Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

suppapeter

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez suppapeter

  1. @FroS-t Tak jak wczoraj już Ci pisałem zdjęcia są mega, wychodzi Ci to coraz lepiej
  2. Dziękuję również, mam nadzieję że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie
  3. Damy radę jak zbraknie, najmłodszy będzie biegać
  4. Takie rzeczy jak popita też bierzecie, ja kupiłem tylko alkohol mam nadzieję że jakiś sklep będzie w razie czego
  5. Jeżeli mogę doradzić to szedłbym na twoim miejscu w oryginał, tani kosztem mógłbyś np przyciemnić folią dla innego wyglądu lub nawet pomalować Ale każdy robi, jak mu się podoba więc jak Ci się podoba to zostaw
  6. Witam , Osobiście zacząłbym od wymiany tylnych lamp, ale to tylko moja sugestia i moje osobiste zdanie Powodzenia w modzeniu coś się zawsze znajdzie
  7. czekamy
  8. Samochód zmienia się z tygodnia na tydzień , w sobotę odebrałem samochód od znajomego lakiernika , musiał ogarnąć wgnieciony błotnik, z serii pani cofała nie widziała. Naprawę odkładałem i odkładałem, ale w końcu się zabrałem za to... efekt mega. Jest jeszcze planowana polerka całego nadwozia.. zdjęcia będą wkrótce .
  9. Kolejna część trafiła do mnie , a mianowicie nowe odboje
  10. Szkoda by było ale jak to się mówi, wszystko wyjdzie w praniu
  11. Jędrek czyżbyś odliczał czas , aż zrobimy się wszyscy na miętowo ?
  12. Ale tak jak mówisz, będzie problem z parkowaniem, ogólnie na tym naciągu łatwo nie będzie ...
  13. @uszolTak samochód jest przewidziany do jazdy na co dzień ... Te sprawdzanie co tydzień ciśnienia mnie przeraża... no ale jak ma być ładnie to trzeba się poświęcić, ale dzięki za radę. Gadałem już z paroma osobami i mówili podobnie jak ty początek kwietnia zaczynam montaż wszystkiego
  14. @uszol Dzięki za radę, to że będzie huczeć, mam w zasadzie w d*pie, zapłaciłem trochę za dobrej jakości felgi do tego oponki też z nie najniższej półki- mam tylko nadzieję że nie będzie podmywać w sensie żeby powietrze nie schodziło ale jak mam być szczery trochę mnie przeraża myśl jazdy po naszych pięknych drogach ..
  15. Wiosna coraz bliżej, trzeba ogarniać autko, na dzień dzisiejszy samochód znajduje się u znajomego lakiernika, naprawia wgniecenie... z serii pani cofała nie widziała samochodu. Do tego dochodzi polakierowanie dolnej części przedniego zderzaka, z nie oczekiwanych wydatków dochodzi lewy błotnik , korozja dała siwe znaki. Z dodatkowych rzeczy dojdzie spojler tylnej klapy z s4 w piątek odbiór, wtedy wrzucę aktualniejsze zdjęcia
  16. To postanowione
  17. to niech będzie kfc przy makro, lub standardowo artego arena czekam na wypowiedzi od innych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.