Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sylwek0709

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sylwek0709

  1. Ja jestem z Koszalina jak coś można się ugadac
  2. Witam kolegów myśliwych,jestem już pare lat również selekcjonerem .Jest to piękna pasja dlatego trzeba ludziom pokazywac wszystko co jest związane z tradycją,etyką i gospodarką łowiecką.Drażni mnie temat zabjanie dla przyjemności ,to jest bardzo nas obrażające gdyż prawdziwy myśliwy poluje dla zdrowego mięsa oraz regulowania populacji danej zwierzyny na terytorium ,Ciekawi mnie temat jeden ,ludzie na nas wszystko wieszają ,że my bandyci i psychopaci .Jeżeli są tacy cwani niech sami wypłacają odszkodowanie rolnikom i niech ,,jakoś'' je pilnują ,może wtedy zrozumieją ci antymyśliwi druga sprawa niech nas nie porównują do bandyctwa jakim posługują się rzeźnie oraz ludzie co prowadzą bydło na rzeź ,to jest karygodne i karalne my dajemy strzał jedyny usmiercający ,co zwierze musi natychmiast niestety umrzeć .Dbamy o to aby było to etyczne i nie krzywdzące dla niej Jestem kandydatem na Strażnika Łowieckeigo,mój ojciec jest i wielokrotnie już ukarał mysliwcyh co nie powinni nigdy dostac broń., typu chwalenie sie zdjeciami zabitej zwierzyny oraz karygodne jej traktowanie .ale mamy 95% skuteczność usuwania takich w PZŁ DARZ BÓR
  3. To jakoś trzeba to ogłosić
  4. Można na grudzień się ustawić .tylko trzeba by większą grupę i czas
  5. Witam , może jakiś spocik panowie ? jestem teraz aktywny wiec czekam na propozycje
  6. siemanko ,pany wiecie może ile by wyniósł koszt przeróbki z korbotronika na el.szyby z tyłu w b6 kombi,dodam ,że mam szare wykonczenie alcantary
  7. siemanko koledzy jaki wątek upadł?
  8. witam,sorki że teraz odpisuje ,jeśli masz ochotę się spotkać to daj znać ,nie miałem dostępu do neta w tamtym tygodniu
  9. witam,jestem tu nowy i czy są jacyś chętni na poznanie się ?
  10. Witam kolegów jestem z Koszalina własnie kupiłem piękną i zadbaną a4-ke ,i jak są chętni moglibyśmy się spotkać gdzieś na mieście

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.