Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rysiekw76

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rysiekw76

  1. rysiekw76 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam kolegów Padła mi w samochodzie (A4 b8 Avant 1,8 tfsi) sprężarka klimatyzacji czy któryś z was miał podobna awarie i może mi powiedzieć ile mnie więcej mnie będzie kosztowała wymiana plus płukanie układu klimy bo trzeba wyczyścić z opiłków ze sprężarki. Mniej więcej mechanicy wycenili mi na on 2,5 tys i chciałem zasięgnąć waszej opinii czy ta wycena jest ok. Pozdrawiam
  2. była akcja serwisowa wymiany napinacza łańcucha rozrzdu i sam łąńcuch też sie potrafi rozciagać A co do oleju to poprzedni właściciel twierdzi że bieże ale niewiele ja puki co jeszcze nie stwwierdziłem ubytku a przynajmniej komp go nie wykazuje
  3. Witam kolegów Po blisko pół roku szukania kupiłem wreszcie nową A4 z 2008 rocznika. A4 Avant silnik 1,8 tfsi skrzynia Multitronik przebieg 152000 autko jest w doskonałym stanie serwisowane po wymianie łańcucha rozrządu i wymianie oleju w skrzyni. Kolor czarny. Jak zrobię zdjęcia to wrzucę na stronę.
  4. rysiekw76 odpowiedział(a) na rysiekw76 temat w Audi A4 B6/B7
    zwykle nie kupuje "chińskiego gówna " bo to wyrzucanie kasy w błoto wiec raczej interesują mnie porządne zamienniki o ile występują albo oryginały
  5. rysiekw76 odpowiedział(a) na rysiekw76 temat w Audi A4 B6/B7
    Dzieki za odpowiedź kolego jeśli można zapytać to po ile wachacze do B6 chodzą?
  6. rysiekw76 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam kolegów Przymierzam sie do zakupu A4 B7 i mam pytanie dotyczące zawieszenia a konkretniej czy są jakieś różnice miedzy zawieszeniami wersji quatro i FWD. Do tej pory jeździłem A4 B5 (1998) FWD i zastanawia mnie czy duża jest różnica miedzy tymi wersjami i chodzi mi głownie o ceny elementów i czy jest ono tak samo wrażliwe konstrukcyjnie jak to moje stare cztero wachaczowe.
  7. Witam Kolegów Do wczoraj byłem szczęśliwym właścicielem A4 z 1998 roku zaczynam poszukiwania nowego wozu i raczej nie zmienię na inny, 8 lat jazdy bez większych problemów skłaniają mnie do pozostania przy Audi. Pozdrawiam wszystkich Ryszard

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.