Treść opublikowana przez SweetSquid
-
Nadkole przednie B6 do B7?
Poszukuje informacji czy nadkole (dokładnie lewe przednie) z B6 podejdzie do B7? Ewentualnie może ktoś posiada na zbyciu lewe przednie (najlepiej ze śrubami/zapinkami), tylko nie plastikowe, tylko oryginalne z tworzywa wyglądającego trochę jak mata szklana?
-
Jaki uchwyt do telefonu na kratkę nawiewu
Dzięki GreGoriO za fotki.
-
Jaki uchwyt do telefonu na kratkę nawiewu
Znaczy że kładziesz tylko gekona na desce i się trzyma?
-
Jaki uchwyt do telefonu na kratkę nawiewu
Wygląda fajnie, ale 90zł za kawałek tworzywa to cena trochę wygórowana moim skromnym zdaniem...
-
Spryskiwacze szyby przedniej - zaworek?
Witam kolegów, czy spryskiwacze przedniej szyby posiadają jakiś zaworek który nie pozwala spływać płynowi do zbiornika? Od momentu pociągnięcia za dźwignię do "prysku" muszę czekać jakąś chwilkę i podejrzewam że płyn spływa.
-
Jaki uchwyt do telefonu na kratkę nawiewu
Szukam jakiegoś dobrego uchwytu do Sony XPERIA Z2 (wymiary 146,8 x 73,3 x 8,2 mm). Zastanawiam się nad tym http://allegro.pl/uchwyt-sam-na-telefon-na-kratke-sony-xperia-z2-i5698553867.html Nie będzie wypadać?
-
System operacyjny Android
Ja w piątek na Xperia Z2 też dostałem aktualizację do 5.1.1 (komppilacja 23.4.A.1.232)
-
A4 B7 QUATTRO 3.0 TDI Prośba o analizę logu
Dzięki wielkie. Popatrzę, popróbuje... może się uda.
-
A4 B7 QUATTRO 3.0 TDI Prośba o analizę logu
Upss... poprawione
-
A4 B7 QUATTRO 3.0 TDI Prośba o analizę logu
Witam, czy mógłbym prosić was o pomoc z analizą tego logu? Nie wiem co sądzić o Engine Control module. Czy wystarczy tylko zakodować kierownicę żeby pozbyć się błędu? EGR mam nadzieje że wystarczy wyczyścić... https://dl.dropboxusercontent.com/u/23649629/Autoscan-WAUZZZ8E97A271030-236040km-146668mi.txt
-
Używany laptop do 600zl
Ja ostatnio kupiłem ojcu Lenovo X201. Komputerek 12.1'. Minus to brak CD/DVD-ROM, ale wersja ze stacją dokującą rozwiązała ten problem. Laptop posiada całkiem przyzwoite bebechy - i5, win7, 4GB RAM, 320GB dysk.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam was wszystkich, od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zmiany aktualnego auta (Mazda 6 2.0CITD) na A4. Mam nadzieję w niedługim czasie sprawić sobie jakąś B7 z końca produkcji, ale jak to będzie czas pokaże. Pozdrawiam