Co do jazdy to jak na Kobitke naprawde dobrze jeździ. Nie mam pojęcia jak ona to Robi. A co myślicie żeby zmienić je na coś stylowego z rantem ?
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=511938085639834&set=a.229342010566111.1073741833.100004709413155&type=3&theater
Mam problem z dostaniem podłokietnika. Szrot musiałbym zwiedzać dwa razy dziennie. Zamówienie oryginału po rabacie wynosi 960zł. Lekka przesada. Ale znalazłem miejsce gdzie dostane praktycznie całą B6 w częściach.
Które elementy podejdą z B6 do B5? Najbardziej zależy mi na podłokietniku.
Za 4 dałeś 500?
A jak mogę zabezpieczyć (w ogóle jeśli jest taka możliwość) przed kolejnymi uszkodzeniami na które moja kobieta mówi"ja niewiem jak to się stało"
A kazda kolejna ryska strasznie boli...
Siema!
Mam dylemat. 18' OZ nie są w opłakanym ale w wielu miejscach są zadrapania, i na jednej jedno mocniejsze około 5cm praktycznie odprysł lakier. Kupno nowych felg czy regeneracja OZ?