Treść opublikowana przez suppapeter
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam panów, mi w zasadzie bez różnicy możemy się spotkać przy kfc na makro, kto będzie miał ochotę ten zje dla każdego coś dobrego. więc 16 ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Felga 19" , 11 j przy et 25 - wejdzie bez rolowania ?
Może z czasem- Średnica wydechu B6 2.0 ALT
Witam, chciałem wymienić środkowy tłumik i końcowy. Znalazłem tłumik, który będę zamawiał, ale nie jestem pewny co do średnicy wydechu?? Ktoś pomoże, podpowie ? Pozdrawiam- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam- [B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan
Jak sama nazwa opon mówi- są to chińskie gumy. Rozmawiałem z znajomym wulkanizatorem, powiedział że jak na oponę chińską Nankangi wyróżniają się jakością. Czytałem też sporo o nich na różnych forach, ludzie generalnie polecali tą oponę pod naciągi, że super się do tego nadaje. Kolejnym argumentem co skłoniło mnie do kupna , jest fakt że kolega jeździ na Nankangach już drugi sezon, opona w ciągłej eksploatacji wygląda dobrze. Co mogę jeszcze powiedzieć ... mhmm.. wszystko wyjdzie w praniu. Mam nadzieję że będę z nich też zadowolony Chińskie opony - z wyższej półki - w skrócie- [B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan
Dzisiaj zawitały do mnie opony. NANKANG NS2 215/35/R19 x4 Zawartość dodana 2 minutes later Dodatkowo skłaniam się do wymiany rozrządu, i podmiana dywaników w środku Mój pokoik zaczyna wyglądać niesamowicie Opony znalazły swoje miejsce na balkonie- Felga 19" , 11 j przy et 25 - wejdzie bez rolowania ?
Wiem tylko że byłby sztosik Felgi zamówiłem mniejsze 4×19 x 9,5 J- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Będziemy w kontakcie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jestem za tym, żeby się spotkać i omówić wszystko związane z wyjazdem Przyszła niedziela mi pasuje !- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
witam Sam zaproponowałem spota w niedzielę , więc żeby tradycji stało się zadość, będę o 18 na parkingu pod tesco- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Leszek, pożyjemy zobaczymy. W sumie nie narzekałbym- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
I samotny jeździec ... Zawartość dodana 0 minutes later Ale w sumie będzie Bartek więc damy radę- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Właśnie od nas kto jedzie, wiem że Jędrek i Leszek, kogoś jeszcze od nas zobaczę ??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jędrek, mówisz że trochę przystopujesz, a my się staramy tylko dorównać tobie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Coś w tym jest panowie- [B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan
W sumie racja, będziemy musieli znaleźć, uniwersalne miejsce gdzie nie będzie zbytnio pod górkę. Coś czuję że ten sezon przebije te poprzednie , twojego na glebie też nie mogę się doczekać Tak jak pisałeś, naciąg będziesz robić 225 na 35 ? @FroS-t- [B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan
Leszek, dobrze że piszesz Będzie niziutko, nie odbiegając od tematu odwiedził mnie dziś ponownie kurier Czekam jeszcze tylko na gumy, co muszę powiedzieć jaram się tym strasznie Pierwsze prawdziwe koło- [B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan
Dzień miałem dziś beznadziejny, ale wszytko humor zmienił się o 180 stopni jak przyszły dzisiaj felgi- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A to nie wiedziałem, to może ktoś jakieś miejsce zaproponuje.. ? Może parking Tesco ?- [B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan
Tak, tutaj na zdjęciu jeszcze na starej feldze Trafiłeś w 10 , na 17 stoi- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To może ustalimy wstępnie Niedziela Godzina 18 - parking Łuczniczka ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Słuchajcie, a co powiecie na spota ?? Proponuje niedzielę, dawno się nie widzieliśmy Fajnie by było wszystkich znów zobaczyć !!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki Leszek za radę Będę musiał podjechać pogadać- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam, Polecicie mi jakiś dobry warsztat wulkanizacyjny w Bydgoszczy, który dobrze ogarnie naciąg Ktoś coś ? - Felga 19" , 11 j przy et 25 - wejdzie bez rolowania ?