-
Odnowa Felg
Co do jazdy to jak na Kobitke naprawde dobrze jeździ. Nie mam pojęcia jak ona to Robi. A co myślicie żeby zmienić je na coś stylowego z rantem ? https://www.facebook.com/photo.php?fbid=511938085639834&set=a.229342010566111.1073741833.100004709413155&type=3&theater
-
Podłokietnik do B5
Jasno szary albo czarny mnie interesuje.
-
Odnowa Felg
Toś mnie nie pocieszył ale dzięki.
-
Podłokietnik do B5
Mam problem z dostaniem podłokietnika. Szrot musiałbym zwiedzać dwa razy dziennie. Zamówienie oryginału po rabacie wynosi 960zł. Lekka przesada. Ale znalazłem miejsce gdzie dostane praktycznie całą B6 w częściach. Które elementy podejdą z B6 do B5? Najbardziej zależy mi na podłokietniku.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam z Dolnego Śląska! Pozdrowienia i szerokiej drogi ! A szczególnie dla A4 B5 2.6 v6.
-
Odnowa Felg
Za 4 dałeś 500? A jak mogę zabezpieczyć (w ogóle jeśli jest taka możliwość) przed kolejnymi uszkodzeniami na które moja kobieta mówi"ja niewiem jak to się stało" A kazda kolejna ryska strasznie boli...
-
Odnowa Felg
Siema! Mam dylemat. 18' OZ nie są w opłakanym ale w wielu miejscach są zadrapania, i na jednej jedno mocniejsze około 5cm praktycznie odprysł lakier. Kupno nowych felg czy regeneracja OZ?