczki, nie spodziewałem się, że będę stał w Castoramie i szukał odpowiednich desek żeby wjechać do pracy, dodaje filmik z pierwszej próby , - nie udało się bez tarcia ... Dzisiaj dokupiłem deski i udało się z delikatnym przetarciem - ale wyżej d*py nie podskoczę.. Mały zestaw, na gorsze warunki .. Polecam Ja czyli Suppapeter ^^ Zawartość dodana 1 minute later
  10. teraz już wiem, co zrobiłem nie tak w sumie racja, trochę po czasie, ale będę się odzywał
  11. @uszol myślałem że spas, nie mam wcale taki zły twoje zdjęcie na zachętę mnie rozwaliło, to ty zamiast odbojów, to masz z tyłu klocki drewniane Ja właśnie przez taki spas rozwaliłem te nadkole - jak to się mówi choroba wieku dziecięcego, wszystkiego sie uczę od samego początku Zawartość dodana 5 minutes later
  12. Będę jechał grzecznie za tobą Dzisiaj w wiadomościach mówili że w Bukowinie jest bialutko
  13. Powiem wam że nie mam problemów z progami zwalniającymi, ani to że jest bardo nisko, największy ból d*py mam z rantami felg .. :/
  14. Nie no rozumiem powiem Ci tylko że na żywo wygląda to o wiele lepiej
  15. Mogłaby pójść jeszcze niżej, ale na nasze drogi to dramat nadkoli bym nie miał..
  16. Dziękuję i jeszcze raz dziękuję , ale nie obyło się bez strat ale takie życie, na pęknięty lakier nakleiłem naklejkę dopóki nie wstawię samochodu ponownie do lakiernika lepsze to niż pęknięty lakier Rollnołem 4 nadkola żeby już było wszystko było na cycuś glancuś ( nic nie ocierało na wybojach ) ++ dowód rejestracyjny w rękach właściciela Zawartość dodana 0 minutes later Film z rolowania video-1491512465.mp4
  17. Pierwsze dni pojeździłem na 4 barach , żeby opona ładnie się ulożyła, potem zmniejszyłem do 3, myślę że tyle wystarczy na robocza wartość
  18. z góry jest założona, a z dołu dolega wszystko normalnie
  19. @tomekhxc Dobrze że pytasz.. na niczym ani na gumie, ani na regulacji i jak na razie nic nie skrzypi, w razie czego mam regulację w bagażniku
  20. Odpowiadam na wszystkie pytania, Podnośnik nisko profilowy, pożyczyłem od Kolegi, z tego co mówił kupił go na tak zwanym ryneczku do 100 zł maks. - pracowało się bardzo dobrze na nim Jeżeli chodzi o jazdę na zawieszeniu,, mhmm.. jeszcze tygodnia na nim nie jeździłem, ale jestem naprawdę mile zaskoczony, nie ma betonu, jedzie się dosyć pewnie i wygodnie, z tyłu wyrzuciłem regulację, bo z nią było za wysoko Dziękuję za miłe opinie Zawartość dodana 3 minutes later
  21. Dzisiaj przyszedł czas na ustawienie całej geometrii w tym zbieżności i kątów pochyleń. Wrzucam parę fotek dla zobrazowania Zawartość dodana 0 minutes later
  22. Koła i gwint założone, na początku był dramat za mocno skręciłem ( pierwszy zakręt i błotnik wygięty ) - ale jakoś udało się ustawić na cycuś glancuś Zdjęcia bez szału, ale nie miałem czasu porobić jakiś przyjemniejszych ale to się z czasem zmieni Zawartość dodana 3 minutes later tył jest na maksa obniżony, nie założyłem gumy z dołu, ani regulacji pod sprężynę, mam nadzieję że nie będę tego żałować
  23. Jakby Tomek miał jeszcze lato założone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.